IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Добър ден! Понеже днес съм се родил, редно е да се почерпи.
    Наздраве на всички хора у кръчмето и на кръчмаря! Кой к'вото му душа иска да налива и мези!





    Коментар


    • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение


      Мани, мани..вярно думаш.....
      Стоя си на стола и изведнъж ми се забива една игла в плешката - жесток плексит...След секунда - всичко е ок....
      След 10 мин точно кога имам човек при мен. подскачам от стола ....Човеко тръгна към вратата....

      ' Извинявай, Тянка ми бучи игли на куклата..'.Не ме разбра, но поне ми стана смешно.....

      Наздраве !!!
      Сигурно е сбъркала куклата. И наместо мойта боде твойта. Тян(е)ке(нце) бляскаво, сложи на чичкината кукла надпис “Смъртник с отложено изпълнение“, а на мойта закачи лавров венец, пардон, трънен. И не давай на Импето да те ближе, че ще изтънееш и се патинираш. Наздраве за инвестиционните метали меки и огъващи се!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

        Чичичичо завалия!

        Мани, мани..вярно думаш.....
        Стоя си на стола и изведнъж ми се забива една игла в плешката - жесток плексит...След секунда - всичко е ок....
        След 10 мин точно кога имам човек при мен. подскачам от стола ....Човеко тръгна към вратата....

        ' Извинявай, Тянка ми бучи игли на куклата..'.Не ме разбра, но поне ми стана смешно.....

        Наздраве !!!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

          Илитерат ловджийски! Щом имам карабина, начи имам разрешително за подборен лов. А такъвата лов на диво праси /едър дивеч/ се прави през цялата година.
          Наздраве!
          Чичичичо завалия!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

            Знам, че се пофтарям, но пак да ти река - дедо си на внуците си; в Кръчмата си Вълчо.
            Наздраве!
            След таа остра забелешка се снишавам, да не ме земеш за едър дивеч и тихо се облагородявам с конячето!
            И това ще мине ...

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение
              Та, значи в момента немаш право да бъркаш целите от един списък с едър дивеч? Много добре! Стой си на задника, че ти е рано да гониш Чичко и Анонимко из редкия храсталак, докато ти викат “Това че имаме рога не ни прави сръндачета. Не пуцай!“ Наздраве за женската разсеяност!
              Илитерат ловджийски! Щом имам карабина, начи имам разрешително за подборен лов. А такъвата лов на диво праси /едър дивеч/ се прави през цялата година.
              Наздраве!
              Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
              Мечо

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Вълчо-34 Разгледай мнение

                Ох, на дедоооо!!!Наздраве!
                Знам, че се пофтарям, но пак да ти река - дедо си на внуците си; в Кръчмата си Вълчо.
                Наздраве!
                Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                Мечо

                Коментар


                • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                  1/3-та отива през почивните дни да поработи у Чужденеция. Нека де види, че и на мен няма да ми е леко.
                  Отговарям аз на обаждането, а оня ти ми дундьо / 1,70 м висок, 120 кила живо тегло/ кат ми викна в ухото, де по-заспала съм не можела да бъда. Забравила съм да си заверя ловния билет. И това в период, когато се намирам във физическо, духовно и финансово пречистване, щото лечебен мехлем трябва да правя. Не знам колко време ми буча и най-накрая изръси, дето щял да уведоми по-едрата 1/3-та за последиците от несериозното ми поведение - щял глоба да ми измисли. Майтап. Не щях да го отварям, че по-едрата 1/3-та го щарафосаха с действителна глоба, защото забрави да си презавери разрешителното за ловно оружие и сега по-нисък от тревата и по-тих от водата
                  Наздраве, Грую!
                  Та, значи в момента немаш право да бъркаш целите от един списък с едър дивеч? Много добре! Стой си на задника, че ти е рано да гониш Чичко и Анонимко из редкия храсталак, докато ти викат “Това че имаме рога не ни прави сръндачета. Не пуцай!“ Наздраве за женската разсеяност!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение



                    Наздраве!
                    Ох, на дедоооо!!!Наздраве!
                    И това ще мине ...

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

                      Щото бре, истинските мъже искат серт жени...Нещо като от филма от твоята младост - " Укротяване на опърничевата "....

                      пп Я и аз да се подърлям рано сабахлян с Безименния....

                      За заядливи и подробни кът жени мъже, Европа ни натиска да приемем една конвенция и един среден вид индивиди - джендъри ....

                      Приятен ден !


                      Наздраве!
                      Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                      Мечо

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

                        Мани, слонска памет и почти толкова залопаметна, колкото и по хубавите събития, ама да не си навличам излишен гняв на гърбината, като си имаш други мишени Наздраве, тнм, днес явно ще пием на аванта - аз вчера излъгах жената, че съм на фитнес, та 3 часа пихме с един колега по спортни екипи, та ни гледаха странно у кръчмата и денс съм по-спокоен
                        Маниии, от време навреме и аз изтървам козите. Чети тука, колку съм завеяна.
                        Звъни ми днес телефона, ама много настойчиво в убийствено ранен час - къде 10:30. Поглеждам - шефът на ловното ни сдружение. Веднагически поглеждам и календара, че да видя кой ден от седмицата сме, за ориентация в абстановката. Четвъртък, което означава, че ще се подготвя сбирка на ловците и ловджийките в събота.
                        В тез тежки дни, когато ловният сезон на едър дивеч е закрит, едната ни надежда да се напием с повод е да декларираме пред цялата общественост, че ще ходим да подхранваме дивеча, да оправим чакалата, солищата, калищата ... А уважаемите съпруги на ловджиите, предусещайки неочакваната радост от отсъствието на физически по-силната част от екипа на домочадието, се втургат да приготвят манджи за поне два дни - коя пита ще направи, коя баница, коя мръвки ще опече ... Такова щастие, да не прескачаш мъжа си, кога чистиш с прахосмукачката или забърсваш праха от телевизора, не е за изпускане. Аха, тъкмо на време, викам си. Щот по-едрата 1/3-та отива през почивните дни да поработи у Чужденеция. Нека де види, че и на мен няма да ми е леко.
                        Отговарям аз на обаждането, а оня ти ми дундьо / 1,70 м висок, 120 кила живо тегло/ кат ми викна в ухото, де по-заспала съм не можела да бъда. Забравила съм да си заверя ловния билет. И това в период, когато се намирам във физическо, духовно и финансово пречистване, щото лечебен мехлем трябва да правя. Не знам колко време ми буча и най-накрая изръси, дето щял да уведоми по-едрата 1/3-та за последиците от несериозното ми поведение - щял глоба да ми измисли. Майтап. Не щях да го отварям, че по-едрата 1/3-та го щарафосаха с действителна глоба, защото забрави да си презавери разрешителното за ловно оружие и сега по-нисък от тревата и по-тих от водата
                        Наздраве, Грую!
                        Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                        Мечо

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                          Уффф, начи! Това, че съм във фаза на физическо и душевно пречистване, ич не значи, дето мож да си дрънкаш у лево у десно каквото ти скимне, без да си понесеш наказанието. Пиша ти още една записка в дългосрочната си памет, за след пречистването.
                          Наздраве!
                          Знаех си аз, че тези вълни критични.... за мен. Ама, аз имам сърф и мога се плъзна по тях до спасителния бряг. Наздраве за сърфирането по женските прищевки и безобразия!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение
                            Чекай сега, това защото си жена или понеже те газят като валяк некои критични вълни и талази. И ако си толкова необидчива и безобидна, защо ли половината форум заобикаля географския център на Бг или преминават през Прохода на републиката? Не защото чак толкуз са републиканци, ами понеже гледат да не изпаднат в положението на Сюлеймана като ги сгащиш на съседния проход, та вземат им паднат потурите, шалварите и дисагите. Осъзнай ся!
                            Уффф, начи! Това, че съм във фаза на физическо и душевно пречистване, ич не значи, дето мож да си дрънкаш у лево у десно каквото ти скимне, без да си понесеш наказанието. Пиша ти още една записка в дългосрочната си памет, за след пречистването.
                            Наздраве!
                            Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                            Мечо

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

                              Тва щот пиеш кът сом кога е на аванта....

                              Но кът се замисля, че ползвах твоята ракия....нека да е хаарлия.....

                              Наздраве !

                              пп Хващай търмъка и действай...Икиндия стана...От 7.3 ч може да се работи....Мързела му с мързел...

                              Жаден и гладен си останах на твоя рожден ден. Да не си и ти от Габроу?

                              Сега съм в отморителен градски режим. Все още не съм се сдобил с дворче в града. А и май не му е времето.
                              Last edited by Trakatrak; 29.03.2018, 10:40.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение
                                Мммнеее, сбърках, та станах. Рекох се правя на солидарен с махмурлиите от кръчмата, де от рано са почнали да оправят главата.
                                https://www.youtube.com/watch?v=Ntu9btlvUb8
                                Тва щот пиеш кът сом кога е на аванта....

                                Но кът се замисля, че ползвах твоята ракия....нека да е хаарлия.....

                                Наздраве !

                                пп Хващай търмъка и действай...Икиндия стана...От 7.3 ч може да се работи....Мързела му с мързел...


                                Коментар

                                Working...
                                X