IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Добро утро !

    Днес много убав ден !

    КОга гре слунце всичко се повдига...Тревичките, фтичките, пчеличките..и на Тарантул ....

    На мен само душичката ми грее....За пръв път от 20 дни си пия ракийката.... Чакам утре да просветне и съм запрашил по Дивото....

    Или както Тянка пише " когато светлината на изгряващото слънце огрее върховете на планината и птичките следвайки повика на природата, разнасят чудната си пролетна копнежна песен...", аз вече съм към сръбския оператор...

    Наздраве !


    Коментар


    • Първоначално изпратено от maverik Разгледай мнение

      Благодаря и наздраве!

      Ся, казва се - бебето на зодиака. )))))))
      ЧРД на бебето! Да порасне голяяяяямо, да сбъдва мечтите си и да внимава с игрите!
      ​​​​​​
      https://m.youtube.com/watch?v=vinS9fs6YiM

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение
        Айде на ливадата. Ако случайно хванете некой търтей, проверете дали не е наш Чиче. Пък божа кравичка некоя може да е Малък Иванчо. И не ми късайте мрежите, непрокопсаници и безделници такива. И аз трябва да ям. Мушици ка Кака и лелка. Наздраве и да не ни присяда!
        Полека, да не се задавиш!
        Наздраве!
        Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
        Мечо

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
          Оф, пропуснал съм РД на maverik - жив и здрав да е, мнохо бизнес да има и да не пише с повече от един ник Бая стабилна почерпка е сложил, та ще имам и за днес явно!

          tnm - значи сега си без билет и не моеш уплаши гаргите във Виртуалната - аз се чудя що тракащия напоследък така бойко и напето го раздава, а то го пуснали ГСП направо Тегав ден е днес - проспал съм, че немците са в почивка и съответно бфб не бачка, ма здраве да е, бал съм ги в капутите и отивам да ям
          Бракониерството ми е в кръвта, така че мрънкалото не трябва да лежи на тая си кълка.
          Наздраве!

          П.П. Дундьото не ме остави на мира. Още вчера го заверихме билета. Сега съм изрядна отвсякъде.
          Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
          Мечо

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
            Оф, пропуснал съм РД на maverik - жив и здрав да е, мнохо бизнес да има и да не пише с повече от един ник Бая стабилна почерпка е сложил, та ще имам и за днес явно!

            tnm - значи сега си без билет и не моеш уплаши гаргите във Виртуалната - аз се чудя що тракащия напоследък така бойко и напето го раздава, а то го пуснали ГСП направо Тегав ден е днес - проспал съм, че немците са в почивка и съответно бфб не бачка, ма здраве да е, бал съм ги в капутите и отивам да ям
            Груйчи, благодаря за пожеланията!

            п.п. В този форум съм от повече от 10 години и имам един ник - този.

            Наздраве!

            Коментар


            • Оф, пропуснал съм РД на maverik - жив и здрав да е, мнохо бизнес да има и да не пише с повече от един ник Бая стабилна почерпка е сложил, та ще имам и за днес явно!

              tnm - значи сега си без билет и не моеш уплаши гаргите във Виртуалната - аз се чудя що тракащия напоследък така бойко и напето го раздава, а то го пуснали ГСП направо Тегав ден е днес - проспал съм, че немците са в почивка и съответно бфб не бачка, ма здраве да е, бал съм ги в капутите и отивам да ям
              Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

              Коментар


              • Айде на ливадата. Ако случайно хванете некой търтей, проверете дали не е наш Чиче. Пък божа кравичка некоя може да е Малък Иванчо. И не ми късайте мрежите, непрокопсаници и безделници такива. И аз трябва да ям. Мушици ка Кака и лелка. Наздраве и да не ни присяда!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от maverik Разгледай мнение

                  Благодаря и наздраве!

                  Ся, казва се - бебето на зодиака. )))))))
                  Ъхъ, ъхъ .., точно бебето на зодиака. Въобще не ми ги говори тия. През целият си съзнателен живот съм заобиколена от стадо офце. Като започнеш от мама, по-едрата 1/3-та пълноправен член на домочадието, единият от двамата ми най-добри приятели, личната ми дофтурка /дето ми е и лична приятелка/ и разни други не толкова важни добитъци.
                  Наздраве!
                  Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                  Мечо

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                    Още еднъ офтсъ у Кръчмата. Заведението се напълни с кухороги. Ужаст!

                    П.П. Здраве и дълголетие ти пожелавам! Наздраве!
                    Благодаря и наздраве!

                    Ся, казва се - бебето на зодиака. )))))))

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от maverik Разгледай мнение
                      Добър ден! Понеже днес съм се родил, редно е да се почерпи.
                      Наздраве на всички хора у кръчмето и на кръчмаря! Кой к'вото му душа иска да налива и мези!





                      Още еднъ офтсъ у Кръчмата. Заведението се напълни с кухороги. Ужаст!

                      П.П. Здраве и дълголетие ти пожелавам! Наздраве!
                      Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                      Мечо

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от maverik Разгледай мнение
                        Трак, как да не го знам бре?! Втория го познавам лично. Почна да идва в ресторанта ми едва като стана министЕр А докато го науча да яде тия кифтета, доста се кандардисвахме..., ама после за друго не ще и да чуе. Гарнирани с ребърца... )))))))))



                        Ох, горкото! Чи той шти изяде кифтета докат се усетиш. И не само кифтетата.

                        Коментар


                        • Трак, как да не го знам бре?! Втория го познавам лично. Почна да идва в ресторанта ми едва като стана министЕр А докато го науча да яде тия кифтета, доста се кандардисвахме..., ама после за друго не ще и да чуе. Гарнирани с ребърца... )))))))))



                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от maverik Разгледай мнение
                            Добър ден! Понеже днес съм се родил, редно е да се почерпи.
                            Наздраве на всички хора у кръчмето и на кръчмаря! Кой к'вото му душа иска да налива и мези!





                            Ох, горкото! Ако знаеш кои родни политици са родени на днешна дата, ще се вгледаш в огледалото смутено, изпитателно и подпитващо. На тази дата са се пръкнале А-мед Соколович и Красното Скаракачанче. Ако на тях си се метнал, не е лека твойта. Да си жив и здрав, пак да почерпваш и да ни развеселяваш.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
                              Честито , малечко !

                              Да си жив и здрав и всичко да ти порасте - здравето, парите, жените и каквото си намислиш !

                              Много ти квалитетно пиенето ....Тва с Грую мачкате наред...Шти викам батко ...

                              Наздраве !
                              Наздраве 4i40 Благодаря за пожеланията!

                              Аре, че не останаха свободни места

                              https://youtu.be/HYOB33JHFWk

                              Коментар


                              • Честито , малечко !

                                Да си жив и здрав и всичко да ти порасте - здравето, парите, жените и каквото си намислиш !

                                Много ти квалитетно пиенето ....Тва с Грую мачкате наред...Шти викам батко ...

                                Наздраве !

                                Коментар

                                Working...
                                X