IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • форума се скапа или го скапаха и не позволява да се покаже картинката в цитат както и тук-таме някоя праовписна грешка да оправи човек лоша работа добре че народа е по-добър (от време на време)
    Не е препоръка... !!!
    "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение
      Добро утро! Мислех да ви черпя с мавританска ливада за празника, ама размислих. Който си пасе по принцип и без нея ще продължи. Та черпя с това
      [ATTACH=CONFIG]n3319477[/ATTACH]
      Добро утро Леля!
      Малините са страхотни и на мирис и на вкус и на вид И мечките дори ги обичат заедно с круши и мед Руснаците ги ползват и за антивъзпалитепно средство Любителите на кръчмата вероятно и вино може да извлекат за цяр един вид Ще засадя и аз малини щото и на мен ми се приядоха
      A kakwo е това мавританска ливада, може би безкрайно зелено поле (с марули и сладки цветя !? ) и сред пейзажа едно възхитено теля !?!? Това като за ван-гогски някакъв шедьовър ще да е
      Айде да са живи и здрави именице на цветница, теменужки виолетки, лилян лиляни лотоси еделвайси и проечее, всички с цветни мисли и намерения
      Не е препоръка... !!!
      "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение
        Добро утро! Мислех да ви черпя с мавританска ливада за празника, ама размислих. Който си пасе по принцип и без нея ще продължи. Та черпя с това
        [ATTACH=CONFIG]n3319477[/ATTACH]
        Тъй, Lelq, тъй. Това, че се Кръчмата е пълна с кухороги не означава, че трябва да се полагат грижи основно за тяхната хранителна база. И другите, дет сме от далеч по-миролибиви и по не инатливи зодии имаме нужда от похапване.
        Наздраве!

        П.п. Племенницата го раздава лазарка. Отиде на вилата на мама и тати; сега чука по хорските врати и събира яйца и разни сладкиши. Хората много им се радват на децата.
        Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
        Мечо

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение
          Добро утро! Мислех да ви черпя с мавританска ливада за празника, ама размислих. Който си пасе по принцип и без нея ще продължи. Та черпя с това
          [ATTACH=CONFIG]n3319477[/ATTACH]
          Благодарим, включих се Майка ми направила три обредни хляба (в северозапада им викат кукли, защото са с подобна форма), но от трите ѝ внучки нито една няма да я види точно днес. А Лазаровден наистина беше много специален празник - големият град и времето убиват всичко...
          Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

          Коментар


          • Добро утро! Мислех да ви черпя с мавританска ливада за празника, ама размислих. Който си пасе по принцип и без нея ще продължи. Та черпя с това
            Click image for larger version

Name:	istock_85646671_medium.jpg
Views:	1
Size:	74.9 КБ
ID:	3319477

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение

              Много ти гъста кръвчицата, та ще се наложи аспирин да поемеш преди да ти я изсмуча. Наздраве за Байер и Байерн!
              Да се не чудиш подир туй, що си вампирясал.
              Наздраве!

              П.П. При мен цяло събитие ако хемоглобина скочи над 110 единици. Твърдо и праволинейно анемична съм.
              Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
              Мечо

              Коментар


              • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                Полека, да не се задавиш!
                Наздраве!
                Много ти гъста кръвчицата, та ще се наложи аспирин да поемеш преди да ти я изсмуча. Наздраве за Байер и Байерн!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение

                  ЧРД на бебето! Да порасне голяяяяямо, да сбъдва мечтите си и да внимава с игрите!
                  ​​​​​​
                  https://m.youtube.com/watch?v=vinS9fs6YiM


                  И аз честитя на колегата! Да бъде здрав! "Да (му) порасне голяяяяямо"..., да бъде смел играч и да влиза с хъс в игрите!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
                    Добро утро !

                    Днес много убав ден !

                    КОга гре слунце всичко се повдига...Тревичките, фтичките, пчеличките..и на Тарантул ....

                    На мен само душичката ми грее....За пръв път от 20 дни си пия ракийката.... Чакам утре да просветне и съм запрашил по Дивото....

                    Или както Тянка пише "когато светлината на изгряващото слънце огрее върховете на планината и птичките следвайки повика на природата, разнасят чудната си пролетна копнежна песен...", аз вече съм към сръбския оператор...

                    Наздраве !

                    Чета, и не моа да повярвам на очите си. В тежки размисли ме захвърли - на колку ли ракии съм била, кога съм го написала това нещо!?
                    Наздраве!

                    П.П. Вероятно не са били достатъчно.
                    Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                    Мечо

                    Коментар


                    • Добро утро !

                      Днес много убав ден !

                      КОга гре слунце всичко се повдига...Тревичките, фтичките, пчеличките..и на Тарантул ....

                      На мен само душичката ми грее....За пръв път от 20 дни си пия ракийката.... Чакам утре да просветне и съм запрашил по Дивото....

                      Или както Тянка пише " когато светлината на изгряващото слънце огрее върховете на планината и птичките следвайки повика на природата, разнасят чудната си пролетна копнежна песен...", аз вече съм към сръбския оператор...

                      Наздраве !


                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от maverik Разгледай мнение

                        Благодаря и наздраве!

                        Ся, казва се - бебето на зодиака. )))))))
                        ЧРД на бебето! Да порасне голяяяяямо, да сбъдва мечтите си и да внимава с игрите!
                        ​​​​​​
                        https://m.youtube.com/watch?v=vinS9fs6YiM

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение
                          Айде на ливадата. Ако случайно хванете некой търтей, проверете дали не е наш Чиче. Пък божа кравичка некоя може да е Малък Иванчо. И не ми късайте мрежите, непрокопсаници и безделници такива. И аз трябва да ям. Мушици ка Кака и лелка. Наздраве и да не ни присяда!
                          Полека, да не се задавиш!
                          Наздраве!
                          Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                          Мечо

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
                            Оф, пропуснал съм РД на maverik - жив и здрав да е, мнохо бизнес да има и да не пише с повече от един ник Бая стабилна почерпка е сложил, та ще имам и за днес явно!

                            tnm - значи сега си без билет и не моеш уплаши гаргите във Виртуалната - аз се чудя що тракащия напоследък така бойко и напето го раздава, а то го пуснали ГСП направо Тегав ден е днес - проспал съм, че немците са в почивка и съответно бфб не бачка, ма здраве да е, бал съм ги в капутите и отивам да ям
                            Бракониерството ми е в кръвта, така че мрънкалото не трябва да лежи на тая си кълка.
                            Наздраве!

                            П.П. Дундьото не ме остави на мира. Още вчера го заверихме билета. Сега съм изрядна отвсякъде.
                            Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                            Мечо

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
                              Оф, пропуснал съм РД на maverik - жив и здрав да е, мнохо бизнес да има и да не пише с повече от един ник Бая стабилна почерпка е сложил, та ще имам и за днес явно!

                              tnm - значи сега си без билет и не моеш уплаши гаргите във Виртуалната - аз се чудя що тракащия напоследък така бойко и напето го раздава, а то го пуснали ГСП направо Тегав ден е днес - проспал съм, че немците са в почивка и съответно бфб не бачка, ма здраве да е, бал съм ги в капутите и отивам да ям
                              Груйчи, благодаря за пожеланията!

                              п.п. В този форум съм от повече от 10 години и имам един ник - този.

                              Наздраве!

                              Коментар


                              • Оф, пропуснал съм РД на maverik - жив и здрав да е, мнохо бизнес да има и да не пише с повече от един ник Бая стабилна почерпка е сложил, та ще имам и за днес явно!

                                tnm - значи сега си без билет и не моеш уплаши гаргите във Виртуалната - аз се чудя що тракащия напоследък така бойко и напето го раздава, а то го пуснали ГСП направо Тегав ден е днес - проспал съм, че немците са в почивка и съответно бфб не бачка, ма здраве да е, бал съм ги в капутите и отивам да ям
                                Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                                Коментар

                                Working...
                                X