IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Добра нощ!
    https://m.youtube.com/watch?v=9HRY8YcszwA

    Черпя , щото най - накрая се справих с багажа. И се оказа, че казарма на мен не ми трябва, щото е под зададените условия. Явно само ограниченията са ме дразнили .

    Коментар


    • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

      Не знам, не знам ... Напоследък се замислям като каква ли болест да ти докарам на главата. Язва вече си имаш, подаграта - и тя добре. Ишиасът ти го провокирах преди време ... Трябва да е нещо по-кардинално, по-травмиращо ... Може би нещо свързано с обмяната на веществата /някой полов хормон да ти се загуби/ или на деменцията да почваме да разчистваме пътя!?
      Наздраве!
      Деменцията е в ход. Хормоните бушуват. Да се занимаваш с мен не си струва. Виж архитектът, де те е изтипосал по-доле, си заслужава дребната шарка сипаница. Вземай мерки. Наздраве за здравните мерки!
      ​​​​​​

      Коментар


      • мислъ че тя ше спечели. много е красива






        Коментар


        • ай наздраиииииииииииииииииииииии

          да се позабавляяяяяяяяяяямиии с еврейската красавица от израеееееееееееееееееееееееееелллллллллллллллллллл л

          хахахххяхяхяхяхяхяхяхяххяххяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяя яяяяяяяяяяяя





          Коментар


          • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

            Сега ще ида да купя на жената, че вчера ме нямаше, днес съм на мач, утре съм в Русе, вдругиден в Плевен, следващата седмица - пак, та малко подмазане няма да е зле. Мерси за напомнянето и да пробваш качо е пепе - паста с черен пипер, щото другата паста можеш и тук да си я ядеш
            С тази паста дето я рекламираш, ме подсети за едно детско с порче или скункс . (Не съм много сигурна какво беше) И той се казваше Пепе

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение
              Видях огромни, кърваво червени череши и си взех кило. И са толко сладки и сочни, че дори от цената не ми присяда . А кой знае колко лакомо съм гледала, щото стана опашка след мен, на иначе самотната сергия. Даже получих бонус още няколко грама да поседя малко там
              Ама нямам време , а и няма да ми насмогнат на лакомията
              Сега ще ида да купя на жената, че вчера ме нямаше, днес съм на мач, утре съм в Русе, вдругиден в Плевен, следващата седмица - пак, та малко подмазане няма да е зле. Мерси за напомнянето и да пробваш качо е пепе - паста с черен пипер, щото другата паста можеш и тук да си я ядеш
              Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                Кой па ше се хаби толку за една дърта, кривозъба, брадясала, гноясала и изфирясала вещоманна жена. Изгори й метлата и ще й премине вещоманията да събира по джебчетата и в казаня разни джунджурии, карантии и цветчета. Наздраве за здравото противодействие!
                Не знам, не знам ... Напоследък се замислям като каква ли болест да ти докарам на главата. Язва вече си имаш, подаграта - и тя добре. Ишиасът ти го провокирах преди време ... Трябва да е нещо по-кардинално, по-травмиращо ... Може би нещо свързано с обмяната на веществата /някой полов хормон да ти се загуби/ или на деменцията да почваме да разчистваме пътя!?
                Наздраве!
                Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                Мечо

                Коментар


                • Видях огромни, кърваво червени череши и си взех кило. И са толко сладки и сочни, че дори от цената не ми присяда . А кой знае колко лакомо съм гледала, щото стана опашка след мен, на иначе самотната сергия. Даже получих бонус още няколко грама да поседя малко там
                  Ама нямам време , а и няма да ми насмогнат на лакомията

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                    Ама си ти ... От къде дърва за таз работа!? Не е ли по-добре с камънЕ да ме претрепите, ъ?
                    Наздраве!
                    Кой па ше се хаби толку за една дърта, кривозъба, брадясала, гноясала и изфирясала вещоманна жена. Изгори й метлата и ще й премине вещоманията да събира по джебчетата и в казаня разни джунджурии, карантии и цветчета. Наздраве за здравото противодействие!

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение

                      Абе да си призная, не търсих! От вътре ми дойде

                      https://m.youtube.com/watch?v=mNU3aIJs88g
                      Готин ден! Аз отивам да отметна няколко рогати
                      The Best
                      Tina Turner





                      I call you when I need you, my heart's on fire
                      You come to me, come to me wild and wired
                      Oh, you come to me, give me everything I need
                      Give me a life time of promises and a world of dreams
                      Speak the language of love like you know what it means
                      Mm, and it can't be wrong, take my heart and make it strong, babe
                      You're simply the best, better than all the rest
                      Better than anyone, anyone I ever met
                      I'm stuck on your heart, I hang on every word you say
                      Tear us apart, baby, I would rather be dead
                      In your heart I see the start of every night and every day
                      In your eyes I get lost, I get washed away
                      Just as long here in your arms I could be in no better place
                      You're simply the best, better than all the rest
                      Better than anyone, anyone I ever met
                      I'm stuck…


                      Не отстрелвай горкичкото рогато!

                      Виж кака Тина. Разбиващо!
                      Търся те когато сърцето ми е в пламъци ....
                      Не, това не може да е грешка, вземи сърцето ми, дай ми сили!"






                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от nachev Разгледай мнение

                        Заповядайте, моля!
                        Jars of Clay, Coffee Song

                        Избери си, което ти душа иска! Лъжицата вътре права да стои!
                        И ..... леко и внимателно с теленето
                        Абе да си призная, не търсих! От вътре ми дойде

                        https://m.youtube.com/watch?v=mNU3aIJs88g
                        Готин ден! Аз отивам да отметна няколко рогати

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                          В моят хабитат се използва.

                          Личи си соят, булка, личи!
                          Е, при човеците е така - фиксирането в социалната тематика, което е също напълно естествен процес, доколкото социалната ни същност е неотделима от природното начало, води до специфично комбиниране на гени и резултативни фенотипни проявления, които субективно и понякога оценяваме с плюс, друг път с минус.

                          Ма то не може - хем това, хем онова.
                          Виж ги горките англичани на какво приличат!

                          Наздраве за изначалната повеля, която движи човека - грижата и стремежа да предаде гените си и планините от възходи и падения, които съпровождат този деликатен и отговорен процес!

                          Human nature - michael jackson

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                            Ъхъ, питах. Но получих не пълна информация. Виж на ЛС дали ще ти свърши работа.
                            Наздраве, Lelq!
                            Все забравям , че личните не работят и трябва да се проверява или казва Благодаря ти!
                            ​​​​​​https://m.youtube.com/watch?v=Fh8Ic6MbtoU

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение

                              Като стана дума, ти сети ли се да питаш за в голямото село или не си имала възможност ?
                              Ъхъ, питах. Но получих не пълна информация. Виж на ЛС дали ще ти свърши работа.
                              Наздраве, Lelq!
                              Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                              Мечо

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от nachev Разгледай мнение

                                Заповядайте, моля!
                                Jars of Clay, Coffee Song

                                Избери си, което ти душа иска! Лъжицата вътре права да стои!
                                И ..... леко и внимателно с теленето
                                Благодаря! Ще се насладя егоистично, на почерпката, без да си развалям рахатлъка да търся отговор
                                Много ми се спи

                                Коментар

                                Working...
                                X