IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

    Ти фнимавай с тези клонаци някое стадо кози да не те опоска. че те твърде не придирят.
    Наздраве!
    Тамън ще ги издоя.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

      Ааааа, не ме предизвиквай! Искаш ме вкараш в капана. Да не съм такъв малоум серсем. Кога идвам в габитата носи маслинови клонки, плета ти лаврови венци и събирам гъби. Мухоморки. За всеки случай. Да не би да си твърде прегладняла.
      Ти фнимавай с тези клонаци някое стадо кози да не те опоска. че те твърде не придирят.
      Наздраве!
      Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
      Мечо

      Коментар


      • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

        Ама, много си смел когат си се застопорил пред монитора на лафтопа. Що не ги дрънкаш такива, като дойдеш на гости на приятелчето си у моя хабитат!?
        Наздраве!
        Ааааа, не ме предизвиквай! Искаш ме вкараш в капана. Да не съм такъв малоум серсем. Кога идвам в габитата носи маслинови клонки, плета ти лаврови венци и събирам гъби. Мухоморки. За всеки случай. Да не би да си твърде прегладняла.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

          Ти си дърта за таквиз работи. Къде се буташ в А група?
          Гробищата бяха задръстени от моторна полиция и камионетки. Толко полицаи на едно място не бях виждал. Някой от техните препращаха към по-добрия свят. Лека му пръст! И наздраве за живите!
          Ама, много си смел когат си се застопорил пред монитора на лафтопа. Що не ги дрънкаш такива, като дойдеш на гости на приятелчето си у моя хабитат!?
          Наздраве!
          Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
          Мечо

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Todor Sabev Разгледай мнение

            ТНМ , лекция не съм ти изнасял, защото знам че си в час. По скоро постът беше насочен към колегите. Но те ще усетят тези състояния, когато пазарите обърнат дългосрочно и по - специално тези които не са участвали по време на пазара от 2008 година. Как виждаш тези състояния когато хората са в група. Имам предвид подплашеното стадо или агресивната тълпа. Предполагам че при обратния вариант на тези състояния еуфория на тълпата , нивата на хормони на щастието са високи. То може би и Траката ще се изкаже. Наздраве и на теб.
            Шта приканя по -начесто да вдигаш наздравици в Кръчмата, че да ми свикнеш на изказа. Естествено, че не си ми изнасял. Би ли посмял/чакай да ти сложа едно емотикочне, за да разбереш, че се майтапя/!?
            Наздраве!

            П.П. Поведенческите модели не са свързани само с физиологията и биохимията /производството на хормони/, но също така и с наследствеността, средата и психиката на отделния индивид. Когато са в група, дали ще бъде стадо /подплашено/ или глутница/агресивно/, определяща е културната идентичност / възпитание, образование, религиозна принадлежност ..../ на групата, социалният опит и най-вече интелектуалния капацитет и харизмата на водачите. Та, на този етап повече на стадо го докарваме. Далеч сме от глутницата.




            Last edited by tnm; 15.05.2018, 18:52.
            Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
            Мечо

            Коментар


            • Картофеното пюре минава ли за веганско? С ароматно масълце, с топло млекце, ммммм... Ако нямам млекце му слагам провансалска майонеза и пак вкусът е веган и само веган. Особено с едно веганско котлетче.


              Коментар


              • Във филма Колибата имаше една сцена, в която Папа (Бог) каза на един опечален баща, че отдаването на скръбта означава да забравим, защо сме изпратени на този свят:

                Наздраве за нашето предназначение!
                Demi Lovato, "Stone Cold"

                Коментар


                • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                  Правилно ли съм разбрала какво намекваш!? Убих та!!!
                  Наздраве!
                  Ти си дърта за таквиз работи. Къде се буташ в А група?
                  Гробищата бяха задръстени от моторна полиция и камионетки. Толко полицаи на едно място не бях виждал. Някой от техните препращаха към по-добрия свят. Лека му пръст! И наздраве за живите!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
                    Биричка за Тодор. Черпя, де ми изнесе кратка, синтезирана и съдържателна лекция по физиология на човека в Мъдрата тема.



                    Наздраве!

                    ТНМ , лекция не съм ти изнасял, защото знам че си в час. По скоро постът беше насочен към колегите. Но те ще усетят тези състояния, когато пазарите обърнат дългосрочно и по - специално тези които не са участвали по време на пазара от 2008 година. Как виждаш тези състояния когато хората са в група. Имам предвид подплашеното стадо или агресивната тълпа. Предполагам че при обратния вариант на тези състояния еуфория на тълпата , нивата на хормони на щастието са високи. То може би и Траката ще се изкаже. Наздраве и на теб.

                    Коментар


                    • Айде готин ден , Кръчма!

                      Коментар


                      • Добро утро, Кръчма!
                        Подсетихте ме стар виц. Във влака , момче и момиче . Момичето през няколко минути казва къде го боли, момчето лекува с целувки. Срещу тях дядо седи , подпрял се на бастуна и гледа . Гледа , гледа и накрая пита :
                        - Момче, хемороиди лекуваш ли ?

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
                          Биричка за Тодор. Черпя, де ми изнесе кратка, синтезирана и съдържателна лекция по физиология на човека в Мъдрата тема.



                          Наздраве!

                          чакай да ти сложа малко чипс от бекон, че без месо не става. Казват, че било вредно, ми нека е вредно, дядо поп за грях е роден
                          Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                            С моят дофтур дерматолог имаме дългогодишна страстна връзка. Досаждаме си един на друг около 7 - 8 години. Ако забравя да го посетя няколко месеца, той ми изпраща съобщение, че да ми напомни. Вече спрях да броя бенките, които ми е махнал. Само че, неговият подход е друг. На изрязване подлежат само възпалените. Щото по думите му, някои бенки не са дефект, а ефект и заради това трябва да се науча да нося по-дълбоко деколте .

                            На една от пробите ми излезе резултат за много тежко автоимунно заболяване. Направо му спрях тока. Веднага ме изпрати във ВМА, при една 80 годишна лекарка. Диагнозата не се потвърди, но при моето посещение, взех, та уцелих семинарно занятие на група студенти. Разкатаха ми фамилията да ме разглеждат и да ме коментират.

                            Наздраве!
                            Ем, то и аз във ВМА, при другарката Кадурина - уж най-голямото светило евър и т.н.. Имаше и едни много хубави студентки (една беше малячка, която говореше отличен български и беше нетипично красива за етноса си), та чак ме досрамя, че си бях забравил плочките на корема вкъщи Та и там стана весело. Иначе нищо особено и не разбирам защо се стресират хората - веднъж една мома почти успях да ми откъсне една бенка в пристъп на страст, но пак нищо особено - просто си зарастна и толкова.

                            Но да не забивам на тази тема, все пак е кръчма. Наздраве за поводите!
                            Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                            Коментар


                            • Биричка за Тодор. Черпя, де ми изнесе кратка, синтезирана и съдържателна лекция по физиология на човека в Мъдрата тема.



                              Наздраве!


                              Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                              Мечо

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                                Ако и на зъболекар ходиш, признавам та - най-безстрашна кака. Като глеам как фъфлиш като мен, едва ли. Шубето голем страх. Наздраве за коломаската - инициация, доказваща, че може навлезеш в зрял сексуален живот, тоест родилните мъки не те плашат веке!
                                Правилно ли съм разбрала какво намекваш!? Убих та!!!
                                Наздраве!

                                Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                                Мечо

                                Коментар

                                Working...
                                X