IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

    На един остров имало само пеерази. Имали си и шаман пеераз. Та една нощ той сънувал, че от небето валят пишки. И понеже бил шаман, дал заповед на следващия ден всички да си събуят гащите, да се надупят, че ще валят пишки. И на другия ден всички изпълняват заповедта. Докато си стоят надупени, обаче минава един корабокрушенец и се чуди кво става. Рекъл си:
    - Чакай да видя ква е тая работа?!
    Отишъл до единия пеераз и с пръст леко го боднал по гъза.
    А оня:
    - Ох!
    Надупеният му съсед рекъл възбудено:
    - Заваля ли вече?
    - Абе почна да прекапва
    Мисля, че няма да прекапе. Щото почна да вали вече

    Коментар


    • Първоначално изпратено от П.Ф.Изеров Разгледай мнение

      Не! Не загрявам.
      Кажи го, моля.
      На един остров имало само пеерази. Имали си и шаман пеераз. Та една нощ той сънувал, че от небето валят пишки. И понеже бил шаман, дал заповед на следващия ден всички да си събуят гащите, да се надупят, че ще валят пишки. И на другия ден всички изпълняват заповедта. Докато си стоят надупени, обаче минава един корабокрушенец и се чуди кво става. Рекъл си:
      - Чакай да видя ква е тая работа?!
      Отишъл до единия пеераз и с пръст леко го боднал по гъза.
      А оня:
      - Ох!
      Надупеният му съсед рекъл възбудено:
      - Заваля ли вече?
      - Абе почна да прекапва
      Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
        Дано само да не прекапе Нали знаеш вица
        И аз не го знам

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
          Дано само да не прекапе Нали знаеш вица
          Не! Не загрявам.
          Кажи го, моля.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение
            Начи, с правилната мотивация стават чудеса. Сутринта, след толко много торти реших, че ще имам нужда от свежест и се обадих в магазинът , да ми изберат и изстудят една диня. Мисълта за нея ме накара да свърша работа като за три дни. Сега впивам зъби и се наслаждавам стичащият се ароматен сок.
            А ако завали ще е нирвана
            Дано само да не прекапе Нали знаеш вица

            Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение
              Начи, с правилната мотивация стават чудеса. Сутринта, след толко много торти реших, че ще имам нужда от свежест и се обадих в магазинът , да ми изберат и изстудят една диня. Мисълта за нея ме накара да свърша работа като за три дни. Сега впивам зъби и се наслаждавам стичащият се ароматен сок.
              А ако завали ще е нирвана
              Да, това ми харесва в жените. Е, не само това, но и това.

              Коментар


              • Начи, с правилната мотивация стават чудеса. Сутринта, след толко много торти реших, че ще имам нужда от свежест и се обадих в магазинът , да ми изберат и изстудят една диня. Мисълта за нея ме накара да свърша работа като за три дни. Сега впивам зъби и се наслаждавам стичащият се ароматен сок.
                А ако завали ще е нирвана

                Коментар


                • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                  И ти си предател, оказа се.
                  Наздраве!
                  Мъжка солидарност, кво да праиш?

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от П.Ф.Изеров Разгледай мнение

                    Бе... тиенем каза в една друга тема, че си й отказал танго, пък тя била много навита...
                    И ти си предател, оказа се.
                    Наздраве!
                    Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                    Мечо

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                      ....
                      Бе... тиенем каза в една друга тема, че си й отказал танго, пък тя била много навита...

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                        Хммм, тези дни дишай спокойно, щото отивам у китна Чужденеция. После ще си разчистваме сметките.
                        Наздраве!
                        Не съм ти задлъжнявал, значи имаш да ми плащаш нещо. И се измъквай по терлици. Плати първо, после почерпи, че съм ти правил услуга, па тогава се разгарвай по широкия свят. Иииии, сетих се. Дължиш ми суджук и кайсиева. Слагай, па бегай.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                          Ти пък! Тянка и свобода?!
                          Хммм, тези дни дишай спокойно, щото отивам у китна Чужденеция. После ще си разчистваме сметките.
                          Наздраве!
                          Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                          Мечо

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от П.Ф.Изеров Разгледай мнение

                            А не може ли така: "Под сладкото иго на Тянка"?
                            Щом ти е сладко, ште вземе за официален..... резерва.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                              Ти пък! Тянка и свобода?!
                              А не може ли така: "Под сладкото иго на Тянка"?

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от П.Ф.Изеров Разгледай мнение

                                А защо да го контролираш? Не е ли по-кеф да те избира свободно?
                                https://m.youtube.com/watch?v=m7kpL5wk-XE
                                Ти пък! Тянка и свобода?!

                                Коментар

                                Working...
                                X