IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

    Начи, тнм, почти реших да послушам съвета ти, обаче после си викам - абе я шибни 3-4 чаши ледено вино, пък току-виж се оправили нещата, няма да ходи зян я. И верно се пооправиха - почти нищо ми няма вече, а и на море уж тръгвам, така че съм почти здраФ. А циклони, циклопи и каквото там дойде - все ми е тая, има ли настроение, няма нищо по-хубаво от лошото време
    Ставаме трима, които харесват такава метеорологична обстановка - аз, ти и другарят Емил Боев
    Наздраве!
    Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
    Мечо

    Коментар


    • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

      Равни количества сок от лук и пчелен мед - по една капка във всяка ноздра. През няколко часа.
      Наздраве!

      П.П. Понеже ще хойкаш, пък може и парашута да ти се отвори, миризмата на лук не е твърде желателна. Затова пробвай само с мед. Намазваш тампонче за почистване на уши и леко намазваш всяка ноздра. Подир таз операция известно време трябва да си в покой /излегнат/ или с наведена назад глава.
      Начи, тнм, почти реших да послушам съвета ти, обаче после си викам - абе я шибни 3-4 чаши ледено вино, пък току-виж се оправили нещата, няма да ходи зян я. И верно се пооправиха - почти нищо ми няма вече, а и на море уж тръгвам, така че съм почти здраФ. А циклони, циклопи и каквото там дойде - все ми е тая, има ли настроение, няма нищо по-хубаво от лошото време
      Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

      Коментар


      • dobro да е!
        Не е препоръка... !!!
        "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение
          Добро утро! И усмихнат ден!
          Добро утро, Lelq!

          Пия си кафето, гледам на югозапад и чакам Средиземноморския циклон на се изсипе над хабитата.
          Наздраве!

          Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
          Мечо

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение
            Добро утро! И усмихнат ден!
            Ми щом си казала... ще ти се доверя.

            Коментар


            • Добро утро! И усмихнат ден!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
                Мога да пиша ( хеле пък ако им акой да ме слуша ) часове за страданията ми от двойна дискова херния...(4-5, 5-1.)
                От пареза, колкичка, бастун и ужасни болки съм един палавник след средна възраст....Демек нормален мъж....с 5 масажа и иглотерапия....
                На два пъти бягал от болница, щото дофтурите само за операция говорят и т.н.

                На първо място движение, задължително вълнен шал на кръста зиме и лете и кога дойде парезата и болката упражнения...
                Това което докторите пропускат също е плуването и то по - интевзивно за тези които могат.

                Коментар


                • Мога да пиша ( хеле пък ако им акой да ме слуша ) часове за страданията ми от двойна дискова херния...(4-5, 5-1.)
                  От пареза, колкичка, бастун и ужасни болки съм един палавник след средна възраст....Демек нормален мъж....с 5 масажа и иглотерапия....
                  На два пъти бягал от болница, щото дофтурите само за операция говорят и т.н.

                  На първо място движение, задължително вълнен шал на кръста зиме и лете и кога дойде парезата и болката упражнения...

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                    Хайде сега, капризи.
                    Наздраве!

                    П.П. Добре, от мен да мине. Написах ти ЛС.
                    Получих съобщението , блaгодаря. Някой от тези неща ги знам. Мога да добавя освен масажи . минерални бани и кал.. Мисля да пробвам йога. Относно матрака там нещата са деликатни. Прекалено твърд може и да влоши нещата.
                    Last edited by Todor Sabev; 25.06.2018, 20:24.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Todor Sabev Разгледай мнение

                      Бахти с тез рецепти миризливи ще изгониш всичко женско що мърда от мен и Грую.
                      Хайде сега, капризи.
                      Наздраве!

                      П.П. Добре, от мен да мине. Написах ти ЛС.
                      Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                      Мечо

                      Коментар


                      • Болките в кръста, дисковите хернии трябва да бъдат носени с гордост, защото с тях човекът заплаща за изправянето си на два крака.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                          Не съм правила мехлем за такива болежки. Знам, че се правят лапи от счукан чесън, за около 10 минути, като предварително се намазва със свинска мас, защото чесъна изгаря кожата.
                          Наздраве!
                          Бахти с тез рецепти миризливи ще изгониш всичко женско що мърда от мен и Грую.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Todor Sabev Разгледай мнение

                            Я кажи за болки в кръста мазила , и други илачи . Некви движения за раздвижване и постелки при лежане. Съвсем сериозно.
                            Не съм правила мехлем за такива болежки. Знам, че се правят лапи от счукан чесън, за около 10 минути, като предварително се намазва със свинска мас, защото чесъна изгаря кожата.
                            Наздраве!
                            Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                            Мечо

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

                              Мчи къ, бе - див селяк от парка "Гео Милев". То при нас само раритети - това кучеложци с надписи, че кучето им е по-важно от човека, това диви осорляци с парцели по 500К евро, дето си горят гумите зимъска, щото нямали пари, това припознавачи и наркодилъри - квото не очакваш, точно това има. Помня едно време, че и от кукуригане на петли се будех - страшна работа ти казвам А сиренце съм си взел - овче, ама нищо общо с това от магазинната мрежа, едно жълто такова, и мазно, мазно - половинка ракия ливна, да си оправя болките в гърлото, докато сборя половин пълна с шупли буца Наздраве!
                              Ей такова трудно се намира вече. Ти си малък, но през 70-те на пазара Ситняково имаше един до друг магазини за хляб и млечни продукти. Та като си вземеш от единия бял, топъл хляб, от другия жълто, овче сиренце, ама малко наронено и си намирисва, половин леб можеше да си отиде. Какви времена! - Дефицитни, ама вкусни.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                                Равни количества сок от лук и пчелен мед - по една капка във всяка ноздра. През няколко часа.
                                Наздраве!

                                П.П. Понеже ще хойкаш, пък може и парашута да ти се отвори, миризмата на лук не е твърде желателна. Затова пробвай само с мед. Намазваш тампонче за почистване на уши и леко намазваш всяка ноздра. Подир таз операция известно време трябва да си в покой /излегнат/ или с наведена назад глава.
                                Я кажи за болки в кръста мазила , и други илачи . Некви движения за раздвижване и постелки при лежане. Съвсем сериозно.

                                Коментар

                                Working...
                                X