IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

    Не ми се вярва. По отскоро ще да е. Не й се е утаил сокът още.
    Нещо в цветовото качество на снимката и стила ѝ ми напомня рекламите на нашето Черноморие по соцвреме.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от П.Ф.Изеров Разгледай мнение

      Тази мацка, Трак, ще да е снимана некъде у нас га сме били малки с теб, а?
      Ма виж какъв лонг бедър, а?..
      Не ми се вярва. По отскоро ще да е. Не й се е утаил сокът още.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Todor Sabev Разгледай мнение

        Я кажи за болки в кръста мазила , и други илачи . Некви движения за раздвижване и постелки при лежане. Съвсем сериозно.
        Тодоре, известно време се борих с някакъв вирус в компютъра, правех го сам и при ясното съзнание, че от това нищо не разбирам, но ми се струва, че успях до някъде. После констатирах, че нещо не ми се пише, а и не знам откъде лепнах тази гадост, но като стане дума болки в гръбнака и кръста, веднага излизам от прикритието и ставам солидарен. И аз си нося последиците от славно спортно минало. Залавям се, че при всяко движение първо съставям карта в главата си, как да го направя, пък после действам.
        Много е натоварващо дори и само като емоция, особено за хора, които са дейни - спортуват и работят.

        За плуването и укрепване на мускулатура с подходящи упражнения сега няма да говоря - предполагам, че с теорията си запознат.

        Искам само да дам информация за две места в София, които по данн и от първа ръка помагат.

        1. В Пета Градска има един Гръбначен Център
        Моя приятелка направи там някаква лазерна процедура по отстраняване на елементи от изтекло и притиснато вещество от гр. мозък и допълнително някаква процедура с озон за свиване на гр. мозък. Просто се изправи и тръгна.
        Частично се поема от Касата има и доплащания.


        2. Другото място, където също помагат, но предполагам, че мястото е подходящо за хора, които имат специални частни здравни застраховки е : Американска клиника за гръбначни заболявания
        Там всичко е платено. Говорих с тях веднъж по телефона, но не ми дадоха необходимата информация. Елате тук - всичко ще ви обясним!
        Субективната ми преценка е, че за някои пациенти мястото може да е много полезно. Не визирам терапията им, която не познавам, а големите им възможности за диагностициране и съставяне на пълна картина на гръбначните проблеми. За лечението може вече да се мисли отделно.

        Виждам, че и Чичо страда, дръжте се !

        Коментар


        • [QUOTE=tnm;n3351999]

          И аз тъй викам. Някъде дори зад Бедек да се изсипе. За по-сигурно - около Чумерна.
          Наздраве!

          П.П. Не беше ли до ъгъла на тротоара?[/QUOTE]

          Аз съм стар човек, не помня толкоз. Нема само Чиче се оплаква колку болен, че да го с ръка галите, с пауново перо вятър правите и в уста храните. Нареждам се и аз до него. Ама не на стрелковия полигон там пред мишените.
          https://www.youtube.com/watch?v=Fdmeom3lLx0

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение
            ... и други добавки.
            Тази мацка, Трак, ще да е снимана некъде у нас га сме били малки с теб, а?
            Ма виж какъв лонг бедър, а?..
            Last edited by П.Ф.Изеров; 26.06.2018, 13:16.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от П.Ф.Изеров Разгледай мнение

              Добави и мен.
              Най-малкото такова време е по-пивко.
              Ахъ, провокира по-дълго застояване у Кръчмата.
              Наздраве!
              Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
              Мечо

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                Иде, иде, право към центъра на милото отечество съм го насочил. Там, зад връх Ботев, зад връх Шипка, зад връх Свети Никола да шибне и да забърше. Що на Кака нема кой й измий прозорците. Да ми е вечно благодарна. До други ден. До ъгъла на първата пресечка.
                А на Грую пожелавам един голем сок. Със сламка и други добавки.
                И аз тъй викам. Някъде дори зад Бедек да се изсипе. За по-сигурно - около Чумерна.
                Наздраве!

                П.П. Не беше ли до ъгъла на тротоара?
                Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                Мечо

                Коментар


                • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                  Добро утро, Lelq!

                  Пия си кафето, гледам на югозапад и чакам Средиземноморския циклон на се изсипе над хабитата.
                  Наздраве!
                  Иде, иде, право към центъра на милото отечество съм го насочил. Там, зад връх Ботев, зад връх Шипка, зад връх Свети Никола да шибне и да забърше. Що на Кака нема кой й измий прозорците. Да ми е вечно благодарна. До други ден. До ъгъла на първата пресечка.
                  А на Грую пожелавам един голем сок. Със сламка и други добавки.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                    Ставаме трима, които харесват такава метеорологична обстановка - аз, ти и другарят Емил Боев
                    Наздраве!
                    Добави и мен.
                    Най-малкото такова време е по-пивко.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

                      Начи, тнм, почти реших да послушам съвета ти, обаче после си викам - абе я шибни 3-4 чаши ледено вино, пък току-виж се оправили нещата, няма да ходи зян я. И верно се пооправиха - почти нищо ми няма вече, а и на море уж тръгвам, така че съм почти здраФ. А циклони, циклопи и каквото там дойде - все ми е тая, има ли настроение, няма нищо по-хубаво от лошото време
                      Ставаме трима, които харесват такава метеорологична обстановка - аз, ти и другарят Емил Боев
                      Наздраве!
                      Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                      Мечо

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                        Равни количества сок от лук и пчелен мед - по една капка във всяка ноздра. През няколко часа.
                        Наздраве!

                        П.П. Понеже ще хойкаш, пък може и парашута да ти се отвори, миризмата на лук не е твърде желателна. Затова пробвай само с мед. Намазваш тампонче за почистване на уши и леко намазваш всяка ноздра. Подир таз операция известно време трябва да си в покой /излегнат/ или с наведена назад глава.
                        Начи, тнм, почти реших да послушам съвета ти, обаче после си викам - абе я шибни 3-4 чаши ледено вино, пък току-виж се оправили нещата, няма да ходи зян я. И верно се пооправиха - почти нищо ми няма вече, а и на море уж тръгвам, така че съм почти здраФ. А циклони, циклопи и каквото там дойде - все ми е тая, има ли настроение, няма нищо по-хубаво от лошото време
                        Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                        Коментар


                        • dobro да е!
                          Не е препоръка... !!!
                          "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение
                            Добро утро! И усмихнат ден!
                            Добро утро, Lelq!

                            Пия си кафето, гледам на югозапад и чакам Средиземноморския циклон на се изсипе над хабитата.
                            Наздраве!

                            Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                            Мечо

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение
                              Добро утро! И усмихнат ден!
                              Ми щом си казала... ще ти се доверя.

                              Коментар


                              • Добро утро! И усмихнат ден!

                                Коментар

                                Working...
                                X