IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

    Дай сега да порасъждаваме малко логически. При положение, че по-едрата 1/3-та пълноправен член на домочадието е бил един от 120-те най-красиви младежи в набора си / 1,90м, очи с цвят аквамарин и т.н./, а аз съм 1.55 м, 73 кила живо тегло, тъмнокоса, тъмноока, с мургав тен и както казва по-кльощавата 1/3-та пълноправен член на домочадието - по-лесна за прескачане, отколкото за заобикаляне, с дразнещо ведър нрав /в една друга тема от форума дори проклета ме изкараха/, успяла съм да го пресадя на слива /т.е. не живеем в Чужденеция, откъдето е родом, а обитаваме моя хабитат/, дали пък действително не съм магьосница? Как смяташ!?
    Наздраве!
    Така смятам.

    Click image for larger version

Name:	wonder-woman-movie-stills-gal-gadot-12.jpg
Views:	2
Size:	43.8 КБ
ID:	3369849

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Todor Sabev Разгледай мнение

      Ако споменеш и за некви други качества и размери важни за жените при твоята половинка, те признавам верно за магьосница..
      Дай сега да порасъждаваме малко логически. При положение, че по-едрата 1/3-та пълноправен член на домочадието е бил един от 120-те най-красиви младежи в набора си / 1,90м, очи с цвят аквамарин и т.н./, а аз съм 1.55 м, 73 кила живо тегло, тъмнокоса, тъмноока, с мургав тен и както казва по-кльощавата 1/3-та пълноправен член на домочадието - по-лесна за прескачане, отколкото за заобикаляне, с дразнещо ведър нрав /в една друга тема от форума дори проклета ме изкараха/, успяла съм да го пресадя на слива /т.е. не живеем в Чужденеция, откъдето е родом, а обитаваме моя хабитат/, дали пък действително не съм магьосница? Как смяташ!?
      Наздраве!
      Last edited by tnm; 13.08.2018, 19:31.
      Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
      Мечо

      Коментар


      • Първоначално изпратено от 888 Разгледай мнение

        В същото време се обажда на полицията и казва ,че вече е изпозастрелял част от "берачите"- така веднага ще дойдат.
        Шегата настрана, но след като един познат си сложи такива камери на сливовота градина и оповести това навсякъде, набезите тази година няма.
        Наздраве!
        Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
        Мечо

        Коментар


        • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

          По-едрата 1/3-та в горната граница - близо 1,90 м. Много бял, очите - аквамарин, ентелигент ... Казваше, че на времето 95% от гвардейците били синеоки и зеленооки. С тъмни очи вземали само близнаци, но и те трябвало да са светли като фенотип.
          Наздраве!

          П.П. Камерите изпращат снимки в реално време. Като си погледнеш пощата и като видиш снимка с каруца, въоръжаваш се и хващаш пътя към лозето
          Ако споменеш и за некви други качества и размери важни за жените при твоята половинка, те признавам верно за магьосница..
          Last edited by Todor Sabev; 13.08.2018, 18:49.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
            П.П. Камерите изпращат снимки в реално време. Като си погледнеш пощата и като видиш снимка с каруца, въоръжаваш се и хващаш пътя към лозето
            В същото време се обажда на полицията и казва ,че вече е изпозастрелял част от "берачите"- така веднага ще дойдат.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

              Мда, гвардейците бяха до нас - аз бях нисък (1,80) и не ставах за гвардеец, иначе почти ме бяха преевали там, та ме набиха Вътрешни войски или по сегашному Джендърмерия, че да съм си в София Това с камерите е опция, но така само ще се нерви милия. Идеята е някой да пази лозето и да го наглежда, а не след това да види кой му е свършил работата

              Оф, това селският труд и неговите блага са твърде далече от душевността на жълтите павета, за добро или за лошо. Но пък си е повод за наздраве!
              По-едрата 1/3-та в горната граница - близо 1,90 м. Много бял, очите - аквамарин, ентелигент ... Казваше, че на времето 95% от гвардейците били синеоки и зеленооки. С тъмни очи вземали само близнаци, но и те трябвало да са светли като фенотип.
              Наздраве!

              П.П. Камерите изпращат снимки в реално време. Като си погледнеш пощата и като видиш снимка с каруца, въоръжаваш се и хващаш пътя към лозето
              Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
              Мечо

              Коментар


              • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                По-едрата 1/3-та личен момък - гвардеец, сал набивал крак пред мавзолея. Немой ми ги обясни тея неща.
                В дружинката, която членувам, имам поставени 5 камери на "вървища" /пътеки, по които минават животните/. Прави снимки и изпраща съобщения на ел. поща. Засича и най-малкото движение.
                Наздраве!

                П.П. У хабитата така си пазят сливовите градини аборигените. Вярно, не е СОД, ама върши работа.
                Мда, гвардейците бяха до нас - аз бях нисък (1,80) и не ставах за гвардеец, иначе почти ме бяха преевали там, та ме набиха Вътрешни войски или по сегашному Джендърмерия, че да съм си в София Това с камерите е опция, но така само ще се нерви милия. Идеята е някой да пази лозето и да го наглежда, а не след това да види кой му е свършил работата

                Оф, това селският труд и неговите блага са твърде далече от душевността на жълтите павета, за добро или за лошо. Но пък си е повод за наздраве!
                Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

                  СОД на лозе???? Това ше да е някакво габровско нововъведение На къщата на село има, но на лозето - това ще се побърка да пиука. Личи си, че не си ходила казарма, а и не си питала по-едвата 1/3, за по-малката е ясно, че няма за какво да го питаш - да не се отплесвам, но съм пазил и едни неща, дето бяха обградени с кльон отвсякъде (това е едмовремешния СОД), та като паднеше дъжд, ставаше страшно, а като започнеха някои диви животни да се щурат нагоре-надолу и наставаше галактически кошмар.

                  Но ме разсмя де Наздраве!
                  По-едрата 1/3-та личен момък - гвардеец, сал набивал крак пред мавзолея. Немой ми ги обясни тея неща.
                  В дружинката, която членувам, имам поставени 5 камери на "вървища" /пътеки, по които минават животните/. Прави снимки и изпраща съобщения на ел. поща. Засича и най-малкото движение.
                  Наздраве!

                  П.П. У хабитата така си пазят сливовите градини аборигените. Вярно, не е СОД, ама върши работа.
                  Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                  Мечо

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                    Реши му проблема - сложи две камери и СОД за един месец докато дойде времето за беритба.
                    Наздраве!
                    СОД на лозе???? Това ше да е някакво габровско нововъведение На къщата на село има, но на лозето - това ще се побърка да пиука. Личи си, че не си ходила казарма, а и не си питала по-едвата 1/3, за по-малката е ясно, че няма за какво да го питаш - да не се отплесвам, но съм пазил и едни неща, дето бяха обградени с кльон отвсякъде (това е едмовремешния СОД), та като паднеше дъжд, ставаше страшно, а като започнеха някои диви животни да се щурат нагоре-надолу и наставаше галактически кошмар.

                    Но ме разсмя де Наздраве!
                    Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                      Българският текст беше такъв. Не помня кой го пееше. Абе, лигава ми е тая песничка още от едното врме. А и Сузито я харесвам по-твърда и взривна. Но за нея този дует си беше ренесанс на отминалата слава. Оправдан компромис.
                      Не си спомням да съм я чувала на български. Братчеда денсеше на оригинала. Някъв магнетофон като щайга разнасяше и тресеше къщата. Сега като му ги разправям тези неща, все се чуди как ги помня, предвид крехката ми тогавашна възраст
                      Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                      Мечо

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

                        Мани, голяма мисъл му е - направил го е като коледна елха с найлони, плашила и мрежи. Пък и го полива, фреза си купи, по два пъти на ден ходи да го наглежда и т.н. Страшна работа ти казвам
                        Реши му проблема - сложи две камери и СОД за един месец докато дойде времето за беритба.
                        Наздраве!
                        Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                        Мечо

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

                          Мани, голяма мисъл му е - направил го е като коледна елха с найлони, плашила и мрежи. Пък и го полива, фреза си купи, по два пъти на ден ходи да го наглежда и т.н. Страшна работа ти казвам
                          Ако дойде да види мойте доматки с кривите колове, буренака между тех и петната от маната по листата и доматето, инфаркт ще получи. От седмица не съм ходил да ги поливам. И още не мога да замина. Тия, де са здрави, барем ще доузреят. Но интересно, че от дъждовете даде големи стебла, малко плод.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                            Нищо му няма на гроздето. Докато го нема бащи, то ще събира слънце, косове, оси и мургавели. Грую, така как сме смугли с Кака, може ли да наминем и ний да си наберем. Така де, да не отиде зян извън Кръчмата.
                            Мани, голяма мисъл му е - направил го е като коледна елха с найлони, плашила и мрежи. Пък и го полива, фреза си купи, по два пъти на ден ходи да го наглежда и т.н. Страшна работа ти казвам
                            Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                              Явно имам некви липси в знанията. Кво ще рече туй "Пламък и дим"!?
                              Наздраве!

                              П.П. Единият ми братчед що мацки свали с тая песен. По цял ден тренираше стъпките, а аз го гледах през прага на вратата. Ич не ме допускаше в стаята си.
                              Българският текст беше такъв. Не помня кой го пееше. Абе, лигава ми е тая песничка още от едното врме. А и Сузито я харесвам по-твърда и взривна. Но за нея този дует си беше ренесанс на отминалата слава. Оправдан компромис.
                              https://www.youtube.com/watch?v=xYoogY-UGio
                              https://www.youtube.com/watch?v=-JhjAreMKfU
                              https://www.youtube.com/watch?v=9ZmCk8UZLwg
                              https://www.youtube.com/watch?v=9vFTksaposs
                              https://www.youtube.com/watch?v=v_ZH6-gNnVw
                              https://www.youtube.com/watch?v=iMZEy-2iztE
                              https://www.youtube.com/watch?v=0MnWdxb3psU
                              https://www.youtube.com/watch?v=V6YOhfHwpLQ
                              https://www.youtube.com/watch?v=SHo80ld5HFo
                              Last edited by Trakatrak; 13.08.2018, 12:54.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                                Твърде ми е втръснала тая "Пламък и дим...* Има такива, дето лесно се изтъркват.
                                Явно имам некви липси в знанията. Кво ще рече туй "Пламък и дим"!?
                                Наздраве!

                                П.П. Единият ми братчед що мацки свали с тая песен. По цял ден тренираше стъпките, а аз го гледах през прага на вратата. Ич не ме допускаше в стаята си.
                                Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                                Мечо

                                Коментар

                                Working...
                                X