IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Практикер-повишено внимание!

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Belcho Разгледай мнение
    Аз лично не харесвам Практикер и не пазарувам от там. Лично мнение
    Напълно на същото мнение съм.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение

      Лорде какво даваш под наем, не ме интересуват цените, какво и къде- да кажем магазин 100м2 в идеален център на голямото село за да кажем 5000лв. Нещо такова?? Интересува ме дали може да се печели от няколко имота
      Лорда... не знам... Давам ти... търговско помещение 230 м2... идеален център... с много екстри... за 6К BGN...Навит ли си?

      Коментар


      • Аз лично не харесвам Практикер и не пазарувам от там. Лично мнение

        Коментар


        • Първоначално изпратено от pumpkin Разгледай мнение

          Лорда може да ти каже за магазин 10 квадрата в Люлин. За центъра не го питай
          Ами че кенефа ми е 12,5 квадрата, какъв е този магазин

          Коментар


          • Първоначално изпратено от pumpkin Разгледай мнение

            Лорда може да ти каже за магазин 10 квадрата в Люлин. За центъра не го питай
            обеля бе, тиквичке.
            препоръка е

            Коментар


            • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение

              Лорде какво даваш под наем, не ме интересуват цените, какво и къде- да кажем магазин 100м2 в идеален център на голямото село за да кажем 5000лв. Нещо такова?? Интересува ме дали може да се печели от няколко имота
              Лорда може да ти каже за магазин 10 квадрата в Люлин. За центъра не го питай
              Единствената ми препоръка: Консумирайте алкохолни напитки в умерени количества

              Коментар


              • Първоначално изпратено от 13ADROL Разгледай мнение
                Купих всички необходими ми аксесоари от един склад под жел. мост. Повече няма да ми стъпи крака в практикер. Тия излязоха супер нещастници!
                Лорде какво даваш под наем, не ме интересуват цените, какво и къде- да кажем магазин 100м2 в идеален център на голямото село за да кажем 5000лв. Нещо такова?? Интересува ме дали може да се печели от няколко имота

                Коментар


                • Ти като виден имотодържател, трябва да знаеш къде да пазаруваш строителни мат'ряли. Местата в твоя край на София са под и около моста на г.Подуене, и няколкото магазина около врътката на тролей 2.

                  Коментар


                  • Купих всички необходими ми аксесоари от един склад под жел. мост. Повече няма да ми стъпи крака в практикер. Тия излязоха супер нещастници!

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от nradev Разгледай мнение
                      не че съм разбирач ама ми се струва в Бриколаж стоката е по добра. за цените не коментирам
                      Радев вие у София друго освен Практикер Бриколажи и бау бау хауси максове нямате ли????Ние у Плевен си имаме една зона с всякакви магазини дет им викаме търговии.Плевен още на времето е бил някакъв разпределителен търговски център за половин Северна България.Та квот ти дотрябва си решаваш къде.
                      В Практикер е много скъпо...

                      Коментар


                      • не че съм разбирач ама ми се струва в Бриколаж стоката е по добра. за цените не коментирам

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от 13ADROL Разгледай мнение


                          Разгледах ги, но ми се сториха доста по- некачествени,. Вече намерих при друг тъговец, но се учудух на гьонсуратлъка на практикер. Точно за alca plast иде реч.
                          Ми такива са... отделно, че са скъпари...
                          единственото им хубаво (поне за мен) че с едно ходене можеш да напазаруваш почти всичко, което ти трябва

                          Приятна вечер от мен
                          Единствената ми препоръка: Консумирайте алкохолни напитки в умерени количества

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от pumpkin Разгледай мнение
                            Трябвало е да купиш на Деворекс - предимството е, че дори в Практикер-а да нямат нещо, то можеш от безброй търговци да го вземеш

                            Да не става въпрос за alca plast?
                            http://www.miptrade.com/sanitarna-ar...ni-kanali.html

                            Разгледах ги, но ми се сториха доста по- некачествени,. Вече намерих при друг тъговец, но се учудух на гьонсуратлъка на практикер. Точно за alca plast иде реч.
                            Last edited by 13ADROL; 14.09.2017, 21:51.

                            Коментар


                            • Трябвало е да купиш на Деворекс - предимството е, че дори в Практикер-а да нямат нещо, то можеш от безброй търговци да го вземеш

                              Да не става въпрос за alca plast?
                              http://www.miptrade.com/sanitarna-ar...ni-kanali.html

                              Единствената ми препоръка: Консумирайте алкохолни напитки в умерени количества

                              Коментар


                              • Големите вериги магазини са за:
                                1. Аматьори.
                                2. Скучаещи мангизлии.
                                3. За сверяване на цени от майстори пред клиенти.
                                4. Случайна промоция на далавера.

                                оплакванията се четат като вицове.
                                Простак съм Азъ - Непобедим !!!

                                Коментар

                                Working...
                                X