IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Настъпващият Ураган (Нова светована криза)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от johny-bravo Разгледай мнение

    Я по-кротко с думите! Не говоря за народа, а за България като държава в момента. Народа е друга тема. В момента, държавата ни е клоаката на ЕС. Никой не иска да чуе за нас. Инвеститорите предпочитат да си вкарват парите в Албания пред нас. Това, че ще намажем от моментното възстановяване на световната икономика е заради рискови играчи, които все пак ще вкарат някакви пари при нас, защото имаме компании, които са изключение от цялостното състояние на нещата у нас. И тези компании ще са добре, защото работят предимно за износ.
    Тука сериозно сме объркали посоката времето и мястото.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение

      Факта,че ме наричаш младеж,ми говори,че не си особено уравновесен,или съм ти бръкнал някъде.
      Опитвам се да водя нормален диалог,а не пререкание,на каквото го обръщаш ти.
      Едва ли имаш повече информация за Сащ от мен,говоря от първо лице(не те знам какво четеш,и кой слушаш),но аз съм бил там няколко пъти,и на източния и на западния брягг(не като турист)
      Конкретика моля,ако там е Гето и клоака,моля дай да видя и епитета ти за България.

      Нароил си хиляди постове само за една година,това ми прилича на голямо плямпане,едва ли може да има съдържание. ...

      Вуйчо.
      Ми аз се опитвам да водя нормален диалог ама явно не се получава.Това с бръкването просто ше се направя че не съм го видял.А и не знаех че имало хора в този форум с толкова вътрешна сашовска информация.На мен не ми е необходима чак толкова информация за да разбера че края е съвсем близо.Разбирам любовта ти към генноувредените ама тука не е сашшшшшшшшшш така изливай си чувствата на друго място

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Misho ILIEV Разгледай мнение

        Верно, растежът на потребленитето е само 0.3%, най-слаб от седем години насам.

        Това да не ти е проблем. Нещата ще се оправят това тримесечие.
        Ич не ми е проблем...там са магьосници , таван немат !

        Коментар


        • Всички експерименти с хартиени, необезпечени пари са завършвали с крах.
          Статийката е за подуенски баби,но съвпада с нивото на дискусията до момента в иначе актуалната тема.

          http://vestnik.tavex.bg/%D0%B7%D0%BB...2%D0%B5%D0%BA/

          Доказателство за доверие дава първо оня, който го търси!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от majnata Разгледай мнение

            Ъхъ , сичко е на рекордно ниво у америка...неспирен възход според графиката , то май и по дълг са на рекордно ниво.
            Верно, растежът на потребленитето е само 0.3%, най-слаб от седем години насам.

            Това да не ти е проблем. Нещата ще се оправят това тримесечие.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от majnata Разгледай мнение

              Ъхъ , сичко е на рекордно ниво у америка...неспирен възход според графиката , то май и по дълг са на рекордно ниво.
              Следват Априлската линия на Партията т.е. само нагоре

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Misho ILIEV Разгледай мнение

                Това са много интересни твърдения на фона на consumer confidence на рекордно високо ниво от 2000г. насам. Също и net worth-а на домакниствата в САЩ е на рекордно ниво. Но щом така са рекли немците...

                http://www.cnbc.com/2017/03/28/us-co...te-of-114.html
                Ъхъ , сичко е на рекордно ниво у америка...неспирен възход според графиката , то май и по дълг са на рекордно ниво.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от majnata Разгледай мнение
                  https://deutsche-wirtschafts-nachric...e-lange-nicht/
                  US-Wirtschaft verliert den Antrieb: Konsum schwach wie lange nicht

                  Американската икономика губи обороти , потреблението слабо като никога досега...хората нямат пари .
                  Това са много интересни твърдения на фона на consumer confidence на рекордно високо ниво от 2000г. насам. Също и net worth-а на домакниствата в САЩ е на рекордно ниво. Но щом така са рекли немците...

                  http://www.cnbc.com/2017/03/28/us-co...te-of-114.html

                  Коментар


                  • https://deutsche-wirtschafts-nachric...e-lange-nicht/
                    US-Wirtschaft verliert den Antrieb: Konsum schwach wie lange nicht

                    Американската икономика губи обороти , потреблението слабо като никога досега...хората нямат пари .

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от majnata Разгледай мнение

                      Викаш , мое да ударим кьоравото...а дано .
                      А дано, 'ма нАдали. Доде чака някой да го управлява, никой няма да прокопса.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от johny-bravo Разгледай мнение

                        Точно поради факта, че световната икономика е толкова отворена, възстановяването ще се отрази и на нас в положителен аспект, въпреки че не сме го заслужили, така да се каже.
                        Викаш , мое да ударим кьоравото...а дано .

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от majnata Разгледай мнение

                          Малко по подробно за "намазването" ако може , щот досега "рисковите играчи" действат без вазелин в България...
                          Точно поради факта, че световната икономика е толкова отворена, възстановяването ще се отрази и на нас в положителен аспект, въпреки че не сме го заслужили, така да се каже.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение

                            Младеж много си заблуден ама много.Никога не съм твърдял че дълговете ще бъдат върнати.Твърдя че след хиперинфлацията САЩ ще са още по голямо гето от сега.Клоака.Еврейската лихварска финансова система приключва.Дал съм срок до към 2022 година.
                            Факта,че ме наричаш младеж,ми говори,че не си особено уравновесен,или съм ти бръкнал някъде.
                            Опитвам се да водя нормален диалог,а не пререкание,на каквото го обръщаш ти.
                            Едва ли имаш повече информация за Сащ от мен,говоря от първо лице(не те знам какво четеш,и кой слушаш),но аз съм бил там няколко пъти,и на източния и на западния брягг(не като турист)
                            Конкретика моля,ако там е Гето и клоака,моля дай да видя и епитета ти за България.

                            Нароил си хиляди постове само за една година,това ми прилича на голямо плямпане,едва ли може да има съдържание. ...

                            Вуйчо.
                            Last edited by hemilio; 30.04.2017, 22:26.
                            Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от johny-bravo Разгледай мнение

                              Я по-кротко с думите! Не говоря за народа, а за България като държава в момента. Народа е друга тема. В момента, държавата ни е клоаката на ЕС. Никой не иска да чуе за нас. Инвеститорите предпочитат да си вкарват парите в Албания пред нас. Това, че ще намажем от моментното възстановяване на световната икономика е заради рискови играчи, които все пак ще вкарат някакви пари при нас, защото имаме компании, които са изключение от цялостното състояние на нещата у нас. И тези компании ще са добре, защото работят предимно за износ.
                              Малко по подробно за "намазването" ако може , щот досега "рисковите играчи" действат без вазелин в България...

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение

                                Бананова държава е саш а не България.Тва си го набий в главата.Ние сме древен библейски народ дал кирилицата на света дал и едно учение което тепърва ше стане новият световен начин на живот.Сашшшш са сбирщина генно увредени конекрадци убийци бандити и боклук от целия свят.И напротив точно тогава светът ше се отърве и ше почне да се развива.Докато говорим за техника и технологии сме в първобитният свят....
                                Я по-кротко с думите! Не говоря за народа, а за България като държава в момента. Народа е друга тема. В момента, държавата ни е клоаката на ЕС. Никой не иска да чуе за нас. Инвеститорите предпочитат да си вкарват парите в Албания пред нас. Това, че ще намажем от моментното възстановяване на световната икономика е заради рискови играчи, които все пак ще вкарат някакви пари при нас, защото имаме компании, които са изключение от цялостното състояние на нещата у нас. И тези компании ще са добре, защото работят предимно за износ.

                                Коментар

                                Working...
                                X