IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Отчетът на Плевнелиев

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Frosty Разгледай мнение

    Много точно казано. В България няма никакъв смисъл да се гласува, докато не се смени остарялата тоталитарна политическа система на дъртите партийни номенклатури, с нова система за управление с пряка демокрация чрез референдуми, по швейцарски модел.
    Остарялата партийна система в България трябва да бъде изхвърлена на боклука и реформирана час по скоро, иначе не сигурно, че след 25-30 години още ще има такава държава на картата.
    Който ходи да гласува при сегашната престъпна политическа система, не прави нищо, само легализира престъпното управление на политиците.
    И системите се сменят от хора. Отвътре. Тези хора, трябва да са мотивирани изключително силно и да нямат друг полезен ход освен да извървят своята част от пътя с победа. Всички „промени”, които виждаме последните годни, са с негативен подбор и нарастваща корупция. Резултатът ?
    Да видим:
    - „Системата ни убива”,
    Скачащи, протестиращи...и нови кръгове корупция.
    А прОстите, винаги гласуват по партиен принцип, вместо за проверени хора, КОИТО, СТИГА ДА ПОИСКАТ, МОГАТ ДА ОТЗОВАТ .
    „Ирония”?
    -Друг път. Трагедия. Един народ изчезва пред очите ни: НИЕ САМИТЕ.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение
      Най-големият удар по престъпната банда, която сега управлява и се гласи и занапред да го прави, е да ѝ се отнеме легитимността. Не знам, дали схващаш но, с изборите, тя се узаконява. „Мощното гласуване”, ако извежда следващите от този тип, дори и да промени техните партийни принадлежности, оставя Системата непокътната... А милите наивници, като си мислят, че „променят”, допускат ѝ следващият мандат време, да бъде изгубен за тях, за страната ѝ за децата им. ТИ не го разбираш но, партийци от всякакъв калибър - и първи от бсп- то, видяха огромния поренциал на способа за промяна. Още 2005 -та, като зададох въпроса за това от сцената на техен митинг, ме
      избутаха насила и пуснаха „Ритон”-човците да си „пеят” на плейбек. МЕНТЕТА.
      Цялата полит.мафия се крепи на избирането си...И НЯМА „ДОБРИ ПАРТИИ”.
      Алеко го е рекъл :
      „ - ВСИЧКИ (те)СА МАСКАРИ.”
      Много точно казано. В България няма никакъв смисъл да се гласува, докато не се смени остарялата тоталитарна политическа система на дъртите партийни номенклатури, с нова система за управление с пряка демокрация чрез референдуми, по швейцарски модел.
      Остарялата партийна система в България трябва да бъде изхвърлена на боклука и реформирана час по скоро, иначе не сигурно, че след 25-30 години още ще има такава държава на картата.
      Който ходи да гласува при сегашната престъпна политическа система, не прави нищо, само легализира престъпното управление на политиците.
      ( ! ) Мнението ми води до фалит и финансови загуби

      Коментар


      • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение
        трябва да се смени заглавнието на темата - Отчетът на Банов
        -Мислиш ли? И това, щеше да промени...КОЕ?

        Коментар


        • Първоначално изпратено от 4ervenasgan Разгледай мнение
          Успех!
          Дано не чакаш 500 години.....като един "друг" народ.
          И повече да чака - и не само той - читави хора на власт в сбъркана парадигма няма да бъдат допуснати. А милите протестиращи, все повече, ще се разочароват...без да могат да променят нещата в дълбочина. Докато вярваме в партийци, ТЕ ще ни цакат. По един или друг начин.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

            Това пък е най-глупавата позиция, която можеш да заемеш. Даже е малоумна - негалсуването значи точно обратното - съгласен си с общия ред. Единственото, което постигаш, е да не дадеш 1 левче за партията, за която си гласувал, ако е миналата 1%. негласуването би било изход само и единствено ако имаше ограничение за признаване на избори при ниска активност. Е, такава няма, но има за референдумите - парадокс? Едва ли. Затова изходът е в мощно гласуване, обаче ти това едва ли ще го разбереш - задремал си в непогрешимостта си и тезата - Никой не ме обича, а аз съм ебати пича. Сигурно и аз съм такъв, знам ли, само дето още не съм почнал да пипа писма на президентина
            Най-големият удар по престъпната банда, която сега управлява и се гласи и занапред да го прави, е да ѝ се отнеме легитимността. Не знам, дали схващаш но, с изборите, тя се узаконява. „Мощното гласуване”, ако извежда следващите от този тип, дори и да промени техните партийни принадлежности, оставя Системата непокътната... А милите наивници, като си мислят, че „променят”, допускат ѝ следващият мандат време, да бъде изгубен за тях, за страната ѝ за децата им. ТИ не го разбираш но, партийци от всякакъв калибър - и първи от бсп- то, видяха огромния поренциал на способа за промяна. Още 2005 -та, като зададох въпроса за това от сцената на техен митинг, ме
            избутаха насила и пуснаха „Ритон”-човците да си „пеят” на плейбек. МЕНТЕТА.
            Цялата полит.мафия се крепи на избирането си...И НЯМА „ДОБРИ ПАРТИИ”.
            Алеко го е рекъл :
            „ - ВСИЧКИ (те)СА МАСКАРИ.”

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

              Понеже с мен няма как да спориш (или не искаш ), аз ще ти отговоря - слабо познаваш историята ни, а още по-слабо народа ни. Ние не чакаме "даму дойде времето" (е, има и такива, те са плява), а чакаме "някой да ни поведе" - изглежда същото, но не е точно същото. И това е най-големият страх на политическата мафия. А искрата е лесна за намиране - етническият конфликт тлее и само чака да избухне. Но не е само етническият - в народа е натрупано огромно напрежение и очакване на месията, образно казано. И понеже не си познваш историята, то ще ти кажа, че "чудото" от края на 19 и началото на 20 век у нас не е никакво чудо, просто е отприщена народната енергия. Може да ти звучи комуноидно, но е така - след всяка промяна, следва страшен ръст - и след 1878, и след 1913-18, и след 1944 - страшни ръстове, които никой не може да отрече. Само след 1989 не последва нищо. Вече 30 години едно голямо нищо - прижината е напрегната и ще избие страхотно. В положителна посока!
              Ми то 1989г не е имало промяна бе Груйчи затова и не последва ръст.Иначе си прав въпрос на макс 4 години

              Коментар


              • Първоначално изпратено от 4ervenasgan Разгледай мнение
                Гледам, гледам....но отдалеч.
                Нямам време за губене, докато "кат му дойде времето". Децата ми - още по-малко. В общи линии си прав, че оставащите на територията чакат "да му дойде времето"......или Годо.
                E ако не смениш ника ще си говорим след макс до 4 години.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от 4ervenasgan Разгледай мнение
                  Гледам, гледам....но отдалеч.
                  Нямам време за губене, докато "кат му дойде времето". Децата ми - още по-малко. В общи линии си прав, че оставащите на територията чакат "да му дойде времето"......или Годо.
                  Дай на децата си възможността хубаво да им промият мозъците , да прегърнат "евроценностите" и по възможност по-бързо да забравят българския и "прокажената" територия ... пък ти казвай че си македонец , мое да просперираш ...

                  Коментар


                  • Успех!
                    Дано не чакаш 500 години.....като един "друг" народ.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от 4ervenasgan Разгледай мнение
                      Гледам, гледам....но отдалеч.
                      Нямам време за губене, докато "кат му дойде времето". Децата ми - още по-малко. В общи линии си прав, че оставащите на територията чакат "да му дойде времето"......или Годо.
                      Понеже с мен няма как да спориш (или не искаш ), аз ще ти отговоря - слабо познаваш историята ни, а още по-слабо народа ни. Ние не чакаме "даму дойде времето" (е, има и такива, те са плява), а чакаме "някой да ни поведе" - изглежда същото, но не е точно същото. И това е най-големият страх на политическата мафия. А искрата е лесна за намиране - етническият конфликт тлее и само чака да избухне. Но не е само етническият - в народа е натрупано огромно напрежение и очакване на месията, образно казано. И понеже не си познваш историята, то ще ти кажа, че "чудото" от края на 19 и началото на 20 век у нас не е никакво чудо, просто е отприщена народната енергия. Може да ти звучи комуноидно, но е така - след всяка промяна, следва страшен ръст - и след 1878, и след 1913-18, и след 1944 - страшни ръстове, които никой не може да отрече. Само след 1989 не последва нищо. Вече 30 години едно голямо нищо - прижината е напрегната и ще избие страхотно. В положителна посока!
                      Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                      Коментар


                      • трябва да се смени заглавнието на темата - Отчетът на Банов
                        това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                        Коментар


                        • Гледам, гледам....но отдалеч.
                          Нямам време за губене, докато "кат му дойде времето". Децата ми - още по-малко. В общи линии си прав, че оставащите на територията чакат "да му дойде времето"......или Годо.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от 4ervenasgan Разгледай мнение
                            пешов, когато аз излизах с двете си (все още) деца да протестирам против пеефското прасе, такива дето ще я оправяте България ни наричаха (и още наричат) соросоиди, жълтопаветници, "умни и красиви" дето не знаели, че София не е България.
                            Е сега оставих на тия които иначе искат цяла България да заприлича поне на София (колкото и да е смешно това, при положение, че белчинската булка е просто прокси на "стабилния") да я оправят.
                            Само не ми е ясно, как ще я оправите, като хем не гласувате, хем не протестирате! За оръжие дума да не става - народа е толкова прост, андрешковски и се скатава, че забрави!
                            Освен, ако не се надаш някоя чужда армия да дойде да я "оправи" България а?....знам даже точно за коя си мечтаеш.
                            Е ще видиш кат му дойде времето.Няколко години още.Надявам се да е без чужда армия.Аз кога протестирах Сганов соросоиди нямаше не бяха измислени.

                            Коментар


                            • След този ти пост, не става по-ясно ТИ лично, как се бориш за да отвоюваш държавата си от мафията (което мисля всички вече признават като факт, дори и в този форум), щом НЕ протестираш, НЕ гласуваш и НЕ вдигаш оръжие?
                              За теб поне, не мисля че чакаш чужда армия. Ама какво чакаш не разбирам!
                              Да, държавата ще я има и без мен или теб, но ХОРАТА са важни, а не държавата сама по себе си. Щото сегашната е представлявана от шишитата. Ти очевидно си ОК с това и чакаш.....да цъфнат...

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение

                                Сега, кой е този „ пешов” не знам но, знам: Протестите, въпреки добрите си мотиви, са обречени, докато се гласува, както досега. Да НЕ гласуваш /при положение, че ти се „предлага” ( чети „налАга от системата”) да „избираш по-малкото зло”, също Е позиция. Защото, Зло „голямо” или „малко”, ВСЕ Е ЗЛО ѝ, избрал зло, добро да чакаш е не само наивно, ами и безпредметно. Та, когато си протестирал, ти си влязъл отново в подготвения ти капан,т.нар. „Матрицата”... И СИ СИ ИЗГУБИЛ И ВРЕМЕТО, И СИЛИТЕ, И ВЯРАТА.
                                Т.е. може да ми се смеят някои но, съм прав до болка:
                                1. ПАРАЗИТИТЕ, САМИ, НЯМА ДА ПУСНАТ КОКАЛА.„
                                Гербери””, „комунисти”, „депесари” и други свякакви паразити. ТЕ ЗА ТОЗИ „КОКАЛ” ЖИВЕЯТ. ТОЧКА.
                                2. ТРЯБВА ДА ИМ СЕ ВЗЕМЕ. С пред - и по-изборно НЕнасилие. А, именно, с НЕгласуване - ама за всякакви - които, НЕ издържат теста за морал и намерения. Гласуваш за издържали.
                                Както виждаш, изход има. Мен, откак го осъзнах, кандидат-депутат не е успял да ме излъже повече.
                                Това пък е най-глупавата позиция, която можеш да заемеш. Даже е малоумна - негалсуването значи точно обратното - съгласен си с общия ред. Единственото, което постигаш, е да не дадеш 1 левче за партията, за която си гласувал, ако е миналата 1%. негласуването би било изход само и единствено ако имаше ограничение за признаване на избори при ниска активност. Е, такава няма, но има за референдумите - парадокс? Едва ли. Затова изходът е в мощно гласуване, обаче ти това едва ли ще го разбереш - задремал си в непогрешимостта си и тезата - Никой не ме обича, а аз съм ебати пича. Сигурно и аз съм такъв, знам ли, само дето още не съм почнал да пипа писма на президентина
                                Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                                Коментар

                                Working...
                                X