IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Почивка в Гърция 2016?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Jekata Разгледай мнение
    Моето предложение мисля е видно във в въпроса на темата?
    Смятам надценил, че се говори за икономическа блокада всяка година и не стига че чпречат да се видят пари, за да се харчат лятос при тях, а накраяв ззнакна бблагодарности остатъка ще им снесем.Но това е за ссъздаващи хора, двама-трима дотук поне не ги виждам такива.
    А най-странното е как незаконна стачка като не могат да я разтурят.
    На мен ми разкатават мамата в служебен план покрай тази блокада. Трябва да съм луд да отида в Гърция на море тази година. Всяко нещо си има предел.
    Тъпоумни са твърденията, че като не искал някой да ходи на Сънито, само гръцко било алтернатива. Ей, верно другаде море и плаж нямало.
    А за разтурването на блокадата си много прав. Значи фермерите казвали на гръцката полиция кога да пускат камионите, как става тая работа. Е това не го разбирам, не ми е ясно и как не може да се отблокира границата, където 50 - 100 селяндури си паркирали тракторите.

    Коментар


    • Моето предложение мисля е видно във в въпроса на темата?
      Смятам надценил, че се говори за икономическа блокада всяка година и не стига че чпречат да се видят пари, за да се харчат лятос при тях, а накраяв ззнакна бблагодарности остатъка ще им снесем.Но това е за ссъздаващи хора, двама-трима дотук поне не ги виждам такива.
      А най-странното е как незаконна стачка като не могат да я разтурят.

      Коментар


      • За Jekata или похвала или шапки доле....
        Животът е огледало.....усмихвай се

        Коментар


        • Следва драматична пауза в която автора на темата си гризе ноктити....
          г-жа Фирдевс.2015г.

          Коментар


          • Не знам, какво очакваш да чуеш???
            Проблемът по границата с Гърция се случва за пореден път поради нищо правене на Бозата, която ръководи Територията.
            До сега всичкия боклук трябваше да се е скъсал от срещи на най-високо ниво из Европа. А те си стоят и си бъркат по дупките.
            Никой не ни ебава за сливи.
            Какво е твоето предложение?

            Коментар


            • Груйче груйче ... Каква е разликата между цървул и трандафор? 100% съм сигурен че в гръцко неси стъпвал ... Ама нети и трябва ...подпирай ореха в двора , че виш паднал
              Животът е огледало.....усмихвай се

              Коментар


              • Изглежда съм надценил нивото на форума.

                Коментар


                • естествено че ще отида никога повече няма да отида в БГ на море,а гърците не са толкова тъпи да затварят границата лятото, те затова всяка зима я затварят защото това не влияе по никакъв начин на туризма им

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Jekata Разгледай мнение
                    Накратко - след поредния цирк по границата, за N-та поред година са ми интересни нагласите на списващите тук - ще идете ли да оставите някое евро тая година там или не?
                    не, Малякия си заслужава само и единствено по островите, като под островите нямам из на в предвид Тасос, Корфу и т.н., а Цикладите - Санторини, Наксос, а до там така или иначе се лети, останалото е пълен бълвоч, изключвам Атон за поклонически туризъм.
                    Само човек, който никога не е ходил някъде извън България, може да ходи в Малякия на море - лично мнение
                    Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Jekata Разгледай мнение
                      Накратко - след поредния цирк по границата, за N-та поред година са ми интересни нагласите на списващите тук - ще идете ли да оставите някое евро тая година там или не?
                      Отивам. За там си мечтая поне 9/12 месеца в годината. Останалите 3 съм в Китен и ям царевица сварена от манхал.
                      г-жа Фирдевс.2015г.

                      Коментар


                      • Не разбира се , ще отида на сънибич да дишам лайна и да ми стъпват по главата
                        Животът е огледало.....усмихвай се

                        Коментар


                        • Почивка в Гърция 2016?

                          Накратко - след поредния цирк по границата, за N-та поред година са ми интересни нагласите на списващите тук - ще идете ли да оставите някое евро тая година там или не?
                          1
                          Да
                          44.58%
                          37
                          Не
                          55.42%
                          46
                        Working...
                        X