IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Стари пари

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Стари пари

    Без проблем можете да замените старите емисии долари за нови в "добрите"обменни бюра в София

    Коментар


    • Първоначално изпратено от sevdo2000 Разгледай мнение
      Да не пускам нова тема, а и тази е с подходящо заглавие. По подобен начин ни дадоха известно количество стари долари, които внесохме в банка. Повечето ги приеха. Часто от тях с емисия 1981, ' 85 , '88, не приеха Другите май бяха по - нови, но тези нещо не минаха на машинката. Нещо от настройката на машината че било старо мастилото ли казаха, не разбрах. Позахабени са. Не ги конфискуваха като фалшиви, така че за това съм спокоен. Върнаха ги и сега не знам, какво точно трябва да направя. Само в една банка съм пробвал. Дали в друга ще стане? Какво ще ме посъветвате? Не съм от София.
      Без проблем можете да смените старите си долари за нови издания в добрите обменни бюра

      Коментар


      • Да не пускам нова тема, а и тази е с подходящо заглавие. По подобен начин ни дадоха известно количество стари долари, които внесохме в банка. Повечето ги приеха. Часто от тях с емисия 1981, ' 85 , '88, не приеха Другите май бяха по - нови, но тези нещо не минаха на машинката. Нещо от настройката на машината че било старо мастилото ли казаха, не разбрах. Позахабени са. Не ги конфискуваха като фалшиви, така че за това съм спокоен. Върнаха ги и сега не знам, какво точно трябва да направя. Само в една банка съм пробвал. Дали в друга ще стане? Какво ще ме посъветвате? Не съм от София.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от asenbo Разгледай мнение
          От таваните и мазетата на бабите и дядовците.
          Да, то само там останаха...

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Svetulka Разгледай мнение
            откъде ги изкопавате тези неща,бе хора?
            От таваните и мазетата на бабите и дядовците.

            Коментар


            • откъде ги изкопавате тези неща,бе хора?

              Коментар


              • За тези от 18 век можеш да вземеш двестатина хиляди евро, не повече.
                ПЕРНИК над всичко!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Черкезов Разгледай мнение
                  Не знам защо ми истриха темата, но ето тук се предлага нещо реално
                  ето тук също се предлага нещо съвсем реално http://apteka.framar.bg/30019080/%D0...D0%BC%D0%B3-28
                  Don't work hard, work smart!

                  Коментар


                  • монета 10 лв

                    А спреда на маркетмейкъра какъв е - не се споменава на колко ги изкупуваш ?
                    Аз разполагам поне с няколко и цената ми харесва за да ги продам

                    Коментар


                    • Не знам защо ми истриха темата, но ето тук се предлага нещо реално http://www.investor.bg/forum/showthr...96#p1338808643
                      Да се поучим от п-р Петров, да прегърнем дори и враговете си за да живеем в мир и разбирателство.

                      Коментар


                      • за колекционери са си стойност.

                        Коментар


                        • Тези хартийки единствено можеш да ги подариш.

                          Коментар


                          • задравеите имам монета от 1930 година 100лева с лика на Борис 3 ако някои проевява интерес може дами пише на arif@mail.bg

                            Коментар


                            • Re: stari pari

                              Първоначално изпратено от morko
                              Zdravei!!! Parite sa s16tite no snimka nemoga da ti pokaja v momenta. Imam 200 broiki. Dve pachki! Ako te ustroiva ofertata pi6i da se sre6tnem i da sv1r6ime rabota!!!
                              ... ЗДРАСТИ ! ПРЕГЪВАНИ ЛИ СА БАНКНОТИТЕ? ЗА ЦЯЛОТО КОЛИЧЕСТВО, АКО ЗАКУПЯ...ОТСТЪПКА?... НА 28 И 29 МАРТ ЩЕ БЪДА В СОФИЯ....
                              Аз съм Веселин -Русе...

                              Коментар

                              Working...
                              X