IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Златни монети

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • купувайте, купувайте римски и гръцки монети. ами те повечето са фалшификати

    Коментар


    • Първоначално изпратено от joro lex-a
      Първоначално изпратено от rumencho3
      Здравейте. Галба можеш ли да ми кажеш откъде мога да си закупя двата каталога на Дейвид Сиър - "Римски монети" и "Византийски монети и техните стойности".
      Каталога " Римски монети" за начинаещи е добър. Дори много добър!
      Подариха ми и доста каталози на аукциони от Западна Европа. Готини са, но вече всичко го има в интернет. Само http://www.coinarchives.com/a/ да отвориш, и 90% ще намериш монетата която търсиш!

      Да питам - на последните сбирки в София имаше ли римски монети?
      И още;
      http://www.docho.hit.bg/vid/rim.htm
      http://www.docho.hit.bg/vid/grece.htm
      http://www.numizma.com/katalog/kata.htm
      и много други...

      Римски монети има много винаги
      Но много рядко се среща Galba за мое разочарование

      Коментар


      • Първоначално изпратено от monopola
        Вики, Вики
        Същата оферта мога да предложа и аз. Ся номера ще ни продаваш
        До днес нямаше нищо сложно да намериш Деси на 1600. Даже аз си взех още два комплекта. Не я давай за Златния лев. Съвсем скоро в БНБ платината ще е кът. Точно щото дигнаха цената, а да си я намериш на 1600 все още не е проблем. Но все пак да не издаваме тайната. И аз давам Деси за лева или за 1800 BGN .
        Монопол, в един друг форум Галба написа за Деси, цитирам: "Колекционна стойност да, нумизматична ООО, аз правя разлика между тези две стойности." Ти съгласен ли си? Фердинандовките от 1894 и 1912 г. колекционни ли са или нумизматични, а Златното левче? Отговор, pls

        Коментар


        • Вики, Вики
          Същата оферта мога да предложа и аз. Ся номера ще ни продаваш
          До днес нямаше нищо сложно да намериш Деси на 1600. Даже аз си взех още два комплекта. Не я давай за Златния лев. Съвсем скоро в БНБ платината ще е кът. Точно щото дигнаха цената, а да си я намериш на 1600 все още не е проблем. Но все пак да не издаваме тайната. И аз давам Деси за лева или за 1800 BGN .

          Коментар


          • Първоначално изпратено от viktoria1
            Момчета, купих си платинената Деси. За 1600 обезценени БГ лева Утре ако реша да продавам Деси цената й ще бъде само 1700 лв. Не съм алчна, това няма дори 10%. Офертата ми е - Деси срещу Златния лев. Точка. Вие знаете какви са цените. Мислете симпатяги А откъде съм я взела, не казвам, но има още един комплект за 1600 левчета.
            Вземи си и другия комплект..

            Коментар


            • Момчета, купих си платинената Деси. За 1600 обезценени БГ лева Утре ако реша да продавам Деси цената й ще бъде само 1700 лв. Не съм алчна, това няма дори 10%. Офертата ми е - Деси срещу Златния лев. Точка. Вие знаете какви са цените. Мислете симпатяги А откъде съм я взела, не казвам, но има още един комплект за 1600 левчета.

              Коментар


              • Декември БНБ я продаваше около 1400,след 10 януари я актуализираха на 1518,на 11 февруари на 1620 ..това все с ДДС..А ПИБ си я продаваше и тогава и сега на 1600..Те предварително си калкулират в цената евентуално качване цената на металите...Та затова и сега очаквам по-високи цени при тях от БНБ..

                Коментар


                • Първоначално изпратено от iv
                  В БНБ я продават на 2064лв. Предполагам,че ПИБ ще я пуснат на 2200лв.
                  2064 BGN е цена с ДДС.
                  ПИБ ще пуснат комплекта около 2000 BGN
                  remember remember the fifth of november

                  Коментар


                  • В БНБ я продават на 2064лв. Предполагам,че ПИБ ще я пуснат на 2200лв.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от iv
                      Първоначално изпратено от viktoria1
                      Новата цена на Платинената Деси и свита в БНБ е 1720 лв. без ДДС. Аз мога да я взема на 1600 крайна цена. Притеснява ме само, че тиражът още не е изчерпан.
                      Въобще не се притеснявай,че в БНБ я има още..1600 е вече много добра цена..Вчера след като се разбра каква е новата цена на БНБ,комплекта се изчерпа веднага от офисите на Първа инвестициона банка... Сега те отново ще заредят комплекта от БНБ и ще го пуснат със 100,200 лева по-скъпо от тях..предполагам около 2200..
                      искаше да кажеш 58000

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от viktoria1
                        Новата цена на Платинената Деси и свита в БНБ е 1720 лв. без ДДС. Аз мога да я взема на 1600 крайна цена. Притеснява ме само, че тиражът още не е изчерпан.
                        Въобще не се притеснявай,че в БНБ я има още..1600 е вече много добра цена..Вчера след като се разбра каква е новата цена на БНБ,комплекта се изчерпа веднага от офисите на Първа инвестициона банка... Сега те отново ще заредят комплекта от БНБ и ще го пуснат със 100,200 лева по-скъпо от тях..предполагам около 2200..

                        Коментар


                        • Половин унция платина е към 1400лв. Четвърт унция злато е към 300лв. Хич да няма нумизматична стойност, по борсова цена комплектът струва над 1700. Борсовата цена не включва ДДС, доколкото знам. Ако ти се инвестира в платина, това е доста добра оферта. Впрочем откъде ще ги изкопаеш на 1600, ако не е тайна?

                          Коментар


                          • Новата цена на Платинената Деси и свита в БНБ е 1720 лв. без ДДС. Аз мога да я взема на 1600 крайна цена. Притеснява ме само, че тиражът още не е изчерпан.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от viktoria1
                              Момчета, предлагат ми платинената Деси и свитата, с дървената кутийка, със сертификата за 1600 лв. Струва ли си да се купуват? Тиражът в БНБ още не е изчерпан. Вие какво мислите?
                              Да, мисля, че даже цената вече в БНБ е съвсем друга, но пак провери.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от rumencho3
                                Здравейте. Галба можеш ли да ми кажеш откъде мога да си закупя двата каталога на Дейвид Сиър - "Римски монети" и "Византийски монети и техните стойности".
                                Каталога " Римски монети" за начинаещи е добър. Дори много добър!
                                Подариха ми и доста каталози на аукциони от Западна Европа. Готини са, но вече всичко го има в интернет. Само http://www.coinarchives.com/a/ да отвориш, и 90% ще намериш монетата която търсиш!

                                Да питам - на последните сбирки в София имаше ли римски монети?

                                Коментар

                                Working...
                                X