IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Златни монети

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Здравейте момчета. Кажете ми откъде мога да си намеря пълен каталог на БГ монети от Княжеско време до наши дни и с актуални цени и кой е най-добър? Има ли онлайн да си го изтегля отнякъде? Поздрави на всички. Виктория

    Коментар


    • Благодарско Питагоре

      Коментар


      • Здравейте, колеги. Сякаш ми се иска да направя размяна - 20 лв. 1894 лето на дядо Фердинанд, много добре запазена, състояние средно между VF и EF за Свети Георги - голямата. Скоро може би ще отправя оферта. Да има желаещи?

        Коментар


        • Ето един временен линк:

          http://auction.bg/item.php?id=92174

          Ето и каталог на българските монети в PDF:
          http://www.bnb.bg/bnb/home.nsf/fsWeb...l?OpenFrameset

          http://photo-forum.net/joro/emoticon...conTheWave.gif

          Коментар


          • Следя ви темата от просто любопитство та моля пуснете снимка на тая Деси или линк към нея ... предварително благодаря

            Коментар


            • Монополов - за няколко Десита бих замислил... колко Десита предлагаш за Кинтът? ;-)
              Вярно, Питагоров - платината яко Яхо-о-о-о....

              Намаляла, AllTheWayAway, ама 5 000 броя скоро няма да свършат.
              БНБ да изфабрикуват една платинана монета 500 броя, пък ще видиш тогаз панаир...
              Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

              Коментар


              • Деси намаля

                Коментар


                • Тарикат си ти Императори. Ама не си съвсем прав. Деси наистина може да се купи, даже май все още и на предишната цена. Златния лев си е 1800 лева отвсякъде. Намира се. Имам аз няколко десита на 1600 и ми се искаше да си взема едно левче за една от тях, ама на. .....

                  Коментар


                  • Егати, не бях се заглеждал как е хвръкнала платината напоследък



                    Как няма да скочи платинената Деси...
                    http://photo-forum.net/joro/emoticon...conTheWave.gif

                    Коментар


                    • Нали ти казах, драги, Деси човек може да си я купи, кинтът - почти невъзможно.
                      Сори.
                      Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                      Коментар


                      • айде позволи и на другите да го притежават Деси за Златен лев ?

                        Коментар


                        • Императоре,

                          твоя Златен лев явно е по ценен от всички други.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от GALBA
                            Първоначално изпратено от Bobi75
                            купувайте, купувайте римски и гръцки монети. ами те повечето са фалшификати
                            Повечето??!! Е,Боби....!

                            От съвременните 4-5 са тези за които си заслужава...!
                            е прав си. аз ги имам тез 4-10, а други съм купувал, защото лично са ме кефели

                            Коментар


                            • Деси е с ДДС - кофти, но факт. Аз отдавна съм зарибен да я притежавам, но не е спешно - тиражът и е 5000 броя. Наивно е да смятате, че изведнъж ще стане по-ценна от Златният кинт.


                              Монополов - може да не е, ама идеално излъсканият и бляскав Кинт е много по-секси от коя да е очукана римска монета с някакъв грозен колега нарисуван на нея.
                              Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Bobi75
                                купувайте, купувайте римски и гръцки монети. ами те повечето са фалшификати
                                Повечето??!! Е,Боби....!

                                От съвременните 4-5 са тези за които си заслужава...!

                                Коментар

                                Working...
                                X