IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Сребърни монети

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Благодаря.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение
      Някой може ли да ми каже откъде мога да проверя стойност на златни и сребърни монети .Монетите са османски лири,наполеони и монети от Третото българско царство.Имат ли някаква нумизматична стойност?
      Можеш да видиш olx и Тавекс.

      Наполеоните са скъпи и сега ги изкупуват скъпо.

      Сребърните ги купуват колекционери и там продажбата е по-бавна.

      Сребърните монети с Фердинанд вървят по-скъпо от тези с Борис и социалистическите сребърни.

      А османските може да са скъпи, ако са редки и нямат дупки. Купуват ги и за народните носии.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение
        Някой може ли да ми каже откъде мога да проверя стойност на златни и сребърни монети .Монетите са османски лири,наполеони и монети от Третото българско царство.Имат ли някаква нумизматична стойност?
        Здравей, можеш да разгледаш тук ориентировъчно:
        https://bg.ucoin.net/

        Коментар


        • Някой може ли да ми каже откъде мога да проверя стойност на златни и сребърни монети .Монетите са османски лири,наполеони и монети от Третото българско царство.Имат ли някаква нумизматична стойност?

          Коментар


          • Нова Цена - 70 лв./Монета. Другите условия остават без промяна.

            Първоначално изпратено от marin1 Разгледай мнение
            Продавам Сребърни Монети по 1 унция - Виенски филхармонии, Кленов лист, Американски орел. Цена 65 лв./бр. Цената е твърда и няма отстъпки за количества. Засега продавам само до 10 бр. и ако искате 1 монета - получавате Виенска филхармония, за 2 монети: Виенска + Кленов лист, за 3 монети от 3-те по една. и т.н. Монетите са в капсули и никога не са отваряни.
            Предвид епидемията - изпращам само с Еконт наложен платеж, опция преглед и тест.
            Приемам плащане и с Криптовалути (Биткоин, Лайткоин или Етерум) по цени на Kraken.com
            За контакти - ЛС тук.
            remember remember the fifth of november

            Коментар


            • Който се интересува имам кленов лист за продажба различни години. Цена 65 лева. Да пише на лично.

              Коментар


              • Пробвах на личния но ме изхвърля!Бях на път!

                Коментар


                • Темата, за Сребърните Монети, не е била активна от май 2016 г.! Днес след моя пост за продажба има небивал интерес -15 поста за има/няма 6 часа, ЯВНО ГОЛЯМ ИНТЕРЕС КЪМ СРЕБЪРНИТЕ МОНЕТИ!!! Та във тази връзка - да си повторя обявата:

                  Първоначално изпратено от marin1 Разгледай мнение
                  Продавам Сребърни Монети по 1 унция - Виенски филхармонии, Кленов лист, Американски орел. Цена 65 лв./бр. Цената е твърда и няма отстъпки за количества. Засега продавам само до 10 бр. и ако искате 1 монета - получавате Виенска филхармония, за 2 монети: Виенска + Кленов лист, за 3 монети от 3-те по една. и т.н. Монетите са в капсули и никога не са отваряни.
                  Предвид епидемията - изпращам само с Еконт наложен платеж, опция преглед и тест.
                  Приемам плащане и с Криптовалути (Биткоин, Лайткоин или Етерум) по цени на Kraken.com
                  За контакти - ЛС тук.
                  Ако някой иска да купи на по-горе обявените цена и условия - на Лично съобщение.
                  Ако пък друг иска да продаде - да си пусне обява над моята КАТО МОЛЯ ДА КАЖЕ КАКВО ПРОДАВА СЪС СЪОТВЕТНИТЕ УСЛОВИЯ на доставка, плащане и т.н.
                  Успех!

                  remember remember the fifth of november

                  Коментар


                  • От това може би е мозъка ти!

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от cactusa Разгледай мнение
                      Същите унции!
                      От това ли: https://blog.coinmarketcap.com/2020/...en-wipe-paper/ ?
                      remember remember the fifth of november

                      Коментар


                      • Същите унции!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от cactusa Разгледай мнение

                          От мен не искаш да купиш а?
                          Какво продаваш, че да купя???
                          remember remember the fifth of november

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от marin1 Разгледай мнение
                            Борис Христов, като съм писал, не ме интересува! Дали на 49 или 50 лв. все тая.
                            Виж Виенска Филхармония на 50 лв. (цена посочена от теб за трой унция Сребро) би ме заинтересувало - после на 65 лв. и аз като теб да направя 30%



                            От мен не искаш да купиш а?

                            Коментар


                            • Борис Христов, като съм писал, не ме интересува! Дали на 49 или 50 лв. все тая.
                              Виж Виенска Филхармония на 50 лв. (цена посочена от теб за трой унция Сребро) би ме заинтересувало - после на 65 лв. и аз като теб да направя 30%


                              Първоначално изпратено от Бонвиван Разгледай мнение

                              Мога да ти продам 20-30 филхармонии и кленови листа по 55 лв бройката.
                              На далавера ще си, взимаш по 55 и продаваш по 65лв!



                              Борис Христов ги продавам на кутия 100 бр за 4900лв
                              remember remember the fifth of november

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от marin1 Разгледай мнение

                                Ха - ако продаваш Инвестиционни Монети, като тези които аз съм писал че продавам бих си купил от теб на 50 лв. за унция. Още повече пишеш че никой не ги купува.
                                А ако продаваш нещо като това: https://mint.bg/shop/uncategorized/1...сове-бо/ (щото и това Унция Сребро) Благодарско - купил съм си достатъчно
                                Купи си от мен 49лв за брой!10х49=490лв!!!

                                Коментар

                                Working...
                                X