IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какви акции да подаря на внучките за Коледа?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от diletant Разгледай мнение
    Това е идея! Но като станат на по 18 години, дали ще гледат Дисни? Благодаря ти!
    ПП Естествено, (е ще им подаря само удостоверението за притежаването на акциите.
    Не знам. Не мисля, че Междузвездни войни ще спрат до тук
    Улегнала компания, дивиденти и т.н.
    Може и да са на загуба след 10 години, но не мисля че търсиш ефект за задължителна печалба. По скоро друго е това, което търсиш. Нагласата към инвестицията, възможността да обясниш, че гледането на филми носи принадена стойност. Нещо такова, ама не съвсем......

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение
      Ами, то доста от акциите вече ги няма на артия.

      Може да се пробваш с DIS. Мисля, че те още пишат на артия. А и лапетата сигурно гледат техни филмчета. Ако търсиш ефект от сега не мисля, че е зле. Синковецът, като спонсор на ЕА, си ги е сложил да ги гледа на телефона си.
      Това е идея! Но като станат на по 18 години, дали ще гледат Дисни? Благодаря ти!
      ПП Естествено, че ще им подаря само удостоверението за притежаването на акциите.

      ПП Да добавя. Искам внучките да разберат, че може да работят за пари, но по-умно е да накарат парите за работят за тях.
      Last edited by diletant; 26.11.2015, 20:28.

      Коментар


      • Ами, то доста от акциите вече ги няма на артия.

        Може да се пробваш с DIS. Мисля, че те още пишат на артия. А и лапетата сигурно гледат техни филмчета. Ако търсиш ефект от сега не мисля, че е зле. Синковецът, като спонсор на ЕА, си ги е сложил да ги гледа на телефона си.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение
          Подари им златни монети от "Тавекс",не им трябват хартишки.
          Искам да им подаря акции, за да ги накарам да мислят по друг начин за парите.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от diletant Разгледай мнение
            Искам да подаря на двете си внучки малко акции. Не толкова за печалбата, колкото да знаят като пораснат, че пари се намират на много места.
            Преди време им подарих по една акция на Ейпъл. Сега искам още, но други. Дайте съвет какви!
            ПП Внучките и са на 9 и 5 години. Ще имат възможност да разполагат с акциите си чак когато станат на 18 години. Така че търся акции с перспектива.
            Подари им златни монети от "Тавекс",не им трябват хартишки.

            Коментар


            • Какви акции да подаря на внучките за Коледа?

              Искам да подаря на двете си внучки малко акции. Не толкова за печалбата, колкото да знаят като пораснат, че пари се намират на много места.
              Преди време им подарих по една акция на Ейпъл. Сега искам още, но други. Дайте съвет какви!
              ПП Внучките и са на 9 и 5 години. Ще имат възможност да разполагат с акциите си чак когато станат на 18 години. Така че търся акции с перспектива.
            Working...
            X