IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Благотворителна акция в помощ на отец Иван и дома за сираци в Нови Хан

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • За да не се изпростее до краен предел тая тема е най-добре да приключи според мен... Който иска да дари знае как. Който не - също.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от polina Разгледай мнение
      заканила съм се да занеса дрехи, които няма да се носят.този човек направи доста добро.
      Парцали за бърсане ли ще носиш...?

      Коментар


      • заканила съм се да занеса дрехи, които няма да се носят.този човек направи доста добро.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
          Аз редовно ангажирам с благотворителство например колегите фотографски форумци на коледните партита – но само за каузи, които си заслужават. Миналата година напримерно – сбирахме за злочесто девойче с рак на кокълите, дето можеше да и резнат крачето... но за тия мръсни нагли хъхряци, както казах, не давам и стотинка.
          Не търся нищо в замяна, но и не давам на мързеливци и търтове, напълно способни да си изкарват прехраната сами, но нежелаещи да си мръднат и пръста. А да бъдеш добър към престъпници и паразити, означава да струваш зло на добрите хора.
          Редно ли е, дори за толкова сериозни неща, да използваш малоумния си стил на писане? Имай малко уважение към нещастието на хората.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от BGold Разгледай мнение
            Когато даваш, особено благотворително, го давай с чисто сърце. Не търси нещо в замяна. Коледа идва. Бъдете по-добри.
            ЕМИ ДАЙ ИМ НА МАНГАЛИТЕ ПО 100 ДОЛАРА ТОГАВА.АМА ТЕ И КОЛЕДА НЕ ЗНАЯТ КАКВО ЗНАЧИ...СТИГА С ТОА КРИВОРАЗБРАН АЛТРУИЗЪМ.

            Коментар


            • Ърм.
              Last edited by Императорът; 02.12.2014, 18:53.
              Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

              Коментар


              • Моля отговора да е на ЛС, както би трябвало да е и въпроса.
                रादोस्त

                Коментар


                • " .... На 13.12.2014 година (Петък) в 8 часа сутринта се организира сборен пункт на борсата в Слатина, където всеки може да се включи и да донесе храна, дрехи или други неща, които искате да дарите. От там всичко ще се занесе в манастира. ..."

                  13.12.2014 по моят календар е около събота

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
                    Аз редовно ангажирам с благотворителство например колегите фотографски форумци на коледните партита – но само за каузи, които си заслужават. Миналата година напримерно – сбирахме за злочесто девойче с рак на кокълите, дето можеше да и резнат крачето... но за тия мръсни нагли хъхряци, както казах, не давам и стотинка.
                    Не търся нищо в замяна, но и не давам на мързеливци и търтове, напълно способни да си изкарват прехраната сами, но нежелаещи да си мръднат и пръста. А да бъдеш добър към престъпници и паразити, означава да струваш зло на добрите хора.
                    Императора имам един личен въпрос към теб.Мой колега и приятелсе разболя много гадно тази година.Живота му е в голяма опастност.Предстои му ТЕЛК на който предполагам ще му дадат над 90% загуба на трудоспособност и ще го пенсионират.Той има голяма сума в Алианц в ДЗПО и в Доброволния фонд.Алианц ще му отпусне ли пенсия в такъв случай и въобще какви са му възможностите да вземе нещо от Алианц?
                    Ще се радвам ако отгоеора е да.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от BGold Разгледай мнение
                      Когато даваш, особено благотворително, го давай с чисто сърце. Не търси нещо в замяна. Коледа идва. Бъдете по-добри.
                      Аз редовно ангажирам с благотворителство например колегите фотографски форумци на коледните партита – но само за каузи, които си заслужават. Миналата година напримерно – сбирахме за злочесто девойче с рак на кокълите, дето можеше да и резнат крачето... но за тия мръсни нагли хъхряци, както казах, не давам и стотинка.
                      Не търся нищо в замяна, но и не давам на мързеливци и търтове, напълно способни да си изкарват прехраната сами, но нежелаещи да си мръднат и пръста. А да бъдеш добър към престъпници и паразити, означава да струваш зло на добрите хора.
                      Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                      Коментар


                      • Когато даваш, особено благотворително, го давай с чисто сърце. Не търси нещо в замяна. Коледа идва. Бъдете по-добри.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
                          В тоя т.нар. „дом за сираци” мнозинството са здрави и прави лица в трудоспособна възраст, почти изцяло: ромове. И въпреки, че отец Иван им е накупил и ниви, те отказват едни картофи да отгледат, но само лежат и чакат някой да ги храни наготово, както са свикнали. Съжалявам, но не давам и една стотинка на паразитите, които попът събира – да вървят да копат.
                          За голямо съжаление и аз съм на същото мнение.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
                            В тоя т.нар. „дом за сираци” мнозинството са здрави и прави лица в трудоспособна възраст, почти изцяло: ромове. И въпреки, че отец Иван им е накупил и ниви, те отказват едни картофи да отгледат, но само лежат и чакат някой да ги храни наготово, както са свикнали. Съжалявам, но не давам и една стотинка на паразитите, които попът събира – да вървят да копат.
                            в тоя случай е прав.да ходят да събират хартия...

                            Коментар


                            • В тоя т.нар. „дом за сираци” мнозинството са здрави и прави лица в трудоспособна възраст, почти изцяло: ромове. И въпреки, че отец Иван им е накупил и ниви, те отказват едни картофи да отгледат, но само лежат и чакат някой да ги храни наготово, както са свикнали. Съжалявам, но не давам и една стотинка на паразитите, които попът събира – да вървят да копат.
                              Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                              Коментар


                              • Благотворителна акция в помощ на отец Иван и дома за сираци в Нови Хан

                                Здравейте,
                                Наближаващите Коледни празници по традиция са повод отново да се заговори за благотворителност в помощ на нуждаещи се. Съвестни съфорумци от един рибарски форум nariba.com са поели 9-та поредна благотворителна акция, с която се опитват да помогнат на отец Иван и домът за сираци в Нови Хан.
                                Тук не се изискват огромни суми пари, но всеки, който желае може да се включи с каквото може. Децата и хората от дома имат нужда от храна, дрехи и отопление за предстоящите студени месеци. Един от организаторите Краислав Димитров е дал интервю, в което подробно може да се запознаете с инциативата - Краислав Димитров: Да вършиш добро те кара да осъзнаеш, че си човек - интервю за деветата поредна благотворителна акция на nariba.com
                                Който има желание може да се включи в тази благотворителна акция в подкрепа на отец Иван и приблизително 200 души в дома за сираци в Нови Хан. Дарителската сметка е:
                                BG10UBBS80021017538614
                                BIC UBBSBGSF
                                OББ
                                Ивайло Георгиев Димитров


                                На 13.12.2014 година (Петък) в 8 часа сутринта се организира сборен пункт на борсата в Слатина, където всеки може да се включи и да донесе храна, дрехи или други неща, които искате да дарите. От там всичко ще се занесе в манастира.
                              Working...
                              X