IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Издръжка изцяло от дейност на БФБ

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Re: Издръжка изцяло от дейност на БФБ

    Първоначално изпратено от Facts
    Първоначално изпратено от pana_bg
    Колеги, има ли от вас такива, които да нямат друго постоянно занятие и се издържат изцяло от приходите си на БФБ? А дали ви стигат за покриване на текущите нужди? Моля, споделете.
    Да не те гони настоящият ти работодател? Ако е така е рабираемо. И аз не бих търпял служител до обяд да трепери за котировките на БФБ, а следобяд да кисне във форума на инвестор.бг! За 5 пари работа не би свършил ако само за котировките мисли...

    Ако пазарът върви нагоре пак добре, ама като вземе да пада!? Ще започне да се вкисва и да мисли, как да ме краде повече за да си избие загубите от борсата!
    Фактс, нещо май си се объркал, слънце! Бегай в ЕУБГ, че нещо изтърва там юздите...
    Впрочем, индикация за изгонени от работодателя си са смутени, подтиснати и низки душици, дето се подвизават по форумите само за да плюят... Но ти прощаваме де, ти и без това друга работа си нямаш. Пък ефекта от появите ти винаги е обратен. И да не вземеш да хвалиш някоя акция. Че току-виж си я прецакал...
    * think positive * think simple * think big *
    * be moderate * be cool * be yourself *

    Коментар


    • Зависи каква е издръжката ти. От размера на издръжката ти зависи размера на инвестираните средства. Средната си доходност на инвестицията сам можеш да сметнеш на база SOFIX - не е голяма философия да имаш доходност на портфейла си по-голяма от SOFIX

      Коментар


      • Надали има такива. Аз поне не съм, но предполагам, че има хора, които се издържат изцяло от инвестициите си по световните борси.

        Коментар


        • Re: Издръжка изцяло от дейност на БФБ

          Първоначално изпратено от pana_bg
          Колеги, има ли от вас такива, които да нямат друго постоянно занятие и се издържат изцяло от приходите си на БФБ? А дали ви стигат за покриване на текущите нужди? Моля, споделете.
          Да не те гони настоящият ти работодател? Ако е така е рабираемо. И аз не бих търпял служител до обяд да трепери за котировките на БФБ, а следобяд да кисне във форума на инвестор.бг! За 5 пари работа не би свършил ако само за котировките мисли...

          Ако пазарът върви нагоре пак добре, ама като вземе да пада!? Ще започне да се вкисва и да мисли, как да ме краде повече за да си избие загубите от борсата!

          Коментар


          • Издръжка изцяло от дейност на БФБ

            Колеги, има ли от вас такива, които да нямат друго постоянно занятие и се издържат изцяло от приходите си на БФБ? А дали ви стигат за покриване на текущите нужди? Моля, споделете.
            * think positive * think simple * think big *
            * be moderate * be cool * be yourself *
          Working...
          X