IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да се закрият ли Езиковите гимназии ?

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts


  • "От Пурково време и до днес народецът търси "америката"...и като я намери , разбира как си е пропилял и времето и живота." Това едва ли ще го разберат повечето. И Пурко като облече костюма и се издигна рязко в собствените си очи. И аз мисля, че езиковите гимназии вече са излишни. Аргументът ми е, че вече има много източници на информация и човек сам или поне самостоятелно под друга форма може да се организира да учи език. И аз съм учил самостоятелно език и следвал в чужбина. Преди нямаше толкова източници и ...пак бе възможно. И да езикът е важен, но по-важно е какво имаш да кажеш на този език.
    Last edited by Kosto; 13.04.2017, 21:05.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение
      супер малоумна тема

      в този ред на мисли ако езиковите гимназии произвеждат емигранти то те произвеждат емигранти с доходи над средните, а останалите гимназии произвеждат чистачи, бояджии и тн емигранти, които едвам свръзват двата края.

      ПП не съм емигрант и съм завършил Английската
      Иде реч за страховити дисбаланси при обучението на средношколците Берти. Техникумите ги затвориха а после, нямало средни професионални кадри. Това трябва да се поправи.



      Коментар


      • Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение
        Не разбирам що тука се смята за нещо кат голяма работа емигрирането.И защо се налага мнението че като емигрира човек ще живее по добре??
        Щото всеки си мисли че той ше открие под вола телето...е някои го търсят цял живот , други не. От Пурково време и до днес народецът търси "америката"...и като я намери , разбира как си е пропилял и времето и живота.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение
          супер малоумна тема
          +1

          Коментар


          • Не разбирам що тука се смята за нещо кат голяма работа емигрирането.И защо се налага мнението че като емигрира човек ще живее по добре??

            Коментар


            • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение
              супер малоумна тема

              в този ред на мисли ако езиковите гимназии произвеждат емигранти то те произвеждат емигранти с доходи над средните, а останалите гимназии произвеждат чистачи, бояджии и тн емигранти, които едвам свръзват двата края.

              ПП не съм емигрант и съм завършил Английската
              Темата наистина е малоумна , защото дори и да завършиш Английската , на запад с добър английски или немски например , най високото ниво е сервитор . То работа за тамошните вече няма ,вие тука гимназии затваряте !

              Коментар


              • супер малоумна тема

                в този ред на мисли ако езиковите гимназии произвеждат емигранти то те произвеждат емигранти с доходи над средните, а останалите гимназии произвеждат чистачи, бояджии и тн емигранти, които едвам свръзват двата края.

                ПП не съм емигрант и съм завършил Английската
                това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                Коментар


                • Първоначално изпратено от BobyB Разгледай мнение
                  90% от холандците говорят английски, голяма част перфектно. Не случайно са най-търговската нация и една от най-богатите на континента. Ако някой си въобразява че една малка нация може без езици да е конкурентноспособна е свободен да се върне на село и да се пробва да просперира с дворчето на баба си и дядо си.
                  Когато има какво да кажеш и да покажеш, намираш начин. И да знаеш езици, няма ли какво да демонстрираш, да, мигрант да станеш може но...до там. Езикът формира начин на мислене. Трагедия са новите "българи", които не си познават езика: "Казах на майка МИ", "Вижте колата ВИ", "Цената в левА"... И си стават поингилизени глупчовци. Толкова.

                  Коментар


                  • Момци много учени тука много просперитет многУ нЯщУ.Кво ша праят тия берекетлии кат една крушка не мое си сменят с тия леви ръце

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от BobyB Разгледай мнение
                      90% от холандците говорят английски, голяма част перфектно. Не случайно са най-търговската нация и една от най-богатите на континента. Ако някой си въобразява че една малка нация може без езици да е конкурентноспособна е свободен да се върне на село и да се пробва да просперира с дворчето на баба си и дядо си.
                      Шиши сигур знае английски немски а Буци е направо полиглот.Бонжуар

                      Коментар


                      • 4ervenasgan глупости и локуми се говорят най-лесно. Това е царството на езиковите. Кажи нещо смислено. Положението с езиковите е трагично и за децата и за техните нещастни родители с деца емигранти.

                        Коментар


                        • От друга страна е прав автоботът.

                          Може просто да се приеме във всички гимназии да се учи направо на английски, а който иска да си говори вкъщи на български ....или ромски "между другото"

                          Прекрасна идея...има време валерката да я включи в "програмата" още днес!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от BobyB Разгледай мнение
                            90% от холандците говорят английски, голяма част перфектно. Не случайно са най-търговската нация и една от най-богатите на континента. Ако някой си въобразява че една малка нация може без езици да е конкурентноспособна е свободен да се върне на село и да се пробва да просперира с дворчето на баба си и дядо си.
                            Такъв кръвопиец, като езиковите няма в Холандия . Да трябва език, но само той не те прави конкурентен.

                            Коментар


                            • 90% от холандците говорят английски, голяма част перфектно. Не случайно са най-търговската нация и една от най-богатите на континента. Ако някой си въобразява че една малка нация може без езици да е конкурентноспособна е свободен да се върне на село и да се пробва да просперира с дворчето на баба си и дядо си.

                              Коментар


                              • vendetta89 : да знанието на език е задължително, но трябва да става между другото. Трябват умения, а езиковите в най-цените години за развитие потиска развитието на мозъка. За съжаление матрицата е голяма и хората се лъжат лесно, а тези вътре изобщо не разбират къде са. Познавам няколко поколения от езиковите на 95% са пълни неудачници неспособни да мислят . Факт.
                                Last edited by Auto; 13.04.2017, 15:58.

                                Коментар

                                Working...
                                X