IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Защо европейската младеж е обсебена от левичарството?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от majnata Разгледай мнение

    Не е важно какъв цвят е котката , важното е да лови мишки .
    Когато мишките са много може да изядат котката. Май натам отива работата за следващия век.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

      Ще рече, Меркел е комунистка, а? Твърде опростен ми се струва анализа ти. Според мен едрите индустриалци и разни интелектуални щабове са намислили нещо, което може да не излезе баш това, което са намислили.
      Не е важно какъв цвят е котката , важното е да лови мишки .

      Коментар


      • Първоначално изпратено от alphaomega Разгледай мнение
        Аз имам една теория че "бежанците" се вкарват в Европа умишлено и зад това стоят европейските комунисти които пък от своя страна са подкрепяни и финансирани от еврейския банков картел. Тоест историята се повтаря и явно пак ще си играем на експерименти.

        В основата на плана стои идеята за дестабилизиране и обезличаване на националните държави чрез внасяне на външни елементи. Отделно заедно с това върви и масирана пропаганда. Например в Германия нормалните немци вече ги е страх да казват истината относно имиграцията, защото държавата и разни организации ги преследват и обвиняват че използват "език на омразата" и други такива глупости. "Политическа коректност"..... Едва ли не бежанците вече имат повече права от немците.

        Всички тези бежанци и техните поколения в бъдеще ще формират идеалния електорат чрез който европейските комунисти планират да дойдат на власт.
        Те("бежанците") не идват за да работят! Те идват в Европа заради безплатния обяд! А кой обещава безплатен обяд и всякакви социални придобивки?
        Кой защитава правата на всички паразитни малцинства?
        Левите и крайно левите! Просто и ясно. Комунистите си внасят сигурни избиратели от вън.

        Всичко това идеално се вписва във плана на ЕС за повече интеграция и в крайна сметка за създаване на европейска мултикултурна федерация която да сложи край на националните държави.

        След 30 години белите европейци ще бъдат малцинства в собствените си държави!
        Ще рече, Меркел е комунистка, а? Твърде опростен ми се струва анализа ти. Според мен едрите индустриалци и разни интелектуални щабове са намислили нещо, което може да не излезе баш това, което са намислили.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение

          Кой ти каза че им вярвам.Тоя факю импотентния е от Долни дъбник и лъже че е у сашово.Барбароня лъже че е у Франция...И мани ми си верват.Ако наистина такива ги няма тука България ще е едно много по добро място
          Туй са Инвесторовите "адреналинки"...той маранди ша са пенЦионира у тоя сайт !

          Коментар


          • Аз имам една теория че "бежанците" се вкарват в Европа умишлено и зад това стоят европейските комунисти които пък от своя страна са подкрепяни и финансирани от еврейския банков картел. Тоест историята се повтаря и явно пак ще си играем на експерименти.

            В основата на плана стои идеята за дестабилизиране и обезличаване на националните държави чрез внасяне на външни елементи. Отделно заедно с това върви и масирана пропаганда. Например в Германия нормалните немци вече ги е страх да казват истината относно имиграцията, защото държавата и разни организации ги преследват и обвиняват че използват "език на омразата" и други такива глупости. "Политическа коректност"..... Едва ли не бежанците вече имат повече права от немците.

            Всички тези бежанци и техните поколения в бъдеще ще формират идеалния електорат чрез който европейските комунисти планират да дойдат на власт.
            Те("бежанците") не идват за да работят! Те идват в Европа заради безплатния обяд! А кой обещава безплатен обяд и всякакви социални придобивки?
            Кой защитава правата на всички паразитни малцинства?
            Левите и крайно левите! Просто и ясно. Комунистите си внасят сигурни избиратели от вън.

            Всичко това идеално се вписва във плана на ЕС за повече интеграция и в крайна сметка за създаване на европейска мултикултурна федерация която да сложи край на националните държави.

            След 30 години белите европейци ще бъдат малцинства в собствените си държави!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение

              Е ти пък , на импотентни как може да вярваш. То за него лъжата е начин на живот
              Кой ти каза че им вярвам.Тоя факю импотентния е от Долни дъбник и лъже че е у сашово.Барбароня лъже че е у Франция...И мани ми си верват.Ако наистина такива ги няма тука България ще е едно много по добро място

              Коментар


              • Първоначално изпратено от power grid

                Toя фатмак една година лъга кво е учил и накрая излъга че е пилот.Хванаха го веднага.Са лъже че се издържа от борсата щот е много умен и обира евреите на Уолстрийт
                Е ти пък , на импотентни как може да вярваш. То за него лъжата е начин на живот

                Коментар


                • Първоначално изпратено от majnata Разгледай мнение

                  Тука у таа тема че се изгубиш...еле па у Биткойна ! Не е за зелени чорапи тука...стой си у политиката , там е ясно сичко ! Червени комОнисти и сини капиталисти ...
                  Toя фатмак една година лъга кво е учил и накрая излъга че е пилот.Хванаха го веднага.Са лъже че се издържа от борсата щот е много умен и обира евреите на Уолстрийт

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от citizen_bg Разгледай мнение

                    Виждам, че друг ти отговори на първата половината от въпроса.
                    За разпределението е ясно. Ще делим работата и парите, и както обикновено става работата ще е за неразбралите, а парите за другите.
                    За дупките, кой къде да копае, ще трябва да питаме индианците как се справят без институт по бананова икономика или без някоя министерша на мостовете и магистралите. Не е лошо да обменим опит, защото на куп познати работодатели им е писнало от работници, продукт на "пост комунистическото" образование, на които им трябва по директор на калпак, че да им казва как да си вършат работата.
                    Не знам някой да ми е отговорил. Ако имаш в предвид Измамника, не се брои.
                    лошото е че ти също нищо не казваш.
                    А ако ще питаме индианците, то може само да разберем пътя към резервата.


                    ПП
                    Само да добавя, че работата и парите винаги са се деляли.
                    Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от stabwound Разгледай мнение

                      Ава, чалма.. Не ми се тикай...
                      Тука у таа тема че се изгубиш...еле па у Биткойна ! Не е за зелени чорапи тука...стой си у политиката , там е ясно сичко ! Червени комОнисти и сини капиталисти ...

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение

                        Oпитай да го кажеш разбираемо.
                        Ако не можеш да го кажеш разбираемо така че повечето да те разберат, то си остава идея която е само за вътрешна употреба от тесни специалисти и няма никаква полза от нея.
                        Успеха на всяко начинание се дължи на довеждането му до разбирането му от по- голямата част от населението. Ако не - виж по-горе.

                        Например не ми е ясно какво точно трябва да се разпределя. Материални блага, процеса на постигането на технологичен пробив, намирането на математическо решение което отговаря пътя към желаното достижение...

                        Ще се радвам да вкараш някаква конкретика.
                        Защото например този с лопата може да изкопае дупка за пилон за мост ако има кой да му каже "копай тук", и отговорността му е до там. А ако нещо стане с този мост, в затвора ще лежи този който е дал нареждането.
                        Виждам, че друг ти отговори на първата половината от въпроса.
                        За разпределението е ясно. Ще делим работата и парите, и както обикновено става работата ще е за неразбралите, а парите за другите.
                        За дупките, кой къде да копае, ще трябва да питаме индианците как се справят без институт по бананова икономика или без някоя министерша на мостовете и магистралите. Не е лошо да обменим опит, защото на куп познати работодатели им е писнало от работници, продукт на "пост комунистическото" образование, на които им трябва по директор на калпак, че да им казва как да си вършат работата.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от DELCHO SMOKA Разгледай мнение

                          Има нещо твърде извратено в това непрекъснато да пропагандираш, че някои хора са твърде вглъбени във възгледите си и са неспособни да прогледнат за някаква друга гледна точка, която според теб е "есенцията" на истината, но самия ти си непоколебим, дори и на йота, да отстъпиш от собствените си разбирания и възгледи!
                          Съществува принцип на реципрочността, който гласи, че това, което очакваш от другите, би следвало самия ти да си готов да направиш! Има ли реципрочност при теб?
                          С други думи, ако имаш някакви тези, си ги защитавай, но ми идва доста в повече, някакъв кавал от форума, да пише всяко второ свое изречение, в нарицателен или повелителен наратив!


                          Битието наистина определя съзнанието, но въпроса е кой и какво определя битието?

                          Ако един скапан готвач, прави скапана гозба, означава ли, че рецептата е скапана?

                          Привържениците на социализма и комунизма биха казали, че във Венецуале, Куба или Северна Корея, просто готвачите не са добри, иначе рецептата е супер, но ако същите ги попиташ какво мислят, за така наречения Запад, веднага ще кажат, че не готвачите, а самата рецепта е калпава! Нагледал съм се на хора в тоя живот, които за мярка ползват само "двойния аршин"!

                          Не съм аз този който пропагандира и пуска теми. Явно ти си този дето не харесва това дето противоречи на собствените му виждания за реалността та докато задава “въпрос" държи да ни обясни как точно е. Айде още една мисъл на древните по този случай: “Libenter homines id, quod volunt, credunt”.

                          Не се ласкай, че съм влязaл в специален режим на обяснение с теб. Аз представям и друга гледна точка(не само и изключително моя) на други които може би четат тук и търсят за себе си някаква истина. Отдавна съм разбрал, че не всички спорове са резултатни, та да имам претенции да те убеждавам лично. Както пише на друго място в старите книги: “...няма да ти дотягам със съвети и наставления: на разумните хора те не са нужни, а безумците въобще са глухи за чужди думи.”.

                          И като си подкарал готварската тема, все пак какво не и е наред на западната капиталистическа манджа, та младежта е обсебена от левичарство, освен мантрата, че просто нямат вкус към “добрия” капитализъм та все го разваля? За нашите дето са развратени от дългогодишен “социализъм” е ясно, но за западните? Освен това тези “леви” идеи са с хилядолетна история, а не са почнали от Маркс. Защо най-прогресивния демократичен капитализъм отново не дава приемлива за всички алтернатива?

                          Досега не съм получил смисления ти отговор на коментарите на твоите усуквания по темата освен: “Комунистите са виновни, а ние сме безгрешни”. Тази мантра им писна на хората, а откачалките дето я повтарят са смешни и все по-малко ги вземат на сериозно. Има един особено очебиен в сайта, някаква птица беше... Забелязвам, че го пускат в "отпуск" през почивните дни, когато е особено активен като се докопа до компютър. Подобни май виреят основно на Изток, в “посткомунистическото” общество. На Запад не съм срещал толкова запенени. За разлика от тебе не твърдя, че капитализмът е най-доброто по принцип, но признавам, че е най-доброто за “стадото” и напълно си го заслужават докато е такова.

                          Продължава да ме тормози въпроса за цената на труда на пропагандатора при капитализма. При “социализма” беше ясно, а сега не знам какво да си мисля. Направо да ги ожалиш горките, щом социалистка декларира най-голям доход от политиците.
                          Last edited by citizen_bg; 25.06.2017, 00:50.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от majnata Разгледай мнение

                            кое е лъжливо бе фуражка...няма левичарство ли ...

                            Верно няма , туй са комОнистически измишльотини !
                            Ава, чалма.. Не ми се тикай...
                            М.... . ш..... ..й.о!

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от stabwound Разгледай мнение
                              Няма такова нещо с европейската младеж. Лъжливо заглавие.
                              кое е лъжливо бе фуражка...няма левичарство ли ...

                              Верно няма , туй са комОнистически измишльотини !

                              Коментар


                              • Няма такова нещо с европейската младеж. Лъжливо заглавие.
                                М.... . ш..... ..й.о!

                                Коментар

                                Working...
                                X