IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Геополитика

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от OMG Разгледай мнение
    Някоя светица не е ли споменала, че терористичните атентати в Турция ще спрат, когато се възстанови руско-турската дружба, сътрудничество и взаимопомощ ...
    На кого е нужен независим Кюрдестан на Русия ли?

    Коментар


    • Някоя светица не е ли споменала, че терористичните атентати в Турция ще спрат, когато се възстанови руско-турската дружба, сътрудничество и взаимопомощ ...
      Yeah

      Коментар


      • Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение
        Слава е казала че всичко ще стане по мирен път без пушка да пукне.Ще бъдат направени опити и за Североизточна България ама няма да успеят.Европа и САЩ ще гледат като отривени от гъби и няма да гъкнат а сърбите като братя ще ни подадат ръка която ние ще приемем.След това ще има жестоко отмъстение срещу всички политици довели нещата до там
        Аз на Ванга по-вече вярвам ,а тя пророкува друго.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение
          В Слава Севрюкова не бива да имаш никакво съмнение.....
          Мда, в никакъв случай ... само към преподобна Стойна може да сте недоверчиви

          "Зли времена вещае Небето за Русия, люде" - предрича Стойна още през 30-те години на XX век. - Няма да мине и век - помнете ми думата - и она, дето днес е ръгнала да прегази свето и като порой мътен да го залее, ке биде прегазена, ке бъде бита, ке се свие в коритото си и дълго време само ке шушне... Ке шушне и ке въздиша... Тогаз отново ке й потребе душа и она пак ке прегърне България... Внуците ви ке го доживеят."

          А най-сигурно е да си забъркате в тъмни доби някоя отвара от гинко билоба и да я приемате редовно
          Yeah

          Коментар


          • Какво става? Русоробския лай нещо истеризира последните няколко дни? Мирише ми на пропагандна подготовка за нещо, което Хуйлостан ще опита да свърши у нас... От друга страна Путко Мафани гони дясната си ръка от Кремъл онзи ден... Нещо май не е наред в Русоробия... да видим какво са ни подготвили...

            Коментар


            • Има нещо гнило в hамерика. А само преди 20-на години всичко живо драпаше за зелена карта, а СЕГА какво станА? ЛГБТ ценности, не можеш да кажеш "негър", полиция може да те гръмне за бъркане в джоба, ГМО кока кола и пуканки и... благия поглед на черния човек в Белия вигвам, носител на Нобелова награда за мир, но опустошил най-малко 3 държави.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение
                Това с наше доброволно съгласие за откъсване на територия няма как да стане. Доколкото знам пророчеството говори за самоизолиране на мюсюлманите в Родопите от българската държава, която не прави почти нищо за нормализиране на социалната обстановка. После какво има да става не е много ясно, но е възможен разпад поради вътрешна измяна и международна конспирация срещу България. Май по пророчеството губим около 1/3 от територията. А дали то ще се сбъдне е друга тема, доколкото е възможна многовариантност на световете (вселените) и проницанието да е към съседен вариант (вселена).
                Слава е казала че всичко ще стане по мирен път без пушка да пукне.Ще бъдат направени опити и за Североизточна България ама няма да успеят.Европа и САЩ ще гледат като отривени от гъби и няма да гъкнат а сърбите като братя ще ни подадат ръка която ние ще приемем.След това ще има жестоко отмъстение срещу всички политици довели нещата до там

                Коментар


                • Първоначално изпратено от съни(тя) Разгледай мнение
                  Може и да си прав, не знам
                  Дори не знам каква е истината за този човек Бююк, чисто юридически, медиите и властите разнопосочно лансират версии... Чудно защо и Борисов казва в НоваТв, че се е "Действало на ръба на закона"

                  Мисля си, дали Слава Севрюкова няма наистина пророчески да е видяла ... "Доброволно откъсване на парче от Източните Родопи и даване на турците"
                  Все така, в името на ...да не дойдат други орди по-навътре в страната, да си затворим очите...и с преклонена главица да избягваме сабята...
                  В Слава Севрюкова не бива да имаш никакво съмнение.....

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от съни(тя) Разгледай мнение
                    Може и да си прав, не знам
                    Дори не знам каква е истината за този човек Бююк, чисто юридически, медиите и властите разнопосочно лансират версии... Чудно защо и Борисов казва в НоваТв, че се е "Действало на ръба на закона"

                    Мисля си, дали Слава Севрюкова няма наистина пророчески да е видяла ... "Доброволно откъсване на парче от Източните Родопи и даване на турците"
                    Все така, в името на ...да не дойдат други орди по-навътре в страната, да си затворим очите...и с преклонена главица да избягваме сабята...
                    Това с наше доброволно съгласие за откъсване на територия няма как да стане. Доколкото знам пророчеството говори за самоизолиране на мюсюлманите в Родопите от българската държава, която не прави почти нищо за нормализиране на социалната обстановка. После какво има да става не е много ясно, но е възможен разпад поради вътрешна измяна и международна конспирация срещу България. Май по пророчеството губим около 1/3 от територията. А дали то ще се сбъдне е друга тема, доколкото е възможна многовариантност на световете (вселените) и проницанието да е към съседен вариант (вселена).

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от съни(тя) Разгледай мнение
                      Може и да си прав, не знам
                      Дори не знам каква е истината за този човек Бююк, чисто юридически, медиите и властите разнопосочно лансират версии... Чудно защо и Борисов казва в НоваТв, че се е "Действало на ръба на закона"

                      Мисля си, дали Слава Севрюкова няма наистина пророчески да е видяла ... "Доброволно откъсване на парче от Източните Родопи и даване на турците"
                      Все така, в името на ...да не дойдат други орди по-навътре в страната, да си затворим очите...и с преклонена главица да избягваме сабята...
                      Доброволно няма да е ,но ако я вземат със сила не ми се мисли какво ги чака,втори
                      Ирак предполагам.С последните събития Турция все по-вече ще затъва в проблеми
                      изолирана от Европа и САЩ.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение
                        Както сме се осрали отвсякъде, това е най-разумната позиция. Снишаване, лавиране, смиряване щото много пророчески ми звучи името на турския премиер Йълдъръм, напомняйки ни за 1389-1396, та чак до 1402 г.
                        Може и да си прав, не знам
                        Дори не знам каква е истината за този човек Бююк, чисто юридически, медиите и властите разнопосочно лансират версии... Чудно защо и Борисов казва в НоваТв, че се е "Действало на ръба на закона"

                        Мисля си, дали Слава Севрюкова няма наистина пророчески да е видяла ... "Доброволно откъсване на парче от Източните Родопи и даване на турците"
                        Все така, в името на ...да не дойдат други орди по-навътре в страната, да си затворим очите...и с преклонена главица да избягваме сабята...

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Jimmy Разгледай мнение
                          Едно време, за да нападне Финландия, СССР симулира нападение срещу собствения си граничен пост, убивайки руснаци. Днес, за да нападне Украйна, симулира украински диверсии в Крим. Номерата остават същите. Само дебилите, които им вярват, измират и на тяхно място се появява следващото овчо поколение, зомбирано от най-елементарната пропаганда.
                          Едно време, за да нападне Афганистан и Ирак, САЩ ... ... ...

                          28-те страници, които доказаха лъжата на САЩ
                          http://vbox7.com/play:eeedd31ed1

                          едно видео, в което са синтезирани неща, които излязоха и в западните медии

                          Коментар


                          • Едно време, за да нападне Финландия, СССР симулира нападение срещу собствения си граничен пост, убивайки руснаци. Днес, за да нападне Украйна, симулира украински диверсии в Крим. Номерата остават същите. Само дебилите, които им вярват, измират и на тяхно място се появява следващото овчо поколение, зомбирано от най-елементарната пропаганда.
                            Don't work hard, work smart!

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Dali Разгледай мнение
                              Новината на деня е, че Турция ще помага на България за бежанците. Да се смея ли, да плача ли? Позор!
                              Не разбирам патоса ти, И въздушното пространство ще охраняват и морската граница ще охраняват от руската агресия

                              И енергиен Диш Хакь ще плащаш, щото спряхте АЕЦ Белене, Южен Поток

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Dali Разгледай мнение
                                Новината на деня е, че Турция ще помага на България за бежанците. Да се смея ли, да плача ли? Позор!
                                Както сме се осрали отвсякъде, това е най-разумната позиция. Снишаване, лавиране, смиряване щото много пророчески ми звучи името на турския премиер Йълдъръм, напомняйки ни за 1389-1396, та чак до 1402 г.

                                Коментар

                                Working...
                                X