IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да приемаме ли бежанци ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Бате Пешо Разгледай мнение
    Вал Бог изобщо не се интересува от какво ти се кахъриш и какво на теб ти изнася.Та да питам нашите дето отиват в САЩ Англия Испания Италия и Германия да не би да са християни високи руси и произвеждащи Волво и СААБ?Не може ние да ходим а при нас да не идват.Обяснявал съм много пъти че света се управлява от закони на Природата и те не се вълнуват от теб и мен а са неизменни.
    Разни глистосери и келяви изпосняци си въобразяват, че могат само да цуцат за собствения си задник, да не създават семейства и деца и да разчитат, че територията с нейните блага ще остане вечно за тях. Е, няма такъв филм, природата не търпи празни пространства.
    Много години след като света изличи последните спомени за тяхното съществуване, децата на прииждащите бежанци, ще обработват майката земя......

    Коментар


    • Целта е ясна.След време българската нация да я няма .http://society.actualno.com/Bejancit...news_3266.html

      Силата на свободата е в смелостта да казваш истината. Смелостта е двигателя на развитието и нейната липса е предпоставка на регреса.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от val/she Разгледай мнение
        Бате Пешо, те не идват тук защото видиш ли имаме минус 2М българи, а защото са пришпорени в тази посока, Преди 50-60 години сме били по- малко отколкото сега, но не е имало талази от хора в посока нашата граница.
        Ако идват високи, руси от християнска деноминация и произвеждащи "Волво", Сааб" и други подобни, изобщо няма и да се кахъря, но не са, а и няма и един гвоздей да произведат точно тези новопристигнали, както и никога няма да бъдат лоялни към България.
        Вал Бог изобщо не се интересува от какво ти се кахъриш и какво на теб ти изнася.Та да питам нашите дето отиват в САЩ Англия Испания Италия и Германия да не би да са християни високи руси и произвеждащи Волво и СААБ?Не може ние да ходим а при нас да не идват.Обяснявал съм много пъти че света се управлява от закони на Природата и те не се вълнуват от теб и мен а са неизменни.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Бате Пешо Разгледай мнение
          Ta викате не искаме беженци и мангали.Ами два милиона българи къде са?Ми тези два милиона не са ли същите за германците испанците и гърците като сирийците за нас.В природата има баланс.Като не искаме да живеем тука ще дойдат други които ще искат.Няма на кого да се сърдим..
          Бате Пешо, те не идват тук защото видиш ли имаме минус 2М българи, а защото са пришпорени в тази посока, Преди 50-60 години сме били по- малко отколкото сега, но не е имало талази от хора в посока нашата граница.
          Ако идват високи, руси от християнска деноминация и произвеждащи "Волво", Сааб" и други подобни, изобщо няма и да се кахъря, но не са, а и няма и един гвоздей да произведат точно тези новопристигнали, както и никога няма да бъдат лоялни към България.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Бате Пешо Разгледай мнение
            Ta викате не искаме беженци и мангали.Ами два милиона българи къде са?Ми тези два милиона не са ли същите за германците испанците и гърците като сирийците за нас.В природата има баланс.Като не искаме да живеем тука ще дойдат други които ще искат.Няма на кого да се сърдим..
            Нека дойдат хора, ама такива които не изповядват криминарни религии!!
            Палаткаджиии не ни трябват! Ако трябва отново трябва да спасим Европа от исляма!
            И България на 3 морета не е утопия а ясна цел.
            Да се поучим от п-р Петров, да прегърнем дори и враговете си за да живеем в мир и разбирателство.

            Коментар


            • Ta викате не искаме беженци и мангали.Ами два милиона българи къде са?Ми тези два милиона не са ли същите за германците испанците и гърците като сирийците за нас.В природата има баланс.Като не искаме да живеем тука ще дойдат други които ще искат.Няма на кого да се сърдим..

              Коментар


              • Ако има генерали патриотци са длъжни да вдигнат армията ни докато е време!!! Да я пратят на границата и да стреснат турците.
                Да се поучим от п-р Петров, да прегърнем дори и враговете си за да живеем в мир и разбирателство.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от val/she Разгледай мнение
                  Аз не се съмнявам, че тенденциозно ни ги натрисат. Въпросът е, че ни се вкарва още един бутон за натиск.
                  Как не можахте да разберете, че хора работили навън, по никакъв начин не са полезни за тези- ту?!. Еничери с добри обноски. Нищо повече.
                  Има по границата разни мекерета на държавни служби и то на ниско ниво, за които това е златна мина.


                  Хората основно бъркат подарените подаръци на БГ-проводниците /за извършената работа по ЦЕЛта/ СЪС поръчано от ТЯХ-самите заплащане, за само-извършена работа по собствена цел... супертрейдъра е типичен объркващ се! - Но тогава щеше да има реакция отвън и най-малкото налагане за супер-спешно затваряне на границата още при първите "изтървани" бежанци през нея!... Очеизвадно е, че отвън налагат процеса /насочващо/, а накрая може да се "сетят", че границата е "била" проблем и да наложат на маймуните тук една екстра-допълнителна санкцийка... благоволително де - да си компенсират подарените подаръци на проводниците за сметка на маймуните - да се запази или дори намали /обслужващо планА/, количеството на парите на макро-ниво!

                  - искренно се надявам оцветеното да не е за мен

                  - аз точно по тази тема, бях казал , че Греце, може да очаква "най-добрите" наложени санкции скоро - точно по време на грецкото председатлествУваНЕ на СъветА на ЕС - за показно! - ето - виж и колко минуса са ми цъкнали маймуните
                  Last edited by iivanoff; 20.10.2013, 12:58.
                  Мнението ми не е препоръка за вземане на инвестиционно решение.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от val/she Разгледай мнение
                    Аз не се съмнявам, че тенденциозно ни ги натрисат. Въпросът е, че ни се вкарва още един бутон за натиск.
                    Как не можахте да разберете, че хора работили навън, по никакъв начин не са полезни за тези- ту?!. Еничери с добри обноски. Нищо повече.
                    Има по границата разни мекерета на държавни служби и то на ниско ниво, за които това е златна мина.
                    И кой е виновен ? Американците, Руснаците, Турците ? Или простия български народ , дето си търпи лоботомираните политици, които имат по една мозъчна гънка, която им служи единствено за разработката на нови схема за крадене и нищо друго

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от iivanoff Разгледай мнение
                      Ето - ако някой се съмнява дали и защо ТРЯБВА да има бежанци в БГ , кой ги покровителства и насърчава: цък

                      - не е българска нито идеята нито целта! ...
                      Аз не се съмнявам, че тенденциозно ни ги натрисат. Въпросът е, че ни се вкарва още един бутон за натиск.
                      Как не можахте да разберете, че хора работили навън, по никакъв начин не са полезни за тези- тук?!. Еничери с добри обноски. Нищо повече.
                      Има по границата разни мекерета на държавни служби и то на ниско ниво, за които това е златна мина.
                      Last edited by val/she; 20.10.2013, 12:27.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от supertrader Разгледай мнение
                        Това пак е някаква далавера на българската политическа и чорбаджийска класа, която си прави сметка да смуче пари чрез тях от ЕС.
                        Кристалина Георгиева призова проблемът с бежанците да не се политизира

                        ЕК ще ни отпусне пари, но се притеснява как ще ги усвоим

                        http://www.blitz.bg/news/article/228639



                        Те преди се завираха по Гръцко, точно затова, сега в центъра на Атина е непристъпно за бели индивиди, освен ако не са събрани на групички от по 30-50 човека и не са привърженици на Златна Зора Ма явно ЕС има спря парите на маляките и те веднага вдигнаха стена на границата с Турция.

                        Аз само се чудя, кога ли ще се случи същото и с центъра на София , района около джамията чувам, че става все по опасен за случайните минувачи

                        Коментар


                        • Ето - ако някой се съмнява дали и защо ТРЯБВА да има бежанци в БГ , кой ги покровителства и насърчава: цък

                          - не е българска нито идеята нито целта! ...
                          Мнението ми не е препоръка за вземане на инвестиционно решение.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от retro_69 Разгледай мнение
                            "Евростат: Половината българи са на прага на бедността"
                            http://otblizo.net/bulgaria/item/255...82%D1%82%D0%B0

                            "....Ново изследване посочва ръст в процента желаещи да напуснат страната...."
                            http://www.bulgariautre.bg/2013/07/0...grirat_bulgari

                            Ей това са само една част от много сериозните проблеми ,пред които е изправена днешна България......
                            Не отричам изредените от теб проблеми. По каква причина правиш мост към този- новозараждащ се такъв? Това, може да придобие такъв характер (не звуча драматично- реална опасност е), че изредените от теб, да изглеждат незначителни.

                            Коментар


                            • Черкезов

                              Турция със сигурност въз основа на договорка под масата ги пуска тези хора на сам към България. Това пак е някаква далавера на българската политическа и чорбаджийска класа, която си прави сметка да смуче пари чрез тях от ЕС.Предполагам сметките им са от там да получават 700-800 евро на емигрант и голямата част от парите просто да ги присвояват - откраднат.БПК - българската политическа класа има голям проблем, краде много и сега няма вече какво да се краде и се мъчи да си създаде нови пера.Те кучета по улиците отглеждат, сега минават вече на хора ! А на тези хора единственно мога да им препоръчам да бягат от тази територия и да я минават транзит, иначе са застрашени от това да бъдат използвани като бездомните кучета.
                              D.Y.F-091066

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от val/she Разгледай мнение
                                Лорде, не идват 100-тина човека,които ще абсорбираме, а талази от хора. Видими са дори във Варна, която е далеч от южната ни граница. Именно защото са много, а не студент по медицина оженил се за българка и успешно интегрирал се, ще се капсулират в общността си и ще започнат да създават сериозни проблеми.
                                "Евростат: Половината българи са на прага на бедността"
                                http://otblizo.net/bulgaria/item/255...82%D1%82%D0%B0

                                "....Ново изследване посочва ръст в процента желаещи да напуснат страната...."
                                http://www.bulgariautre.bg/2013/07/0...grirat_bulgari

                                Ей това са само една част от много сериозните проблеми ,пред които е изправена днешна България......
                                Last edited by retro_69; 19.10.2013, 22:26.

                                Коментар

                                Working...
                                X