IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да приемаме ли бежанци ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от citizen_bg Разгледай мнение
    Щото ако беше по законите на природата, щях да съм спокоен, че ще оцелее най-доброто и силното от човечеството, ама не съм.
    По природните закони трябваше да е друг изходът и за сърбите, и за сирийците.
    Не слагаш в сметката "бог", т.е. тези дето се мислят за него.
    Градски нали съм обяснявал че законите не се съобразяват с какви са твоите и моите желания.Изходът и за сърбите и за сирийците и за Запада и за глупавите българи е такъв какъвто трябва да бъде.А най доброто предстои.Земята ни е прекрасна и няма да остане празна.Два милиона глупаци с промити мозъци я напуснаха.Един ден горчиво ще съжаляват за това и ще бъдат роби в дядовите си къщи.Въпрос на 10-15г.И голямата част изобщо няма да могат да си дойдат.Лакомията и големия гъз винаги са затривали главата.Ма кой съм аз да преча

    Коментар


    • Първоначално изпратено от citizen_bg Разгледай мнение
      Черкезов, я кажи като вътрешен човек, Сидеров наистина ли е националист, или колкото и БСП-арите са социалисти толкова и той националист? Да не съм пропуснал някое от изказванията му за бежанците и за продажбата на българска земя? Как ще действат?
      Не мога да давам определения за толкова свят човек. Относно въпросите ти: Само знам че е безнадеждно смел и безстрашен и ако съгласува с Путин в един ден може да обявим война на САЩ, Англия, Турция и евентуално Израел.
      Да се поучим от п-р Петров, да прегърнем дори и враговете си за да живеем в мир и разбирателство.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Черкезов Разгледай мнение
        Другия начин е Волен Сидеров да стане премиер или главнокомандващ на БА.
        Единствено той е достатачно смел и има подкрепата на Москва и ако се наложат военни действия, ще ни трябва помощ от стратегически партньор като Русия.
        Черкезов, я кажи като вътрешен човек, Сидеров наистина ли е националист, или колкото и БСП-арите са социалисти толкова и той националист? Да не съм пропуснал някое от изказванията му за бежанците и за продажбата на българска земя? Как ще действат?

        Коментар


        • Другия начин е Волен Сидеров да стане премиер или главнокомандващ на БА.
          Единствено той е достатачно смел и има подкрепата на Москва и ако се наложат военни действия, ще ни трябва помощ от стратегически партньор като Русия.
          Да се поучим от п-р Петров, да прегърнем дори и враговете си за да живеем в мир и разбирателство.

          Коментар


          • С преврат и баба знае. Кажи без преврат как да стане

            И без доблестни генерали, че ще трябва да ги внасяме.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Eon Разгледай мнение
              Черкезов, ПОДКРЕПЯМ ТЕ.

              Кажи как?
              Трябва да направим преврат в българската армия, и да сложим доблестни генерали които ще покажат на света че са синове на България!
              Да се поучим от п-р Петров, да прегърнем дори и враговете си за да живеем в мир и разбирателство.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от съни(тя) Разгледай мнение
                Крайно време беше и България да се сблъска с този проблем.

                И когато някоя сила тръгне да внася Демокрация в друга автономна страна, ДА СИ ЗНАЕМ МЯСТОТО и да не заемаме лесно страната на силния

                Със Сърбия и Косово извадихме късмет, защото гърците имаха повече какво да дадат от нас.
                С Либия - също. Помогна ни и отдалечеността

                Това е тема за Обществото и външната ни политика.
                Аз преди време предложих - на всички така наречени политици, дето имат право да подписват договори и споразумения, преди назначаването им на такъв пост, да им се рязва превантивно ръчичката, иначе после народът го отнася.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от dosadnik_3 Разгледай мнение
                  Демек тая тема е некакъв мираж, щото ние нямаме нито общество, нито пък външна политика
                  нещо такова
                  на самотек...и двете...или организиране от силния, независимо от интереса на мнозинството

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Бате Пешо Разгледай мнение
                    Гражданино нямам предвид човешкото общество.Ние сме само малка част от Природата.И не мисля а знам.Природата не си съобразява законите с моите или твоите желания...
                    Щото ако беше по законите на природата, щях да съм спокоен, че ще оцелее най-доброто и силното от човечеството, ама не съм.
                    По природните закони трябваше да е друг изходът и за сърбите, и за сирийците.
                    Не слагаш в сметката "бог", т.е. тези дето се мислят за него.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от съни(тя) Разгледай мнение

                      Това е тема за Обществото и външната ни политика.
                      Демек тая тема е некакъв мираж, щото ние нямаме нито общество, нито пък външна политика

                      Коментар


                      • Крайно време беше и България да се сблъска с този проблем.

                        И когато някоя сила тръгне да внася Демокрация в друга автономна страна, ДА СИ ЗНАЕМ МЯСТОТО и да не заемаме лесно страната на силния

                        Със Сърбия и Косово извадихме късмет, защото гърците имаха повече какво да дадат от нас.
                        С Либия - също. Помогна ни и отдалечеността

                        Това е тема за Обществото и външната ни политика.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Черкезов Разгледай мнение
                          Много съм гневен. а секувндата трябва да изпратим сухопътната войска и морската пехота на границата с Турция, да се уплашат тези клоуни и да спрат да ни изпращат тези ислямисти. Който е ЗА да заплашим военно Турция моля да ме подкрепи!
                          Черкезов, ПОДКРЕПЯМ ТЕ.

                          Кажи как?
                          Мнението има аналитичен характер и НЕ ПРЕДСТАВЛЯВА препоръка за ВЗИМАНЕ на инвестиционно решение!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от citizen_bg Разгледай мнение
                            Ако под свят имаш предвид човешкото общество, сериозно ли го мислиш това или ти дойде ей така???
                            Гражданино нямам предвид човешкото общество.Ние сме само малка част от Природата.И не мисля а знам.Природата не си съобразява законите с моите или твоите желания...

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от LANDLORD 31 Разгледай мнение
                              Е, няма такъв филм, природата не търпи празни пространства.
                              ..
                              Лондон да е празно пространство? Или Париж? А тарамбуките прииждат ли, прииждат и на двете места.

                              Разликата с нас е че те са били някога колониални сили и сега чувстват морално притеснение да откажат на колониите си от които стотици години са цицали. А и имат общ език. Ние обаче никому нищо не дължим - по времето на колониалните империи сме си били предани на Султана роби.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Бате Пешо Разгледай мнение
                                .....Обяснявал съм много пъти че света се управлява от закони на Природата и те не се вълнуват от теб и мен а са неизменни.
                                Ако под свят имаш предвид човешкото общество, сериозно ли го мислиш това или ти дойде ей така???

                                Коментар

                                Working...
                                X