IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да приемаме ли бежанци ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Черкезов Разгледай мнение
    Гигов, знам ти жалките страхове на теб затова пишеш небивалици.
    Страх те е да не те мобилизират като бивш военен, но ако престанеш да мислиш за себе си ще ти дам довод.
    Шумен ще е една от областите която след няколко години ще има автономия ако турчалята решат.
    А такива като тебе с предателско самосъзнание с радост бих ги вързал да теглят катьошите на гръб и да бутат танковете ако закъсат.
    Според мен само незабавен военен съд за цялото правителство и генералния щаб за мащабната държавна измяна, само тогава ще спре ислямизацията на страната ни.
    Другия вариант е да се молим на Костов или Волен да оглавят ново правителство.
    Оооо, Черкезов!
    Днешната идиотия в народното събрание ми е достатъчна. Сега пък да се занимавам с теб...

    Тъпанар. Щели да ме мобилизират... И кво? Нали ще съм началник бе! Да няма да съм кон, да тегля оръдията!

    Амстердамм. Мога ли да разпусна малко езика?

    Че такива .................. ме изкарват от кожа!!
    Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от gigow Разгледай мнение
      Не ми се говори повече. Уморих се.
      Просто исках да кажа,
      че сме длъжни да помогнем на майките с деца,
      за Бога, вие нямате ли деца?

      че трябва да помогнем на тези, които са прогонени от родината от войната.
      че трябва да помогнем на тези, които са прогонени от родината от глада.
      че трябва да дадем подслон, на тези, които са останали без покрив.
      че просто трябва да сме хора.

      А кой разбрал-разбрал. Който не, какво да направя?

      Това може да го каже само една евролигла..

      Звучи никак от човек с гаубица на рамото

      Коментар


      • Гигов, знам ти жалките страхове на теб затова пишеш небивалици.
        Страх те е да не те мобилизират като бивш военен, но ако престанеш да мислиш за себе си ще ти дам довод.
        Шумен ще е една от областите която след няколко години ще има автономия ако турчалята решат.
        А такива като тебе с предателско самосъзнание с радост бих ги вързал да теглят катьошите на гръб и да бутат танковете ако закъсат.
        Според мен само незабавен военен съд за цялото правителство и генералния щаб за мащабната държавна измяна, само тогава ще спре ислямизацията на страната ни.
        Другия вариант е да се молим на Костов или Волен да оглавят ново правителство.
        Да се поучим от п-р Петров, да прегърнем дори и враговете си за да живеем в мир и разбирателство.

        Коментар


        • Не ми се говори повече. Уморих се.
          Просто исках да кажа,
          че сме длъжни да помогнем на майките с деца,
          за Бога, вие нямате ли деца?

          че трябва да помогнем на тези, които са прогонени от родината от войната.
          че трябва да помогнем на тези, които са прогонени от родината от глада.
          че трябва да дадем подслон, на тези, които са останали без покрив.
          че просто трябва да сме хора.

          А кой разбрал-разбрал. Който не, какво да направя?
          Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

          Коментар


          • ГИГОВ на 50 % съм Българин но на 200 съм в душат си.Колкото за грешките компа ми ми показва кога бъркам,за една година напреднах доста .надявам се си доволен от отговорат ми.По въпроса със Сирийците да защо не отидат в Катар Дубай и др Арабски страни а идват в БГ ....а нас холанците и англичаните ни сравняват с цигани.Миналата година бях в Италиа на лекар ...когато чуха че съм БГ направо ме зарязоха.Към кого тябваше да се обърна.Затварямя границата и братятя турци да се грижат за тях ...а може и Евреите да им помагат нали те ги бомбиха.
            Животът е огледало.....усмихвай се

            Коментар


            • Първоначално изпратено от kotara22 Разгледай мнение
              Гигов ти сам си отговори на въпроса.Всичко това което имаме има ЦЕНА ...хиляди избити българи войни и геройства .....А за да го запазим за поколенията трябва да си пазим родината ..а не да се продаваме за 6 милиона евро от който половината ще се откраднат .ДА моите уважения към сирииците....Но може ли да ги вземат в англиа франциа испания а ние ще им дадем 6 милиона ...България не е ОБЩЕЖИТИЕТО на европа.Когато имаше България в РИМ наричаше ЕВРОПА варвари.
              Котара,
              понеже нещо ми свърши благодушието, искам да те попитам нещо.

              Как така в първата от половин от пост си, ти не си допуснал правописна грешка, като изключим няколкото запетаи, а се правиш че не си българин?
              Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от gigow Разгледай мнение
                Точно. Не го цитирах, но него имах предвид.
                Неизбежният бял, който обаче трябва да си плати сметката за това че толкова години е обирал парсата на света.
                Четейки написаното от тебе ме обхваща същото отвращение, което някога съм изпитвал към преподавателите по "научен" комунизъм, история на БКП и други подобни дисциплини.

                Каква сметка??? Да сме имали колонии случайно? Отнейде да сме бозали? През по-голямата част от историята си сме били роби. Малкото изградено тук е с потта и кръвта на предците ни. Заради това ли трябва да храним негри?

                Коментар


                • Първоначално изпратено от gigow Разгледай мнение
                  От "белите хора" сме колега, от белите...
                  Самия факт, че ти и аз седим на компа и си чатим на топло, нахранени, гледаме тъпа телевизия и не се безпокоим какво ще ядем утре ние и децата ни, че имаме сигурен покрив над главата си, и каквито и ветрове и бури да вилнеят, и че сме защитени... всичко това ни поставя сред белите хора.
                  Не сме в най-първата редица, ама сме "бели". За щастие.
                  Защото има стотици милиони, които тази вечер си лягат гладни, както и вчера, както вероятно ще си легнат и утре. Защото са изтеглили "късата" клечка да се родят "черни".
                  И нямам предвид точно цвета на кожата, ами това че са се родили в непривилегированото общество.

                  Та основната ми мисъл беше че
                  ние сме длъжни да помогнем на по-малко късметлийската част от света, ако искаме да не ни нападнат онези гладните, голите, грозните, черните, гневните.
                  Не съм много съгласен с филантропичната ти нагласа. На Изток има още по-добре нахранени хора от нас, па са и от тяхната вяра, и ги въоръжават, и ги обучават. Що не ходят натам? За Катар ми е думата, и за Саудитска Арабия и другите с нефта дето се чудят къде да инвестират и за какви изгъзици да харчат.
                  А пък сме едни късметлии... Мани, мани! Май най-добре и ние, колкото сме останали, да хващаме на Запад с гладните и грозните. Исторически погледнато, няма да ни е сефте.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от val/she Разгледай мнение
                    Гледам, че се възмущаваш от коки малко по- долу. Аз съм възмутена от твоето възмущение.
                    Конфликт има и в Кот д'Ивоар, но не си се закахърил.
                    Не разбрах от какво се възмущаваш точно, както и не отговори на въпроса, за който изрично те помолих.

                    Но конфликта в Кот д'Ивоар е само частица от точно този световен конфликт за който говоря. За конфликта между "белия" свят и "черния".

                    Защото още преди двайсетина години доста хора по света бяха загрижени за развитието точно на Африканския континент. Предвиждаха че Африка ще бъде най-големия проблем на идващия 21 век. Ама ние не ги чувахме. И ето резултата.

                    Извинявам се, но темата е твърде широка, а моите познания по въпроса не са особено големи за да продължавам да я дискутирам. По-скоро това, което споделих до тук са мои лични виждания по въпроса. И не настоявам да съм прав. Истината може да е друга.
                    Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                    Коментар


                    • Гигов ти сам си отговори на въпроса.Всичко това което имаме има ЦЕНА ...хиляди избити българи войни и геройства .....А за да го запазим за поколенията трябва да си пазим родината ..а не да се продаваме за 6 милиона евро от който половината ще се откраднат .ДА моите уважения към сирииците....Но може ли да ги вземат в англиа франциа испания а ние ще им дадем 6 милиона ...България не е ОБЩЕЖИТИЕТО на европа.Когато имаше България в РИМ наричаше ЕВРОПА варвари.
                      Животът е огледало.....усмихвай се

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от vikhunter Разгледай мнение
                        Неизбежния бял.

                        Разказ от Джек Лондон.
                        Точно. Не го цитирах, но него имах предвид.
                        Неизбежният бял, който обаче трябва да си плати сметката за това че толкова години е обирал парсата на света.
                        Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от citizen_bg Разгледай мнение
                          И моите уважения, колега, но ние не сме от "белите хора".
                          Не виждам защо аз трябва да плащам сметката на "белия човек" за л.. та, дето ги е забъркал, а той да се крие зад гърба ми и да гъгняви "демократичните" си мантри.
                          Нобеловата награда за мир знам кой трябва да я получи, анти-наградата също - ЕС и САЩ дето сеят тероризъм по света. Връчвам им я на момента (анти-наградата) - 7,62 в челото.
                          От "белите хора" сме колега, от белите...
                          Самия факт, че ти и аз седим на компа и си чатим на топло, нахранени, гледаме тъпа телевизия и не се безпокоим какво ще ядем утре ние и децата ни, че имаме сигурен покрив над главата си, и каквито и ветрове и бури да вилнеят, и че сме защитени... всичко това ни поставя сред белите хора.
                          Не сме в най-първата редица, ама сме "бели". За щастие.
                          Защото има стотици милиони, които тази вечер си лягат гладни, както и вчера, както вероятно ще си легнат и утре. Защото са изтеглили "късата" клечка да се родят "черни".
                          И нямам предвид точно цвета на кожата, ами това че са се родили в непривилегированото общество.

                          Та основната ми мисъл беше че
                          ние сме длъжни да помогнем на по-малко късметлийската част от света, ако искаме да не ни нападнат онези гладните, голите, грозните, черните, гневните.
                          Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                          Коментар


                          • Гледам, че се възмущаваш от коки малко по- долу. Аз съм възмутена от твоето възмущение.
                            Конфликт има и в Кот д'Ивоар, но не си се закахърил.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от gigow Разгледай мнение


                              Всички маце, всички...

                              Нали ВСИЧКИ ползваме ток, вода, пенсионна система, медицинска помощ, образование... и прочее и прочее придобивки на цивилизацията.
                              Ами голямата част от тези придобивки не са само резултат от труда на "белия" човек, ами и от изсмукването на жизнените сокове на света от страна на белия човек.
                              Ти кола караш ли, возиш ли се? Да. Ама като се возиш не се замисляш от къде идва нефта, та да имаш бензин за колата.
                              Ами от третия свят идва!
                              ...
                              Горките те от Третия свет с нефта!

                              Коментар


                              • Неизбежния бял.

                                Разказ от Джек Лондон.
                                Last edited by vikhunter; 22.10.2013, 22:51.

                                Коментар

                                Working...
                                X