IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да приемаме ли бежанци ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Черкезов Разгледай мнение
    Стига търси оправдания, ти си родоотстъпник!
    За теб важи военната поговорка " за всяко идиотско деяние, си има философско оправдание". Като не ти харесва в България, продавай нивите, животните и си търси щастието извън родината!
    Днес требе да пиеш от червените а не от жълтите апове и двойна доза пак се обърка

    Коментар


    • Първоначално изпратено от val/she Разгледай мнение
      И къде е нашата- на българите историческа вина? Това, че черните не могат да планират мой проблем ли е? Аз ли трябва да съм загрижена и да се чувствам виновна, че можейки да изхранват максимум по 3 деца са нацвъкали по 10 и търсят съчувствие от света за несретата си.
      Всеки би се трогнал от това:


      Да, много по- въздействащ е този образ и по- ефективен от всякакви конференции и НПО събития. Но, къде е нашата, моята, твоята вина?
      Емоциите пречат и не са добър съветник по въпроси, които ще отекват десетилетия и друг ще плаща парсата за взетите решения.
      +112345
      Браво!
      ГОРДЕЯ СЕ С ТЕБ! ТОЛКОВА СИ МЪДРА, ЧЕ БИХ ТЕ ВЗЕЛ ЗА ЖЕНА АКО БЕШЕ ПО-МЛАДА!
      Да се поучим от п-р Петров, да прегърнем дори и враговете си за да живеем в мир и разбирателство.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
        батка, ще ме прощаваш, знаеш, че уважавам мненията ти, ама точно това можеш да си го завреш там, дето слънцето не те огрява - без извинения. Аз си обичам Родината, моля, останалите капути да не ми обясняват как трябва да я мразя - светът е достатъчно широк, вратите са отворени за всички, почти навсякъде, така че: прав ви път и не се връщайте!!!
        Ми няма да си го завра щото няма такова място.И никога няма да отида да се бия и да жертвам живота си за кефа на селски тарикати.А то зависи и кой ще ни нападне ако са немците или англичаните и французите дори ще им помагам

        Коментар


        • Първоначално изпратено от val/she Разгледай мнение
          И къде е нашата- на българите историческа вина? Това, че черните не могат да планират мой проблем ли е? Аз ли трябва да съм загрижена и да се чувствам виновна, че можейки да изхранват максимум по 3 деца са нацвъкали по 10 и търсят съчувствие от света за несретата си.

          Да, много по- въздействащ е този образ и по- ефективен от всякакви конференции и НПО събития. Но, къде е нашата, моята, твоята вина?
          Емоциите пречат и не са добър съветник по въпроси, които ще отекват десетилетия и друг ще плаща парсата за взетите решения.
          Колежке, а къде е историческата вина на тези жители на Тайланд, които бяха пометени от цунами?
          Аз ви казвам какво ще се случи според мен близките години, казвам ви че от Африка идва цунами, а вие ме обвинихте че едва ли не искам да се случи.

          И да не мислиш че за негрите, които бягат от глада и мизерията на черна Африка в благоденстващата Европа, има значение дали в исторически план България има вина за техния лош живот? Че те различават французите и британците, които векове са ограбвали колониите от българите? За тях ние сме БЕЛИ, живеем добре, докато те живеят зле. И тези хора ще бягат към местата където се живее добре. Както водата тече надолу, така и хората ще бягат там където се живее добре. Впрочем и ние в сравнение с германците и британците сме "черни". И затуй нашите хора ходят там да работят и там си остават.

          И няма нужда да вините сеизмолога, който ви предсказва цунамито, че го предизвиква.
          Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от gigow Разгледай мнение
            Не разбрах от какво се възмущаваш точно, както и не отговори на въпроса, за който изрично те помолих.

            Но конфликта в Кот д'Ивоар е само частица от точно този световен конфликт за който говоря. За конфликта между "белия" свят и "черния".

            Защото още преди двайсетина години доста хора по света бяха загрижени за развитието точно на Африканския континент. Предвиждаха че Африка ще бъде най-големия проблем на идващия 21 век. Ама ние не ги чувахме. И ето резултата.

            Извинявам се, но темата е твърде широка, а моите познания по въпроса не са особено големи за да продължавам да я дискутирам. По-скоро това, което споделих до тук са мои лични виждания по въпроса. И не настоявам да съм прав. Истината може да е друга.
            И къде е нашата- на българите историческа вина? Това, че черните не могат да планират мой проблем ли е? Аз ли трябва да съм загрижена и да се чувствам виновна, че можейки да изхранват максимум по 3 деца са нацвъкали по 10 и търсят съчувствие от света за несретата си.
            Всеки би се трогнал от това:


            Да, много по- въздействащ е този образ и по- ефективен от всякакви конференции и НПО събития. Но, къде е нашата, моята, твоята вина?
            Емоциите пречат и не са добър съветник по въпроси, които ще отекват десетилетия и друг ще плаща парсата за взетите решения.

            Коментар


            • батка, ще ме прощаваш, знаеш, че уважавам мненията ти, ама точно това можеш да си го завреш там, дето слънцето не те огрява - без извинения. Аз си обичам Родината, моля, останалите капути да не ми обясняват как трябва да я мразя - светът е достатъчно широк, вратите са отворени за всички, почти навсякъде, така че: прав ви път и не се връщайте!!!
              Първоначално изпратено от Бате Пешо Разгледай мнение
              Груйчи остави имаш желание.А ние дето воза ни е строител ще я защитаваме ли Родината?И какво е Родината на Гоце и Чехльо и на олигарсите имотите?Това ли ме караш да защитавам????!!!!!!!!!!!!!!!!!Или на мутрите колите хотелите и чалгаджийките?Кое да защитавам?Аз такива няма да защитавам.
              Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Бате Пешо Разгледай мнение
                Груйчи остави имаш желание.А ние дето воза ни е строител ще я защитаваме ли Родината?И какво е Родината на Гоце и Чехльо и на олигарсите имотите?Това ли ме караш да защитавам????!!!!!!!!!!!!!!!!!Или на мутрите колите хотелите и чалгаджийките?Кое да защитавам?Аз такива няма да защитавам.
                Стига търси оправдания, ти си родоотстъпник!
                За теб важи военната поговорка " за всяко идиотско деяние, си има философско оправдание". Като не ти харесва в България, продавай нивите, животните и си търси щастието извън родината!
                Да се поучим от п-р Петров, да прегърнем дори и враговете си за да живеем в мир и разбирателство.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
                  гигов, ама понякога се чудя ти наистина ли си бил военен, който се е клел да пази Майка България То бива идиотия и лЕбералщина, но от теб - ами не върви някакси. България не е длъжна на никого, още по-малко пък на изметта на Ориента, за да им даваме нещо. Можем да им дадем, но само ако го поискаме ние, а ние сме аз и ти. Ти не можеш да ми наложиш мнението си, защото си малцинство, а в демокрацията печели мнозинството. Ако толкова искаш - заповядай, осинови си 2-3-5 сирийчета и бъди хуманен. Аз не съм хуманен към тях и ако си преведеш корена на тази дума, ще разбереш зашо не мога да бъда. А ако не можеш да си го преведеш, то заповядай в София (на гости те каня) и ще те разходя около ЦУМ в тъмните часове на денонощието, че мен ме е страх да ходя там сам. Но си носи гранатомета, гаубицата или поне пистолета. Тогава може и да ме разбереш.

                  И ако за теб дабраниш Родината си са били просто думички, които затлъстелия ти от преяждане в офицерската столова на военното училище или 5-ти полк мозък е позабравил, вгледан в максималната пенсийка, за която не си внесъл и 1 лев осигуровки, но аз ти я плащам с моите данъци, то аз съм се клел пред знамето преди не чак толкова много време и тази клетва е свята. така както беше свята за дядо ми, чиято сабя, носена при Страцин (макар и парадна) е най-ценния ми спомен от нега и чйто надпис никога няма да забравя (макар да не съм монархист) - за царя и Отечеството!!! Отечеството, гигов, е едно, дори и за безродниците.
                  Груйчи остави имаш желание.А ние дето воза ни е строител ще я защитаваме ли Родината?И какво е Родината на Гоце и Чехльо и на олигарсите имотите?Това ли ме караш да защитавам????!!!!!!!!!!!!!!!!!Или на мутрите колите хотелите и чалгаджийките?Кое да защитавам?Аз такива няма да защитавам.

                  Коментар


                  • За жалост вонните като Гигов са 90%. Аз затова искам да ги пратя да бранят родината.
                    Няма идеали вече. Тука във форума другия военен от ГО не се е изказал още веднъж по тази тема, иначе във всички теми лее мозък и оплюва обществото защо не инвестирали в неговите научни разработки и експерименти
                    Да се поучим от п-р Петров, да прегърнем дори и враговете си за да живеем в мир и разбирателство.

                    Коментар


                    • À La Guerre Comme À La Guerre, Гигов. А е война и то у дома..вече. Засега тиха, но е война.
                      С такива "военни", очевидно, че сами (цивилните) ще трябва да се защитаваме.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
                        гигов, ......
                        Нищо не си разбрал от написаното от мен. Нищо.

                        От поста ти съм съгласен само с подписа.
                        Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                        Коментар


                        • гигов, ама понякога се чудя ти наистина ли си бил военен, който се е клел да пази Майка България То бива идиотия и лЕбералщина, но от теб - ами не върви някакси. България не е длъжна на никого, още по-малко пък на изметта на Ориента, за да им даваме нещо. Можем да им дадем, но само ако го поискаме ние, а ние сме аз и ти. Ти не можеш да ми наложиш мнението си, защото си малцинство, а в демокрацията печели мнозинството. Ако толкова искаш - заповядай, осинови си 2-3-5 сирийчета и бъди хуманен. Аз не съм хуманен към тях и ако си преведеш корена на тази дума, ще разбереш зашо не мога да бъда. А ако не можеш да си го преведеш, то заповядай в София (на гости те каня) и ще те разходя около ЦУМ в тъмните часове на денонощието, че мен ме е страх да ходя там сам. Но си носи гранатомета, гаубицата или поне пистолета. Тогава може и да ме разбереш.

                          И ако за теб дабраниш Родината си са били просто думички, които затлъстелия ти от преяждане в офицерската столова на военното училище или 5-ти полк мозък е позабравил, вгледан в максималната пенсийка, за която не си внесъл и 1 лев осигуровки, но аз ти я плащам с моите данъци, то аз съм се клел пред знамето преди не чак толкова много време и тази клетва е свята. така както беше свята за дядо ми, чиято сабя, носена при Страцин (макар и парадна) е най-ценния ми спомен от нега и чйто надпис никога няма да забравя (макар да не съм монархист) - за царя и Отечеството!!! Отечеството, гигов, е едно, дори и за безродниците.


                          Първоначално изпратено от gigow Разгледай мнение
                          От "белите хора" сме колега, от белите...
                          Самия факт, че ти и аз седим на компа и си чатим на топло, нахранени, гледаме тъпа телевизия и не се безпокоим какво ще ядем утре ние и децата ни, че имаме сигурен покрив над главата си, и каквито и ветрове и бури да вилнеят, и че сме защитени... всичко това ни поставя сред белите хора.
                          Не сме в най-първата редица, ама сме "бели". За щастие.
                          Защото има стотици милиони, които тази вечер си лягат гладни, както и вчера, както вероятно ще си легнат и утре. Защото са изтеглили "късата" клечка да се родят "черни".
                          И нямам предвид точно цвета на кожата, ами това че са се родили в непривилегированото общество.

                          Та основната ми мисъл беше че
                          ние сме длъжни да помогнем на по-малко късметлийската част от света, ако искаме да не ни нападнат онези гладните, голите, грозните, черните, гневните.
                          Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от vikhunter Разгледай мнение
                            Не е свършило благодушието ти, като гледам как цивриш по-долу.

                            И насочи оружието в правилната посока.

                            Поздрави
                            Размекнал се?! Съмнявам се..
                            Просто е дезориентиран.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от gigow Разгледай мнение
                              Гаубицата, или гранатомета за сме по-точни, е за идиотите ръсещи простотии по форумите.
                              В момента не визирам теб.

                              Ама благодушието ми наистина свърши.

                              Не е свършило благодушието ти, като гледам как цивриш по-долу.

                              И насочи оружието в правилната посока.

                              Поздрави

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от vikhunter Разгледай мнение
                                Това може да го каже само една евролигла..

                                Звучи никак от човек с гаубица на рамото
                                Гаубицата, или гранатомета за сме по-точни, е за идиотите ръсещи простотии по форумите.
                                В момента не визирам теб.

                                Ама благодушието ми наистина свърши.
                                Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                                Коментар

                                Working...
                                X