IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Плюсовете от регистрацията във форума?

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Да ама при мен ги има,сега пак ме извади от регистрацията.Може ника да не харесва на модератора.да си каже,кво толкова.

    Коментар


    • За година и половина при всички посещения тук не съм имал никакъв проблем !
      "Бог е създал човека, а Самуел Колт ги направи равни"...

      Коментар


      • Напоследък(дори точно сега) често ми се случва докато пиша във форума да ме изхвърли и се налага да се регистрирам на ново,като губя написаното(трябва да го пиша отново-както сега).Време за достъп ли е въведено,какво ли е?

        Коментар


        • Първоначално изпратено от prodigal
          какво е това съобщение - Restricted Area , което ми се появява цяла сутрин ?!
          Здравей prodigal,
          екипа работи по проблема.

          Коментар


          • какво е това съобщение - Restricted Area , което ми се появява цяла сутрин ?!

            Коментар


            • С IP не става Поне не във всички случай. За множество различни потребители ИП-то ще е едно и също.
              ( Точно както [И]нвестиционния [П]осредник )

              Коментар


              • Това с IP нещо не ми харесва, въпреки че винаги пиша само с един ник. По-подходящо е на дадено ip да се генерира някакъв друг номер и този номер да се показва. Въпреки че често от едно IP могат да пишат доста хора, които дори да не знаят че и някой друг пише

                Коментар


                • що не показвате и IP-то от къдто пишат във форума(както на други места).Сега някои пишат с 3-4 ника и се опитват да влияят на четящите.Ако се вижда,че IP-то е едно и също няма да могат да заблуждават никого.

                  Коментар


                  • администраторите нямат достъп до личните съобщения, както и модераторите

                    само програмиситите

                    Програмистите винаги имат достъп до базата данни
                    В yahoo.com, gmail или hotmail мислиш ли че нямат достъп до съобщенията ти

                    които иска да е в безпасност може да се върне към листа и химикалката, което от своя страна също не е сигурно

                    Коментар


                    • Мариян Йорданов

                      а тези лични съобщения наистина ли са лични? администраторите на форума или други оторизирани лица могат ли да ги четат?
                      Numbers have no respect for humans. They just are. R. Jones-The Trading Game.

                      Коментар


                      • Плюсовете от регистрацията във форума?

                        1. Ще можете да пишете във форума
                        2. Ще получавате уведомление на e-mail-a си когато някой Ви отговори във форума
                        3. Ще могат да Ви пращат e-mail през бланка на форума, ако са харесали мнението Ви или искат да Ви кажат нещо
                        4. Ще можете да си пишете лични съобщения с другите регистрирани участници в дискусията (дискусия невидима за останалите посетители)
                        5. Ще можете да коригирате грешка във ваше мнение
                        6. Можете да гласувате в анкети
                        7. Можете да показвате мейла си,ICQ си и други неща, чрез които можете да се запознавате с полезни хора от форума
                        8. Ще можете да пускате анкети

                        Плюсовете се използват при положение, че въведете коректен e-mail в профила си.
                      Working...
                      X