IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Заслужил инвеститор и Senior Member?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • абе да не са сложили и на модераторите чертички отчитащи, кой колко мнения е изтрил
    гледам голямо напъване ...
    “The best time to plant a tree was 20 years ago. The second best time is now.”

    Коментар


    • на мен пък ми харесва новата система. Това колко мнения или чертички имаш, не определя качеството на мнението, премахва се субективността.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
        И аз искам да зная - какво значат разните мембъри, защо аз съм прост мембър например? Ето и Биков и други стари форумци. Ценето - аз трябва напримерно да съм: Emperop Member.
        И така и не получих отговор какво значи написаното отдолу на компютърски - тия чертички - и защо аз имам две червени такова - това отличие ли е или наказателен картон? Или някаква ругатня ли?
        Старото инфо за брой постове бе ного по-адекватно.

        Богов - съгласен съм. Също и за туй колко пъти някой си е променял своят ник.
        Аз искам кат стана заслужил енвеститор чертичките ми да са черни !

        Коментар


        • И аз искам да зная - какво значат разните мембъри, защо аз съм прост мембър например? Ето и Биков и други стари форумци. Ценето - аз трябва напримерно да съм: Emperop Member.
          И така и не получих отговор какво значи написаното отдолу на компютърски - тия чертички - и защо аз имам две червени такова - това отличие ли е или наказателен картон? Или някаква ругатня ли?
          Старото инфо за брой постове бе ного по-адекватно.

          Богов - съгласен съм. Също и за туй колко пъти някой си е променял своят ник.
          Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

          Коментар


          • Да, нека се предоставя и информация даден потребител има ли повече от един ник.
            Така на много потребители ще им се пооправи съня.
            The strongest stand last.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Колчо Слепеца Разгледай мнение

              Ми, ... сметам, че "автора" на това ранжиране, е имАл внапредвит, не оборотите, които е завъртел потребитела, пичалбата ели загубата, а ВРЕМЕТО, което е отделил на форома...
              Ликвидноста на "борсата", НЕ сметам че има кокот и да е отношение към форома. Къкто и форома към леквидноста.
              ТекА мисла ас.
              дА.
              Благодаря, това искам и аз - да изясним критериите. И ако реалната инвеститорска дейност не е важна, и "инвеститор" тук е използвано като метафора, произхождаща от името на сайта - каква е мярката, с която се мери - време (часове), брой постинги или нещо друго?... Това, че си отделил много време на форума, значи ли, че имаш право да губиш времето на останалите? За да имаш много постинги, трябва ли непръкъснато да спамиш и за кого е добре това?

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Спящият бик Разгледай мнение
                В последно време качествените коментари във форума оредяха, а личните препирни са на път да го обезличат! Какви са според вас причините и може ли нещо да се направи? Сигурно не са една и две, но аз предлагам да започнем отнякъде - "заслужили инвеститори", които са виждали борса само през кривия макарон на демото и сеньор-мембъри с регистрации от вчера!? Уважаеми модератори, които раздавате медалите - помислете и вие! Защото не е луд, който яде зелника...
                Хаха...браво Бик , явно не спиш , неочаквано добро попадение !

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Спящият бик Разгледай мнение
                  Ами тогава да се съсредоточим върху това кой какъв "заслужил инвеститор" е, защото това има пряко отношение към ликвидността на борсата - нейното слабо място? Кой има заслуга и кой няма? С изключение на празнодумците, всеки би могъл да прати нещо такова, например:
                  Ми, ... сметам, че "автора" на това ранжиране, е имАл внапредвит, не оборотите, които е завъртел потребитела, пичалбата ели загубата, а ВРЕМЕТО, което е отделил на форома...
                  Ликвидноста на "борсата", НЕ сметам че има кокот и да е отношение към форома. Къкто и форома към леквидноста.
                  ТекА мисла ас.
                  дА.
                  Ходя по въже.Не ръкопляскайте, това е моят път.С костюм на клоун съм, да ми се смеете, когато падна

                  Коментар


                  • Ами тогава да се съсредоточим върху това кой какъв "заслужил инвеститор" е, защото това има пряко отношение към ликвидността на борсата - нейното слабо място? Кой има заслуга и кой няма? С изключение на празнодумците, всеки би могъл да прати нещо такова, например:

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от ceneto Разгледай мнение

                      трябва освен джуниор мембър, мембър и синиър мембър да направят и титла многоников мембър има нужда
                      иначе чиновете са последният проблем за качественото съдържание във форума
                      +1
                      Се тая, какъв мембър си...
                      Се тая кво пишеш, при положение, че самата модерация толерира откровеното тролене и цензурира дискусиите...
                      Терминът "качество", отдавна е неупотребим тук.
                      Ходя по въже.Не ръкопляскайте, това е моят път.С костюм на клоун съм, да ми се смеете, когато падна

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Manyface God" Разгледай мнение

                        Познаваш ли всички пишещи, знаеш ли кой с кой ник е и знаеш ли от кога те са тук? Ясно е, че това е невъзможно.
                        трябва освен джуниор мембър, мембър и синиър мембър да направят и титла многоников мембър има нужда
                        иначе чиновете са последният проблем за качественото съдържание във форума
                        “The best time to plant a tree was 20 years ago. The second best time is now.”

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Спящият бик Разгледай мнение
                          В последно време качествените коментари във форума оредяха, а личните препирни са на път да го обезличат! Какви са според вас причините и може ли нещо да се направи? Сигурно не са една и две, но аз предлагам да започнем отнякъде - "заслужили инвеститори", които са виждали борса само през кривия макарон на демото и сеньор-мембъри с регистрации от вчера!? Уважаеми модератори, които раздавате медалите - помислете и вие! Защото не е луд, който яде зелника...
                          Познаваш ли всички пишещи, знаеш ли кой с кой ник е и знаеш ли от кога те са тук? Ясно е, че това е невъзможно.
                          The strongest stand last.

                          Коментар


                          • Така си е идеално. Така трябва да бъде. По очевидни причини.

                            Коментар


                            • Заслужил инвеститор и Senior Member?

                              В последно време качествените коментари във форума оредяха, а личните препирни са на път да го обезличат! Какви са според вас причините и може ли нещо да се направи? Сигурно не са една и две, но аз предлагам да започнем отнякъде - "заслужили инвеститори", които са виждали борса само през кривия макарон на демото и сеньор-мембъри с регистрации от вчера!? Уважаеми модератори, които раздавате медалите - помислете и вие! Защото не е луд, който яде зелника...
                            Working...
                            X