IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Харесва ли ти новия интерфейс на форума?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Бойчо новата ви версия е тотален пълен боклук.Моля ви спрете се и върнете старата версия която е в пъти по добра.Тия програмисти дет сте ги назначили не стават

    Коментар


    • Много добре, трябва да има разнообразие. Аз съм доволен.
      Старата версия беше застинала в миналия век.

      Коментар


      • грозна картина. !!!
        направо не ми се коментира
        Връщайте незабавно предишния вариант!!!! Ако не сте го затрили разбира се

        Коментар


        • направо сте се наакали.....тва ли можахте да измислите????

          Коментар


          • С новите функционалности, защо сега като съм пуснал анкета трябва да се връщам на първия коментар за да гласувам вместо както преди да бъдат бутоните най-отгоре на темата? Не води с 23-5. Лично на мен ми харесват новите емотикони и личните съобщения как се получават, но много други неща са крачка назад. Особено белите полета дразнят очите. Можеше преди да се пусне това поне да се оправят по-сериозните бъгове и да се питат участниците дали им харесва новата версия. Така де, безплатен бета тест
            destroy racism, be like a panda – he’s black, he’s white, he’s asian and he’s chubby

            Коментар


            • vie ludi li ste polovin chas mislq kak da vliaza vav foruma i da postna komentar ,,,tolkova tapo napraveno a i na ekrana mi izliza samo po edin komentar absoliutno ne udobno a i za ochite e draznesht noviat vi feis ....tova nqkoi tap timadjia li vi go isfabrikuva
              Животът е огледало.....усмихвай се

              Коментар


              • УжасТ и безумие - утре, ако не ме мързи, ще спиша и по-подробно.
                А най-тъпото е, че Инвестор-а изобщо не ги брига за техните клиенти (ние, форумците) и както модитата твърде често си превишават правата, така и дизайнерите (ръководството) тотално са се оср@ли. Ама тотално. Бесен съм. Направо ми иде да пиша на онези олигофрени от профит-а да вземат да си пуснат форум и да се местя с още хора оттук.

                БОЙЧО, осъзнайте се, така си гоните и малкото останали читави списващи тук (хайде, аз може и да не се числя към тях, не държа на това, на други неща държа). Само да напомня, че при предишни ъпдейти Андрей ни пускаше на нас, старите кучета, да разцъкаме предварително нещата, да си кажем мнението - дет се вика, направо безплатна фокус група, ама сега, явно всичко е станало от зле, по-зле.

                ЖАЛКО!!!
                Last edited by X_Y; 17.11.2016, 20:56.
                Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                Коментар


                • Защо нещо, което работи добре, харесвано е и утвърдено, се променя!?!? Нормално е поне да се направи запитване сред потребителите за тяхното мнение и за това, какви промени биха искали да видят. Кока Кола преди години променя формулата на напитката и резултата е отлив на клиенти, нека от investor.bg да си направят сметката.

                  Държа да има опция "Към старата весрия на сайта", както на други места и всеки да си избира. Новата тема е пълен провал, дизайна от някой десетокласник ли е?
                  Мнението ми не е препоръка за покупко - продажба на ценни книжа.

                  Коментар


                  • Не, не ми харесва.

                    Коментар


                    • Инвестора много се изложиха.
                      Що им трябваше да правят това упражнение???
                      Събитията не винаги отговарят на очакванията!

                      Коментар


                      • И часовника на темата не е актуален не става ясно имали нов коментар или не верно много зле работата

                        Коментар


                        • Здравейте, колеги! В сайта е посочено, че има мобилна версия http://www.investor.bg/info/mobile/ ...интересуваме дали има мобилно приложение за андроид? В Google Play не откривам, моля за съдействие.

                          Коментар


                          • Защо развалихте всичко, даже и шрифта .....
                            Българска работа ....
                            „Нямам да предложа нищо друго освен кръв, тежък труд, сълзи и пот”

                            Коментар


                            • Ужасно е, сякаш студентче го е правило.
                              Инвестор.бг е листнат на БФБ, ама това не пречи да спестява от ИТ дизайнери ....
                              Или и тука има шуробаджанащина ??
                              „Нямам да предложа нищо друго освен кръв, тежък труд, сълзи и пот”

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Boicho Popov Разгледай мнение


                                Привет,
                                Има бутон за нов отговор горе вляво. Да, той наистина отвежда читателя с мнението му долу, но самият бутон е горе и не би трябвало това да е затруднение. Това е най-новата версия на форума, който сме ползвали винаги. Опитваме се и в момента да я "къстимизираме" най-много и най-близо до българския потребител. За съжаление отнема време.

                                Работим по мобилна версия на целия сайт, която ще включва и мобилна версия на форума.

                                Предвидили сме в близките седмици да обновим графиките с нов софтуер.

                                Правим всичко възможно, за да отстраним възможно най-бързо проблемите, които имате. Моля ви за малко търпение и разбиране.

                                Поздрави,
                                Бойчо
                                Бутона се появи с твоя отговор Бат Бойчо, преди това го нямаше!
                                Самия сайт изглежда ОК, ама форума.....дано успеете!
                                За мобилната версия и графиката - адмирации, време беше!!!
                                Поздрави и успех, знаете че и да Ви критикуваме, пак ви обичаме!!!

                                Коментар

                                Working...
                                X