IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Харесва ли ти новия интерфейс на форума?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Допада ми.

    Коментар


    • Работи бавно

      Коментар


      • Функцията "Какво ново" не работи както в предишната версия!!! /т.е. при изказване на мнение във форума от потребители, които си избрал, не се отчита в "какво ново" - работи ли се по тази функция или така ще си остане? Предишната версия на "Какво ново", според мен спомогна да се развие форумът до това ниво!!!!!

        Коментар


        • Какво стана с "новата и много по-удобна" мобилна версия на форума? Послендо се спомена преди седмица някъде.

          Коментар


          • Емотиконите??????????
            Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Innocent Разгледай мнение
              Здравейте. Моля руските "спамове" да бъдат изтрити. Вземете мерки ...
              Трият се, разбира се, но хайде да не е в 9 сутринта, ок?

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
                Мен все повече ме кефи Инвестор-а - ето, вече има по 7-8 теми на руски, дето ме обогатяват всяка сутрин. Ми евалата, все напред и нагоре
                А-ха да натисна бутона "Харесвам" , ама все забравям че не работи - показва че не съм логнат и нямам права хахахаха!
                Ох да бе, може би е само за администраторите...

                Коментар


                • Здравейте. Моля руските "спамове" да бъдат изтрити. Вземете мерки ...

                  Коментар


                  • Мен все повече ме кефи Инвестор-а - ето, вече има по 7-8 теми на руски, дето ме обогатяват всяка сутрин. Ми евалата, все напред и нагоре
                    Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
                      + 7 638 214 !!! :




                      А ако вместо да триете в сайтът, със същата енергия си купувахте търканиците на лотарията, досега да сте излъчили поне един милионерин от екипът си.
                      Бях написал, че трябва да почерпиш, защото, май, си първият с 4 нашивки! Вътрешен човек...

                      Коментар


                      • + 7 638 214 !!! :

                        Първоначално изпратено от Спящият бик Разгледай мнение
                        Ако енергията, която полагате да триете, вложите в подобряване на сайта и форума, от такива теми отдавна нямаше да има нужда!

                        А ако вместо да триете в сайтът, със същата енергия си купувахте търканиците на лотарията, досега да сте излъчили поне един милионерин от екипът си.
                        Last edited by Императорът; 06.02.2017, 13:42. Причина: Само предлагам.
                        Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от ceneto Разгледай мнение

                          цъкаш където пише advanced и после
                          Proceed to www.investor.bg (unsafe)
                          Този път стана.....мерси...
                          Преди ми даваше да се впиша и после пак ме отхвърляше....Сега всичко е ок....
                          Може наистина да са пипнали по AW.....
                          Успех !

                          Коментар


                          • Ако енергията, която полагате да триете, вложите в подобряване на сайта и форума, от такива теми отдавна нямаше да има нужда!

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Boicho Popov Разгледай мнение

                              ... За мобилната версия - има и в момента такава. Много скоро ще има много по-добра и удобна
                              Олеле майко

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от continental Разгледай мнение
                                Boycho Popov - каква е тази цензура, която налагате? Значи може човек А да обижда човек Б че е пе*ал и да няма грам модерация, но не може аз да пиша, че мобилна версия на форума няма (неоспорим факт) и че такава може и никога да не видим!
                                Защо да не може да го пишете? Някой спрял ли Ви е да го пишете? Колкото до обидите - модераторите трият, доколкото могат. За мобилната версия - има и в момента такава. Много скоро ще има много по-добра и удобна.

                                Първоначално изпратено от continental Разгледай мнение
                                Пак ще го напиша - личи си, че няма желание за инвестиции в сайта и във форума, но вместо това има огромно желание за монетизиране. Ами няма как да се получи, защото ви трябва качествен продукт, а такъв в момента нямате!
                                Напротив, има желание за инвестиции и се правят такива. Просто плодовете се берат на по-късен етап.

                                Първоначално изпратено от continental Разгледай мнение
                                Вместо да ме цензурирате като че ли сме в комунистическите години, поразвържете си джобовете и инвестирайте в качествени хора, които да ви направят качествен сайт и още по-качествен форум!
                                Цензура има не за мнения, а за обидни квалификации. Хубава вечер от мен

                                Коментар

                                Working...
                                X