IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

КОЙ И КЪДЕ ХВАНА КЪСАТА КЛЕЧКА ТАЗИ ГОДИНА!

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от obafeme Разгледай мнение
    аз пък смятам точно обратното
    И бъркаш

    За късите проблема е да не се правят твърде рано.
    За дългите да не се отварят твърде късно.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от kubrat Разгледай мнение
      Никога не е късно за къси, за разлика от дългите
      аз пък смятам точно обратното

      Коментар


      • Първоначално изпратено от obafeme Разгледай мнение
        е то това е най-губещата позиция в S&P 500 и аз я изтеглих Късно е за ред флаг
        Никога не е късно за къси, за разлика от дългите

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Vomma Разгледай мнение
          ex boss-a ми туко сто по4на там.

          red flagg zа мен
          е то това е най-губещата позиция в S&P 500 и аз я изтеглих Късно е за ред флаг

          Коментар


          • Първоначално изпратено от obafeme Разгледай мнение
            Sunedison
            ex boss-a ми туко сто по4на там.

            red flagg zа мен

            Коментар


            • Sunedison

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Vomma Разгледай мнение
                if trouble, double?

                Solomon Brothers
                Ъхъ, те така се става от милионер милиардер - или по-често обратното

                Коментар


                • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
                  Ако човек не си реализира загубите има огромна вероятност да направи огромни загуби. По-добре по-малко, макар и по-на често, отколкото наведнъж, но със самосвала.
                  if trouble, double?

                  Solomon Brothers

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от emos Разгледай мнение
                    Така като ви чете човек,всичките работите за един голям инвеститор дето още живее при баба си и е фен на градския транспорт.Той печели дори от ациите на любимия отбор,който отдавна е фалирал.А казват,че форекса бил за балъци ,така е но там печелищите са меджду 5 и 10% а тук като гледам под 1%.Ха дано да ви върже през новата година
                    Ако човек не си реализира загубите има огромна вероятност да направи огромни загуби. По-добре по-малко, макар и по-на често, отколкото наведнъж, но със самосвала.

                    Коментар


                    • важно е какво сте нау4или оттова, не как и каде

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение
                        Той е изначално и свише привилегирован.
                        Впрочем грешка - прецаках се мънинко с Буллендчетата - ама там обемът бе толкова нищожен (купих си няколко акции, само защото ми остана малко свободно сухо), че нищо чудно, че забравих.

                        Аре - да се успокоят някои - признавам си загуба от около 5.38 лв - заедно с комисионите на посредникът.

                        Единственото ново нещо, което съм купувал на БФБ тая година - е Имотаджийското - на плюс съм - на неБФБ започнах да пазарувам август - на ниските цени - за целта ползвах дивиденти и поразпродадох малко над половината си Атерки.

                        Но ето, ето - признах си загубката.
                        Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от obafeme Разгледай мнение
                          Рано ти е още да правиш изводи! Ти търсиш печеливши в темата за късите клечки?!
                          Сори ама съм човек на възраст и едвали ще имам толкова време още да дочакам другата тема
                          Last edited by emos; 08.12.2015, 10:20.
                          За българина идеалното място за живот е държава с железни закони спазвани от всички но не и от него

                          Коментар


                          • Захарни заводи, но са ми под 1% от портфейла засега тази година съм на + 6 от 7, да видим как ще завърши декември
                            destroy racism, be like a panda – he’s black, he’s white, he’s asian and he’s chubby

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от emos Разгледай мнение
                              Така като ви чете човек,всичките работите за един голям инвеститор дето още живее при баба си и е фен на градския транспорт.Той печели дори от ациите на любимия отбор,който отдавна е фалирал.А казват,че форекса бил за балъци ,така е но там печелищите са меджду 5 и 10% а тук като гледам под 1%.Ха дано да ви върже през новата година
                              Рано ти е още да правиш изводи! Ти търсиш печеливши в темата за късите клечки?!

                              Коментар


                              • Така като ви чете човек,всичките работите за един голям инвеститор дето още живее при баба си и е фен на градския транспорт.Той печели дори от ациите на любимия отбор,който отдавна е фалирал.А казват,че форекса бил за балъци ,така е но там печелищите са меджду 5 и 10% а тук като гледам под 1%.Ха дано да ви върже през новата година
                                За българина идеалното място за живот е държава с железни закони спазвани от всички но не и от него

                                Коментар

                                Working...
                                X