IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

КОЙ И КЪДЕ ХВАНА КЪСАТА КЛЕЧКА ТАЗИ ГОДИНА!

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Дау все едно са го пуснали от наклонената кула в Пиза, като траектория на дюля коригирана с кориолиусовото ускорение. Не е препоръка
    kire, май дау е късата клечка
    Не е препоръка... !!!
    "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
      Всички , които имаме акции на Борсата на БХ, ШИШИ и Черешко сме хванали яко късата клечка...Десета година става , а шще сме под 700пункта..


      -, НЕЕее, не е Вярно!
      Беше то!

      Коментар


      • Всички , които имаме акции на Борсата на БХ, ШИШИ и Черешко сме хванали яко късата клечка...Десета година става , а шще сме под 700пункта..

        Коментар


        • и аз имам 2 клечки - wereldhave и deutsche bank принципно ги играх с къси путове за странично движение и берем ако паднат 10% премията да обере движението но пък те за 2-3 месеца се раздадоха с по 20-30% надолу нищо ставам дългосрочен

          Коментар


          • За пръв път от 10 години хващам къса клечка - еВана агро - ще се продава на загуба, този урок си го знам, ама на тия боклуци съм им пожелал моята загуба на квадрат, така че да занулят едно хубаво. Няма такива боклуци като тия
            Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

            Коментар


            • Ардеа последната седмица ми причинява болка
              destroy racism, be like a panda – he’s black, he’s white, he’s asian and he’s chubby

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Designer Разгледай мнение

                Моята къса клечка се казва Алкумет. Купих го на 18,5 малко преди да го извадят от Софикс и да хване пързалката. Разчистих го чак на 13.80 и го замених с ЕMKA. Дотук съм от "трън та на глог"
                "Тази година" за тази ли се има предвид или миналата.......?

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Designer Разгледай мнение

                  Моята къса клечка се казва Алкумет. Купих го на 18,5 малко преди да го извадят от Софикс и да хване пързалката. Разчистих го чак на 13.80 и го замених с ЕMKA. Дотук съм от "трън та на глог"
                  Абе хора, нали се забивате с български фирми. Що не купихте аурубис макар и индиректно

                  Коментар


                  • Така като чета май всички клечки окъсяха.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Агресивен бик Разгледай мнение
                      Някой да иска да каже нещо по темата?
                      Моята къса клечка се казва Алкумет. Купих го на 18,5 малко преди да го извадят от Софикс и да хване пързалката. Разчистих го чак на 13.80 и го замених с ЕMKA. Дотук съм от "трън та на глог"

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Агресивен бик Разгледай мнение

                        FZLES е единствената ми къса клечка.
                        И агрото , стават две. То и Мойте са две., - алумина взех, когато фонда я върна на обратната гара и не я продадох веднага, а трябваше Другата ми е гагарин, но тя малко заварено положение. Реших да я махам и чат пат го правя. Не ме бърка и ако се нулира. но не вярвам да слезе под 20 Сега да видим кога ще сложат на релсите и фармата, че тоя многомилионен пакет си виси а ipo-градуса иде и не пита
                        Не е препоръка... !!!
                        "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Агресивен бик Разгледай мнение

                          FZLES е единствената ми къса клечка.
                          Аха, аз това дърво го държах няколко години, но миналата година не издържах и го продадох ! А от началото на тази късата клечка ми е Монбат

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Zdravko Разгледай мнение

                            Стига си подканял другите ами кажи ти ? Или само ги лупкаш без къси клечки и при теб !
                            FZLES е единствената ми къса клечка.
                            Last edited by Агресивен бик; 30.03.2018, 11:18.

                            Коментар


                            • Хика купих на излизане от Софикс на 3.37. Чакам да видя дивидента!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Zdravko Разгледай мнение

                                Стига си подканял другите ами кажи ти ? Или само ги лупкаш без къси клечки и при теб !
                                При Софикс няма къси клечки.

                                Иначе при мен дървото е при:
                                - Гагарин
                                - ФНИБ
                                - Бордчето

                                Коментар

                                Working...
                                X