IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

До Investorbg

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • До уважаемите модератори , махнете моля нашивките от аватара ми...знаете мнението ми за заслужилите от тема Политика "инвеститори" !

    Лично мое право е да решавам как и дали някой може да ми декорира аватара! Колко пъти трябва да го напиша ...за права на потребителя не сте ли чували ?!

    Коментар


    • До уважаемите модератори , махнете моля нашивките от аватара ми...знаете мнението ми за заслужилите от тема Политика "инвеститори" !

      Лично мое право е да решавам как и дали някой може да ми декорира аватара!

      Коментар


      • До уважаемите модератори , махнете моля нашивките от аватара ми...знаете мнението ми за заслужилите от тема Политика "инвеститори" !

        Лично мое право е да решавам как и дали някой може да ми декорира аватара!

        Коментар


        • Бойчо, ако така продължавате с триенето на мнения и обосновка с "неприемлив коментар" в темата за Химимпорт, направо преименувайте сайта от Инвестор на Химвестор!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение
            Да попитам: Приятелският тон...Как да го разбираме?
            Въпросът е сложен. Почти философски...

            Във виртуалните форуми приятелството е дефинирано еднозначно по следния начин, например: всички гледате бяло платно, окачено на стената. Ти опитваш да споделиш, че картината е с наситено бял цвят. Останалите /в хор/ - ти отговарят, че платното е черно. Те са "приятели", а ти - враг № 1.
            Ти опитваш да обясниш нещата, но отново те отрязват.

            Ето тия специфични взаимоотношения, с които обясняват вижданията си отделните групи - наричаме "приятелски тон"...

            В тоя дух на откровения, третата страна в спора /на модерацията/ - няма други възможности, освен да постави някаква бариера. Дори невидима - подобна бариера превъзпитава..., донякъде! Важни си остават първите 10 години - да се опра на това, ставащо все по-актуално клише.

            Значи разбрахме, че "приятелският тон" на различните групи е различен, а модерацията използва още по-различен тон, за да уталожи страстите.

            Лично мнение /вдигам рамене и сръбвам философски от следобедното кафе, със зареян поглед в едни природни красоти/...

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Boicho Popov Разгледай мнение

              Tемата е временно заключена заради последните неадекватни коментари. Ще бъде отключена скоро. Целта на форума е размяна на идеи, мнения, дори лафове, но цивилизовано и в приятелски тон. Поздрави и хубав ден!
              Да попитам: Приятелският тон...Как да го разбираме?

              Коментар


              • Първоначално изпратено от forexboy Разгледай мнение
                http://forum.investor.bg/forum/%D0%B...BA%D1%82%D0%B0
                Попов, какво всъщност постигнахте като му заключихте темата? Тъпо, Бойчо, тъпо, Попов!
                Tемата е временно заключена заради последните неадекватни коментари. Ще бъде отключена скоро. Целта на форума е размяна на идеи, мнения, дори лафове, но цивилизовано и в приятелски тон. Поздрави и хубав ден!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от forexboy Разгледай мнение
                  http://forum.investor.bg/forum/%D0%B...BA%D1%82%D0%B0
                  Попов, какво всъщност постигнахте като му заключихте темата? Тъпо, Бойчо, тъпо, Попов!
                  То що за тема беше това. Долара и индексите в САЩ се качват, а един архитект реве, че ги бори. И аз чаках нисък долар и всеки път го четях, щото се надявах да ми е идникатор, ама той толкова далеч от действителността отиде, че темата стана пълен изолатор наистина!

                  Коментар


                  • http://forum.investor.bg/forum/%D0%B...BA%D1%82%D0%B0
                    Попов, какво всъщност постигнахте като му заключихте темата? Тъпо, Бойчо, тъпо, Попов!

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Boicho Popov Разгледай мнение

                      Здравейте, знам за проблема, ще насърча програмистите да го видят с приоритет.


                      Аз моите админи като не вървят след моркова, го насочвам към другия им край и тръгват бързо по проблемите......

                      Морковът си е половин пръчка.....( насърчителен съвет е ! )

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Boicho Popov Разгледай мнение

                        Здравейте, знам за проблема, ще насърча програмистите да го видят с приоритет.
                        Е, то аз си чакам да ми върнат личните съобщения вече 3-ти месец, а бяха приоритетни, при това обещанието дойде от най-високо ниво и все още нищо!!!

                        Бойчо, защо продължавате да искате да ни изгоните - преглътнахме почти всички омазвания на сайта в последните няколко месеца, преглътнахме почти нулевият напредък на огромното количестов бъгове, преглътнахме и липсата на реална мобилна версия, ама докога да преглъщаме дкато кон на празни ясли, Бойчо? Докога? Хайде обещайте нещо и го оправете, може ли? Като например да ми върнете личните съобщения, който съм си писал с други форумци през годините!

                        П.С. В статията за смога, на която вие, г-н Попов, сте редактор, няма възможност за писане на коментари - това нарочно ли е, или е поредният бъг?
                        Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                        Коментар


                        • Опитвам се да постна линк към статия в Ню Йорк Таймс. Добавям URL-а в полето "link", в режим преглед линкът се вижда нормално, но когато запиша постинга линкът се отрязва до основния сайт (www.nytimes.com), а останалата част я няма.

                          P.S. Оказа се, че ако постна линка в текста директно, също не става. Но ако го сложа в скоби - работи.
                          Last edited by netware5; 01.03.2017, 14:16.
                          He was born poor, died rich, and never hurt anyone along the way.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Спящият бик Разгледай мнение
                            Здравейте г-н Попов,
                            Проблемът все още не е отстранен! Архивът с коментари под статиите не е видим в профилите на участниците.
                            Здравейте, знам за проблема, ще насърча програмистите да го видят с приоритет.

                            Коментар


                            • Здравейте г-н Попов,
                              Проблемът все още не е отстранен! Архивът с коментари под статиите не е видим в профилите на участниците.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Boicho Popov Разгледай мнение

                                Привет, кои точно коментари са изчезнали - тези във форума или тези под статиите в сайта?
                                Здравейте, г-н Попов,
                                Под статиите, но вече комунирахме с модератора X_Y. Той е наясно и се надявам всичко да се оправи. Проблемът е касаел всички, а не само мен, просто пръв съм го забелязал. Благодаря за вниманието!

                                Коментар

                                Working...
                                X