IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

До Investorbg

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Моля модератора на смяна- в момента Амстердам да погледне в темата политика определението от уикипедия за интернет трол и да погледне публикациите на червена сган- не ви ли струва че червена сган руши нормалния разговор , проявява агресия и се държи невъзпитано

    https://bg.wikipedia.org/wiki/%D0%98...80%D0%BE%D0%BB
    Простите тролове се разпознават от пръв поглед: поведението им е предизвикателно, отправят директни ругатни, целенасочено нарушават правилата на поведение в онлайн ресурса, директно атакуват опонентите или техните идеи.

    Смятам че един по - дълъг банан ще му се отрази достатъчно отрезвяващо

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Boicho Popov Разгледай мнение

      Уважаеми г-н majnata, т. нар. "нашивки" не се слагат от модераторите и затова не могат да се махнат от тях. Получават се автоматично в зависимост от активността Ви.

      Поздрави и лека вечер!
      Многоуважаеми г-н Попов , какво означава "автоматично" ?! Освен това , вече споменах че моята активност си е моя работа...и не третирайте потребителите си като свои подчинени !

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Manyface God" Разгледай мнение

        Не, по адрес IP чрез прокуратурата.
        Успех !

        Коментар


        • Първоначално изпратено от majnata Разгледай мнение

          Гоненето как ше става ...с гегата ли ?!
          Не, по адрес IP чрез прокуратурата.
          The strongest stand last.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Mario Teran Разгледай мнение
            А може ли, да гоните от форума хора с 95% спам в публикациите? Тогава няма да ви се налага, да им обяснявате за нашивките.
            Гоненето как ше става ...с гегата ли ?!

            Коментар


            • А може ли, да гоните от форума хора с 95% спам в публикациите? Тогава няма да ви се налага, да им обяснявате за нашивките.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Boicho Popov Разгледай мнение

                Уважаеми г-н majnata, т. нар. "нашивки" не се слагат от модераторите и затова не могат да се махнат от тях. Получават се автоматично в зависимост от активността Ви.

                Поздрави и лека вечер!
                Бойчо, ако искате хората да ви вярват, че тези неща стават автоматично, трябва да разясните алгоритъма. Иначе е непрозрачно и създавате впечатление, че е субективно.

                Аз обаче влязох да проявя друга "активност" - искам да благодаря, че ме подмладихте с 8 години, изтривайки целият архив от коментари под статиите! Сега отново съм в първи клас.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от majnata Разгледай мнение
                  На вниманието на г-н Бойчо Попов.
                  Уважаеми г-н Попов , пет пъти поставям един и същи въпрос за разрешаване , без резултат от страна на модераторите ви , иначе доста чевръсти в затваряне на устата за неудобни мнения. Смятам , че маркирането на един аватар без разрешението на собственика му е нарушение на правата на личността...потребителите ви не са добитък , та да ги маркирате по ушите ! Колко е активен един потребител , си е лично негова работа !
                  Понятието "заслужил инвеститор " е също една пародия...в какво е инвестирал един потребител с 20 000 поста глупости в тема Политика например ?!
                  Предполагам , възпитанието Ви е на по високо ниво от това на модераторите Ви , та се надявам да получа отговор ...някога .
                  Уважаеми г-н majnata, т. нар. "нашивки" не се слагат от модераторите и затова не могат да се махнат от тях. Получават се автоматично в зависимост от активността Ви.

                  Поздрави и лека вечер!

                  Коментар


                  • На вниманието на г-н Бойчо Попов.
                    Уважаеми г-н Попов , пет пъти поставям един и същи въпрос за разрешаване , без резултат от страна на модераторите ви , иначе доста чевръсти в затваряне на устата за неудобни мнения. Смятам , че маркирането на един аватар без разрешението на собственика му е нарушение на правата на личността...потребителите ви не са добитък , та да ги маркирате по ушите ! Колко е активен един потребител , си е лично негова работа !
                    Понятието "заслужил инвеститор " е също една пародия...в какво е инвестирал един потребител с 20 000 поста глупости в тема Политика например ?!
                    Предполагам , възпитанието Ви е на по високо ниво от това на модераторите Ви , та се надявам да получа отговор ...някога .

                    Коментар


                    • Въпросът е неточен. След по-нормално обяснение стана по-ясно. Ще предам на съпорта.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Amsterdamm Разгледай мнение

                        Има си бутон под мнението, дори работи- сега тествах. :-)
                        Не форумите имам предвид.ТУК наистина има и работи. Имам предвид, коментарите под публикуваните от редакцията, напр. в рубриките "свят", "технологии", "имоти", "Борса", "Форекс" , "автомобили" и т.н., бутони към които има в главното меню на началната страница. ТЯХ визирам.
                        ...Или зле се изразявам? Съжалявам, не съм в течение с всички термини, аз съм човек на години. ;-)

                        Коментар


                        • Коментар


                          • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение
                            Аз отново ще помоля да въведат поне еднократно редактиране на коментарите. Стават печатни грешки...
                            Има си бутон под мнението, дори работи- сега тествах. :-)

                            Коментар


                            • Аз отново ще помоля да въведат поне еднократно редактиране на коментарите. Стават печатни грешки...

                              Коментар


                              • Елементарното възпитание предполага поне отговор...явно това не е приоритет при избора на модератори...

                                Коментар

                                Working...
                                X