IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

До Investorbg

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от retro_69 Разгледай мнение

    Предполагам,че ги слагат на по-приказливите...
    и аз така си помислих

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Ferry Разгледай мнение
      някой може ли да обясни за какво са и/или какво означват тези шарени бар-чертички в аватара!?? за какво са наслагани там или се появяват?
      Предполагам,че ги слагат на по-приказливите...

      Коментар


      • някой може ли да обясни за какво са и/или какво означват тези шарени бар-чертички в аватара!?? за какво са наслагани там или се появяват?

        Коментар


        • Колко пъти трябва да ви пиша , че не искам декорации по аватара си ! Това , освен че е направено без съгласието на потребителя , е пълен фалш и манипулация , както и "званието" заслужил инвеститор . Червената сган - заслужил инвеститор ...поредният парадокс , троловете от тема Политика след някой месец всичките ше са "заслужили" ! Огледайте си малко къщата , г-н Попов и я вкарайте в ред !

          Коментар


          • Махнете нашивките от аватара ми ! Не съм ви скот да ме маркирате !

            Коментар


            • 1. толкова ли не можете ли да добвавите един рифреш-бутон за опресняване на обзора/портфейла? някъде до менюто обзор/портфейл го сложете това кръгче с 2 гонещи се стрлки.
              2. кога ще реализирате Realtime-Push-Kurse функционалност. все едно не знаете, какдобре е измислено в ИНФОСТОК, след логване с профила си.

              не можете ли, не искате ли!?

              препоръка е да се поучите от конкуренцията, иначе само форумен сайт ще си останете за "сверяване на часовника"

              Коментар


              • Майничка, май се досещам, защо става така: Те може и да искат но, види се, само периодично хващат но някой програмист да свърши това-онова и, явно, са забравили. Нищо страшно не е станало, успокой се.

                Коментар


                • Отново поставям въпроса за марките по аватара ми...държа да бъдат махнати !

                  Коментар


                  • ...И какви още грехове ще ми припише модерацията? Хубаво е да може да се редактират постове и в коментарите по теми извън форума, какво лошо съм казал, какъв спам, какво "заяждане"? За това е ТАЗИ тема, нали уж за добро?

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от majnata Разгледай мнение
                      Отново поставям въпроса за марките по аватара ми...държа да бъдат махнати ! И въобще не е "автоматично" , г-н Попов , щото Барбарон , например би изглеждал като Леонид Брежнев накичен с медали , за 24/7 активността която прави тука !
                      Накичете го освен с райета и със звезди , не ми пука , искам си само моят аватар без вашите декорации !!!

                      Коментар


                      • Отново поставям въпроса за марките по аватара ми...държа да бъдат махнати ! И въобще не е "автоматично" , г-н Попов , щото Барбарон , например би изглеждал като Леонид Брежнев накичен с медали , за 24/7 активността която прави тука !
                        Накичете го освен с райета и със звезди , не ми пука , искам си само моят аватар без вашите декорации !!!

                        Коментар


                        • Честит празник на работещите в Инвестор дами!
                          Кога ви свърши работното време, минете през Кръчмата, че Колето днес е ларж и черпи кой какво му душа иска.
                          Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                          Мечо

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от kubrat Разгледай мнение

                            Кам може хем да си трол, хем да се сърдиш като те маркират като трол?
                            Маркира се добитъка , едрия и дребния рогат ...с марки по ушите !

                            Освен туй питането ми не е към аудиторията ами към началника на веСника !

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение
                              Моля модератора на смяна- в момента Амстердам да погледне в темата политика определението от уикипедия за интернет трол и да погледне публикациите на червена сган- не ви ли струва че червена сган руши нормалния разговор , проявява агресия и се държи невъзпитано

                              https://bg.wikipedia.org/wiki/%D0%98...80%D0%BE%D0%BB
                              Простите тролове се разпознават от пръв поглед: поведението им е предизвикателно, отправят директни ругатни, целенасочено нарушават правилата на поведение в онлайн ресурса, директно атакуват опонентите или техните идеи.

                              Смятам че един по - дълъг банан ще му се отрази достатъчно отрезвяващо
                              Предупреден е както е написано в темата и не се отнася само за него!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от majnata Разгледай мнение

                                Многоуважаеми г-н Попов , какво означава "автоматично" ?! Освен това , вече споменах че моята активност си е моя работа...и не третирайте потребителите си като свои подчинени !
                                Кам може хем да си трол, хем да се сърдиш като те маркират като трол?

                                Коментар

                                Working...
                                X