IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

До Investorbg

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • До модератор амстердам : Банът който ми наложихте миналата седмица за "клевета" беше абсолютно несправедлив . Цитирах ви думите на Барбарон , но въпреки това получих бан. Това не е за първи път , да затваряте устата на неудобните за вас . От позицията която заемате е лесно да демонстрирате сила...демонстрирате обаче и друго.
    Продължавам да настоявам да се премахнат от аватара ми оранжевите отметки !
    Отново обръщам внимание на г-н Попов за отношение към забележките ми .

    Коментар


    • Първоначално изпратено от lobos Разгледай мнение
      Тази Дончева не може ли да излиза по бавно чак се стряскам
      +100!
      Ама що, бе, снимката на бабата е от студентските й години

      Коментар


      • Първоначално изпратено от kefala Разгледай мнение

        Защо нова!!!?
        Не бях я забелязал досега. Може би защото под статиите все още не е възможно?...

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Спящият бик Разгледай мнение

          Същевременно видях и използвах новата възможност да редактирам постинга при неволна грешка. Това е добре!
          Защо нова!!!?

          Коментар


          • Тази Дончева не може ли да излиза по бавно чак се стряскам

            Коментар


            • Тема: "Препоръчани книги: Познай себе си" е свързана с тема:"Унипак" подсещам

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Спящият бик Разгледай мнение
                Само аз ли протестирам, че изчезна архивът на коментарите под статиите!?
                Същевременно видях и използвах новата възможност да редактирам постинга при неволна грешка. Това е добре!

                Коментар


                • Само аз ли протестирам, че изчезна архивът на коментарите под статиите!?

                  Коментар


                  • Искам да кажа че има проблем със следването на други участници, не ми пристигат мненията на участниците които съм избрал да следвам!

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение

                      На сериозен въпрос-сериозен отговор: Чертички отбелязват температурата под капака :-P


                      Не отбелязват температура - това се нарича "кликомер".

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Ferry Разгледай мнение
                        някой може ли да обясни за какво са и/или какво означват тези шарени бар-чертички в аватара!?? за какво са наслагани там или се появяват?
                        На сериозен въпрос-сериозен отговор: Чертички отбелязват температурата под капака :-P



                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
                          Почти, но не съвсем - нашивките са лайкове, а това дали си Джуниър мембър, Мебър, Синиър мембър или Залужил инвеститор зависи само от броя мнения, но не и от началото на регистрацията. Първите 3 не знам доколко мнения са, но Залужил се става с 5 000, без значение от темата, в които си ги направил
                          Аааа,Груев,повече никакви лайкове!!!Много си избебгаль!!!А за мобилната версия,браво!!!Изкьорих се,да смалявам тия текстове!!!

                          Коментар


                          • Почти, но не съвсем - нашивките са лайкове, а това дали си Джуниър мембър, Мебър, Синиър мембър или Залужил инвеститор зависи само от броя мнения, но не и от началото на регистрацията. Първите 3 не знам доколко мнения са, но Залужил се става с 5 000, без значение от темата, в които си ги направил
                            Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                            Коментар


                            • Благодаря за поправката,Груев!
                              =нашивки-брой лайкове,
                              =мембър -времето,откогато си регистриран в Инвестор-а,
                              =заслужил инвеститор-брой мнения,независимо в каква тема

                              Правилно ли съм разбрал,или пак се оплесках?

                              Р.S.Колега Майна,ти какво през пет минути се оплакваш от нашивките?!?Харесват ти хората мненията,радвай се!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от retro_69 Разгледай мнение

                                Предполагам,че ги слагат на по-приказливите...
                                Хайде аз ще кажа, че Инвестор-а са като партизанин на разпит и за тази тема гузно мълчат. Тези "нашивки" се дават за лайкове на твои публикации и не се влияят от брой мнения. Брой мненията те правят мембър, инвеститов и т.н. - хубава идея, но лошо изпълнение, като почти всичко тук напоследък...


                                Инвестор-е, докога ще ви чакам да си оправите поне нотификациите за получаване на лично съобшение???? 5 пъти ви писах, разбутвах си настройките и пак нищо не става. Толкова ли е трудно да се даде по дифолт на всеки, че има известяване по пошата при съобшение, както беше преди, а който не иска - да си го махне и толкова???? Как пък един път не направихте нещо като хората и все искате да ни гоните от форума - ми шибнете ми един бан и да не се занимаваме с глупости! И досега, 4 месеца след великите ви промени, форумът е тотално осран (казвам го без грам извинение, даже съм доста меко изразяващ се за въпиюшата ви некадърност), модерацията е на ултра ниски нива, голяма част от старите форумци не пишат (аз съм тук от сантимент, но съм на косъм да се самобанна, както много други) и то само заради вас, а мобилната версия е само мечта, пък уж вече трявбваше да е готова?

                                Инвестор-е, така не се прави, а и нашата добронамереност си има начало и край и при много от нас започна да се изчерпва, докато от ваша страна има само мълчание и замазване на проблемите все едно те не съществуват. Не става - или ще се оправите, или сме чао!
                                Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                                Коментар

                                Working...
                                X