IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

До Investorbg

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от mirodimit Разгледай мнение
    Оправете котировките на петрола!!! От един месец не са мръднали.
    вече два
    “The best time to plant a tree was 20 years ago. The second best time is now.”

    Коментар


    • До Majnata

      Благодаря за сигнала - въпросният потребител е баннат. Скоро и постингите му ще бъдат изтрити.

      Коментар


      • Не е заяждане , а обръщане на внимание...мене ме банвате с удоволствие , а потребителят "Необразован" може да дава воля на лудостта си безнаказан. Та затова питам колега ли ви е , та бисерите му все още стоят ?! Ако не му изтриете петната които оставя , мнението ми е . че с бездействието си стимулирате просташки прояви , които са във ваша изгода !

        Коментар


        • В тая страна нямаме качествени арбитри, които да решават казусите, без да намесват лични пристрастия. Често негодуваме от институциите, но не ги правим такива, каквито искаме. Държавни били... Добре, де – но и „Инвестор” не прави изключения. Нищо, че не е държавно дружество.

          Личните пристрастия /независимо, дали дружеството е държавно/ - са породени от много причини: симпатии, антипатия към противника/ците/ на някого, както и всякакви пристрастия, породени от живота на българина, от които няма как да се отърсим в тази страна. Обща българска черта, както е видно – и в тоя форум.

          За какво претендираме тогава? По всякакъв начин заслужаваме мизерията на мижавото си днешно битие! И БЪДЕЩЕТО ще е такова, разбира се!
          Заслужаваме си и политиците и всички ония цензори /извън политиката/, които отвсякъде се опитват да ни поставят в калъпа на своето мислене. Това ще е така, докато делим хората на „наши” и на такива, които не се съобразяват с мисленето на някакво въображаемо „мнозинство”, към част от които се пречисляваме.
          Разбира се, че тук говоря за модерацията /общо, без изключения!/. Може би в личния си живот това са различни хора? Едва ли – по мое мнение – е така. Хората, ако са истински – са такива във всяка ситуация.

          Тъй като в един спор се вземат мненията на двете страни, съм длъжен да покажа и моята позиция. Изтрито мнение. Какво толкова е станало? Има си причини!
          „Забранен линк!”
          Да де, ама като в това мнение не съм използвал НИКАКЪВ линк?
          Именно затова си говорим горе... И тръгват обяснения: някой си искал да покаже нещо съществено в уредбата на нашата мизерия /пардон – страна/, но го отрязват /по някакви причини с най-сериозното обвинение: „Забранен линк!”/ Той искал да каже още неща... Да бе, да! Какво толкова има да казва! Я да се скрива там!

          После вече обвинението се сменя с ново, защото злополучният „автор” е потърсил обяснение. Накрая се намесват и други модератори, които ти казват в прав текст „ти пък откъде се пръкна?” Това вече пък спада към т.нар. българска "колегиалност"... Ми - който не му харесва - ПЪК да се изнася, бе - ми толкова е лесно!

          Абсолютно точно отражение на нашата действителност.

          Докато...., с този пост единствено казвах, че българската съдебна система НЕ МОЖЕ да стигне до /да обнародва/ решение, което да бъде по-неблагоприятно за заинтересувания от това, което се дава в Европейските директиви.

          П.п. Последното изречение не е линк, но модерацията го определи като линк!?! Модерацията има своите компетенции, но не мисля, че Инвестор подлага на съмнение казуси, дефинирани в нашето законодателство и ги прави недостъпни /по някакви причини?/ за част от своите привърженици, ако все пак отчитат необходимостта от хармонизиране на Българското законодателство с Европейското.

          Така де, чао! Зная, че в къщи /модераторите/ сте различни. Чак пък различни! Ние сме това, което сме - не е възможно да сме по-различни от това, което пуска калъпът "България" /защитаващи безпринципността, липсата на компетенции и т.н - "до последна капка кръв".../ Хехехе! Педаваме всичко на ония, които идват и кръгът се затваря. Толкова е елементарно...








          Коментар


          • Оправете котировките на петрола!!! От един месец не са мръднали.
            Мнението има аналитичен характер и НЕ ПРЕДСТАВЛЯВА препоръка за ВЗИМАНЕ на инвестиционно решение!

            Коментар


            • Аз се чудех защо снощи хълцах, а то ме споменавали тук...както винаги с добро.

              Коментар


              • Инвестора май е умрял, или поне не е между живите?

                Коментар


                • Инвесторе, боли ме като гледам как е изписано Лукойл
                  Абсурд... какво прави Лукоил???

                  Коментар


                  • Инвесторе, добре ще е да си оправите часа.
                    Събитията не винаги отговарят на очакванията!

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Спящият бик Разгледай мнение
                      Извинете, някак си ви възприемах като представител на investor.bg! А г-н Бойчо Попов, и от него ли нищо не зависи?
                      Човекът трябва да е обективен и независим, затова, не се мЕси, да не зависи нищо от него, ти пък.

                      Коментар


                      • Извинете, някак си ви възприемах като представител на investor.bg! А г-н Бойчо Попов, и от него ли нищо не зависи?

                        Коментар


                        • Не, модераторите се занимават с други неща и нищо не са затривали.

                          Коментар


                          • Евала, такива корави модератори обичам! Впрочем, като сте толкова корави, дали ще можете да възстановите архива на коментарите под статиите, който затрихте?

                            Коментар


                            • Решенията ми не подлежат на коментар! Престанете да спамите и обиждате потребителите (барбаранди и т.н.).
                              "Оранжевите нашивки" няма да се махнат!

                              Дискусията приключи.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от majnata Разгледай мнение
                                До модератор амстердам : Банът който ми наложихте миналата седмица за "клевета" беше абсолютно несправедлив . Цитирах ви думите на Барбарон , но въпреки това получих бан. Това не е за първи път , да затваряте устата на неудобните за вас . От позицията която заемате е лесно да демонстрирате сила...демонстрирате обаче и друго.
                                Продължавам да настоявам да се премахнат от аватара ми оранжевите отметки !
                                Отново обръщам внимание на г-н Попов за отношение към забележките ми .
                                МазнаТА, стига си натрапвалА тъпните си, тук влизаме, за да четем сериозни неща.
                                The strongest stand last.

                                Коментар

                                Working...
                                X