IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

До Investorbg

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Аз пък искам да поздравя Инвестор-а за новата версия на форума и изобщо не го казвам със сарказъм. Нея поне сте я направили като хората! Но другите проблеми са останали и не сте ги мръднали и на йота - все още си чакам (вече шести месец) да ми възстановите изгубените при миграцията лични съобщения, като имах уверения за това от най-високо място, но уви...
    Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

    Коментар


    • Първоначално изпратено от majnata Разгледай мнение

      Лъжата е толерирана , спор няма ...даже те банват за клевета дори и когато изобличиш лъжеца със собствените му изказвания ...справка Барабаронът и Амстердам.
      и НА ТЕБ ДА ОБЯСНЯ...


      Ако утре ме попиташ пак, какъв съм, ще ти кажа, че съм космонавт.

      Ако вдругиден пак ме попиташ, ще ти кажа, че съм водолаз...

      Ще ти казвам такива отговори, защото във форум ТАКИВА НЕЩА НЕ СЕ ПИТАТ.... ЗАПОМНИ ГО.
      The strongest stand last.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение
        Днес, 10:22
        Този коментар от v_tin е изтрит от mibova
        Причина: Спазвайте правилата на сайта!


        Не разбирам защо сте изтрили поста ми. Човека лъже за всичко, преди беше канадец, после стане фатмак, после офицер, сега бил участвувал в изграждането на КТМ- русе.
        Амстердам/ ваша колежка/ му написа директно че е с много никове, тоест ако този човек не е лъжец, то е трол. А това е същото. Не разбирам политиката на сайта- означава ли че се толерират лъжи на този сайт/ ако предпочитате фалшиви новини/
        Сега ще ти го обясня като за теб:

        Ако утре ме попиташ пак, какъв съм, ще ти кажа, че съм космонавт.

        Ако вдругиден пак ме попиташ, ще ти кажа, че съм водолаз...

        Ще ти казвам такива отговори, защото във форум ТАКИВА НЕЩА НЕ СЕ ПИТАТ.... ЗАПОМНИ ГО.
        Last edited by mibova; 04.05.2017, 16:18. Причина: Без обиди.
        The strongest stand last.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение
          Днес, 10:22
          Този коментар от v_tin е изтрит от mibova
          Причина: Спазвайте правилата на сайта!


          Не разбирам защо сте изтрили поста ми. Човека лъже за всичко, преди беше канадец, после стане фатмак, после офицер, сега бил участвувал в изграждането на КТМ- русе.
          Амстердам/ ваша колежка/ му написа директно че е с много никове, тоест ако този човек не е лъжец, то е трол. А това е същото. Не разбирам политиката на сайта- означава ли че се толерират лъжи на този сайт/ ако предпочитате фалшиви новини/
          Лъжата е толерирана , спор няма ...даже те банват за клевета дори и когато изобличиш лъжеца със собствените му изказвания ...справка Барабаронът и Амстердам.

          Коментар


          • Днес, 10:22
            Този коментар от v_tin е изтрит от mibova
            Причина: Спазвайте правилата на сайта!


            Не разбирам защо сте изтрили поста ми. Човека лъже за всичко, преди беше канадец, после стане фатмак, после офицер, сега бил участвувал в изграждането на КТМ- русе.
            Амстердам/ ваша колежка/ му написа директно че е с много никове, тоест ако този човек не е лъжец, то е трол. А това е същото. Не разбирам политиката на сайта- означава ли че се толерират лъжи на този сайт/ ако предпочитате фалшиви новини/

            Коментар


            • Мобилната ви версия става все по-голям пъзел от неудачи.
              М.... . ш..... ..й.о!

              Коментар


              • Защо търпите червената пропаганда?
                М.... . ш..... ..й.о!

                Коментар


                • Инвесторе, откога отварянето на нови теми е забранено?

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от znae6t Разгледай мнение
                    Инвесторе, направете функционалност да не виждаме отчетите на всякакви дружества, които не ни интересуват, а само на публичните. Нищо няма да ви коства.
                    Здравейте, ще помислим над това предложение. Има резон

                    Коментар



                    • Inform
                      Member Днес, 22:12
                      Чудесната новина за ЧАСТНИЯ СЕКТОР през първото тримесечие на 2017г.:
                      - ДЕФИЦИТЪТ НА НОИ е 1,167.4 МИЛИОНА лв.(тоест приходи от ДДС и АКЦИЗИ са похарчени за пенсии вместо да отидат на боклука - тоест за заплати на бюджетници)


                      За сравнение през първото тримесечие на 2017г.:
                      - Консолидираният държавен бюджет е ПРАХОСАЛ 1,174.8 МИЛИОНА лв. за заплати за БЮДЖЕТНИЦИТЕ





                      Честито на всички, които МРАЗЯТ ПЕНСИОНЕРИТЕ!


                      https://www.minfin.bg/bg/statistics
                      Last edited by Inform; Днес, 22:16.

                      До Х_У /или който модератор е на смяна/

                      Тоста цитиран по горе е от темата Бълг. Пенсионна Система, потребителя го виждате. Ако мен ме баннахте защото спестих 2-3 букви от името на един глупак/ нарекъл се сам глупак/ какво ще направите на потребителя информ за това изречение
                      Честито на всички, които МРАЗЯТ ПЕНСИОНЕРИТЕ!

                      Коментар


                      • [QUOTE=безимeн;n3192078]Уважаеми, Супер-модератори /всички/!

                        Счепках се с ваша колежка /засегнах я лично - няма да давам подробности/, след което тя веднага ми наложи бан. Не коментирам, дали това беше справедливо. Така е трябвало да бъде, но основната причина беше един друг "император", който сега не пише с използвания тогава от него ник.

                        Във форума съм регистриран за първи път 2006 г., като - преди да почна да пускам свои мнения - съм пребивавал около година и нещо, по-рано.

                        Не участвам във форума, за да демонстрирам знания или умения. Те идват от практиката /ни/. Очевидно знанията трудно се приемат от незнаещите /у нас/. Всичко се плъзга по т.нар. "приятелска основа", когато едни хора виждат що за човек си, но те търпят в обкръжението си...

                        Един-единствен път получих бан, но не като резултат от спречкване с участник във форума, който участник използваше обиди и каруцарски псувни по адрес на много от пишещите тук.


                        Мога да кажа, че съм готов да получа вторият си бан - може и завинаги - защото нищо не ме притеснява. Винаги съм защитавал конструктивни позиции.

                        Поздрави и успехи на вас и на участниците тук!






                        Сори баце , ама така е в инвесторовата джунгла...тука трябва да се бориш с модераторите а също и с копоите им...игра на чужд терен срещу противников отбор в който участва и съдията !

                        Коментар


                        • Уважаеми, Супер-модератори /всички/!

                          Счепках се с ваша колежка /засегнах я лично - няма да давам подробности/, след което тя веднага ми наложи бан. Не коментирам, дали това беше справедливо. Така е трябвало да бъде, но основната причина беше един друг "император", който сега не пише с използвания тогава от него ник.

                          Във форума съм регистриран за първи път 2006 г., като - преди да почна да пускам свои мнения - съм пребивавал около година и нещо, по-рано.

                          Не участвам във форума, за да демонстрирам знания или умения. Те идват от практиката /ни/. Очевидно знанията трудно се приемат от незнаещите /у нас/. Всичко се плъзга по т.нар. "приятелска основа", когато едни хора виждат що за човек си, но те търпят в обкръжението си...

                          Един-единствен път получих бан, но не като резултат от спречкване с участник във форума, който участник използваше обиди и каруцарски псувни по адрес на много от пишещите тук.


                          Мога да кажа, че съм готов да получа вторият си бан - може и завинаги - защото нищо не ме притеснява. Винаги съм защитавал конструктивни позиции.

                          Поздрави и успехи на вас и на участниците тук!






                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение
                            До Х_У- защо ме баннахте, има много потребители с по лош език от моя, но те си чукат по опорните точки и на никой не му пука
                            Щот не си от тяхната кръвна група...

                            Коментар


                            • Инвесторе, направете функционалност да не виждаме отчетите на всякакви дружества, които не ни интересуват, а само на публичните. Нищо няма да ви коства.

                              Коментар


                              • До Х_У- защо ме баннахте, има много потребители с по лош език от моя, но те си чукат по опорните точки и на никой не му пука

                                Коментар

                                Working...
                                X