IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Номинации за модератори

Collapse
Заключена.
X
This is a sticky topic.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Ballomed Разгледай мнение
    Ако се доверим на анкетата в инвестора, то със сигурност модератори ще са Ravon, mnz и т.н.
    Никакви анонимни анкети. Ясно е, че те се манипулират. Не знам как.
    Само явно изразено мнение от участниците.

    И аз съм за bertram.
    Винаги умерен и спокоен. Никога не обижда и не си налага мнението. Относно това дали е компетентен-не мога да преценя, понеже не съм толкова запознат с материала.
    Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

    Коментар


    • Ако се доверим на анкетата в инвестора, то със сигурност модератори ще са Ravon, mnz и т.н.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от SPART Разгледай мнение
        Предлагам bgg red ...Пише умерени глупости в рамките на нормалното , чат -- пат пуска хубави песни от тубата , от форекс нищо не разбира -- ама закво му е на модератор да разбира от всичко --- и изобщо умее да ни забавлява ,че иначе умираме от скука на тая търговия
        От БФБ пък bertram според думите му е постоянно на компютъра според естеството на работата......

        Коментар


        • Първоначално изпратено от SPART Разгледай мнение
          Предлагам bgg red ...
          +1
          Не спори с ГЛУПАК! Ще те свали на нивото си и ще те бие с опит.
          私は最高のトレーダーだ

          Коментар


          • Първоначално изпратено от SPART Разгледай мнение
            Предлагам bgg red ...Пише умерени глупости в рамките на нормалното , чат -- пат пуска хубави песни от тубата , от форекс нищо не разбира -- ама закво му е на модератор да разбира от всичко --- и изобщо умее да ни забавлява ,че иначе умираме от скука на тая търговия
            Да той е човека!

            Коментар


            • Предлагам bgg red ...Пише умерени глупости в рамките на нормалното , чат -- пат пуска хубави песни от тубата , от форекс нищо не разбира -- ама закво му е на модератор да разбира от всичко --- и изобщо умее да ни забавлява ,че иначе умираме от скука на тая търговия
              Доказателство за доверие дава първо оня, който го търси!

              Коментар


              • За да не стават оплювки, като по други теми предлагам на модераторите да следят внимателно тук и да трият своевременно простотиите.
                Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                Коментар


                • Бих искал да предложа мен си ,Супер трейдър и Пирамид.
                  Да се поучим от п-р Петров, да прегърнем дори и враговете си за да живеем в мир и разбирателство.

                  Коментар


                  • Само да не турнете някой сривлю или тимберицовист.

                    Бе най-добре - турнете мен, Императорът - всички знаете, че аз съм мъдър и справедлив и закрилям свободата на мисълта.
                    Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                    Коментар


                    • Принципно идеята е лоша. Досега правилата във форума са изцяло технически - изтриване и преместване на мнения заради кирилица, обиди и сбъркана тема, и почти никога няма редактиране на мнения от страна на модератор, не виждам защо това трябва да се променя.

                      Второ, първо си оправете системата за гласуване преди да предлагате нещо да се гласува. Всички сме наясно с мултиакаунтинга, който се ползва за анкетите.
                      Коментарът е с аналитичен характер и не представлява препоръка по смисъла на ЗПЗФИ.

                      Коментар


                      • Очакваме номинациите ви в тази тема

                        Коментар


                        • Къде да изпращаме CV и мотивационно писмо?
                          The weak are meat and the strong do eat.

                          Коментар


                          • Номинации за модератори

                            Здравейте,
                            от днес започваме нова инициатива за повишаване качеството на съдържанието на форума, а именно даване на модераторски права на потребители от сайта, което да спомогне за засилване на традицията за изказване на мнения и дискусии по въпросите, вълнуващи инвестиционната общност.

                            За да, бъдем максимално обективни очакваме в следващите две седмици вие да предложите потребителите, които да станат модератори. Всички постъпили предложения ще бъдат разгледани от екипа на Investor.bg и ще бъдат номинирани за гласуване от вас потребителите.

                            На юзерите, получили най-висок вот на доверие, ще бъде предложено да станат модератори във форума на сайта. Очакваме вашите предложения.

                            Поздрави
                            Investor.bg
                          Working...
                          X