IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Златото - Балон или не ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Стига щутотии бре, "изгнила империя" ,толкоз е изгнила,че вички дават мило и драго да отидат там.
    Да ,не могат да си погасяват дълга,и затова ще го вдигат до безкрай,няма кой да им го поиска,затова държът да са сила номер едно.
    Всичко е толкоз прозрачно,няма нужда да си професор,че да го разбереш.
    За разпада им,обаче не храни надежди,ще има да почакаш.
    Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от ED Разгледай мнение

      15% още по-добре! другото в акции/облигации (US за предпочитане)
      за тебе се отнася същото ей я статията е в Инвесторо, пхахах хахаха офф американчетата на дедо, ше ви запредпочитат те ше разберете един ден какво е злато и какво не е, а тоя ден не е много далече кат гледам .....

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Misho ILIEV Разгледай мнение

        Ако те кара да се чувстваш спокоен - само заради това си заслужава да се вземе малко.
        разбираш ли са или пак не разбираш що е златото, защото САЩ са фалит и практически са неплатежоспособни отдавна, аз го чакам тоя момент с нетърпение и съм си взел пуканки на първия ред да го гледам ..
        В таз изгнила Империя дет я глеате за нишо не стаа, а да видиме още колко ше ги търпят останалите ....

        Финансовото министерство на САЩ обяви мерки за избягване на неплатежоспособност

        Финансовият министър Стивън Манучин призова Конгреса да повиши тавана на държавния дълг
        Last edited by michaelis12; 11.03.2017, 08:28.

        Коментар


        • Голдман предвижва увеличение на лихвите през Март, Юни и Септември.Ако това стане, след 6 месеца лихвата вече ще е 1.25%, това е всичко, но не и бичи сигнал.
          От друга страна, Тръмп няма да предложи готова данъчна реформа преди другата пролет и това е несигурност за фирмите, тоест бичи сигнал за златото.

          Коментар


          • Новината днес е, че Bitcoin ETF е разрешен.
            Цената на валутата мина 1300$

            Коментар


            • Първоначално изпратено от SoHo Разгледай мнение

              срещу черен лебед знам че в момента всичко взе да се нарежда или поне така изглежда НО рискове нещо да се прецака има много Мисля да го взема и да забравя за това става дума за 5%-10% от портфейла примерно.
              Ако те кара да се чувстваш спокоен - само заради това си заслужава да се вземе малко.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от SoHo Разгледай мнение

                срещу черен лебед знам че в момента всичко взе да се нарежда или поне така изглежда НО рискове нещо да се прецака има много Мисля да го взема и да забравя за това става дума за 5%-10% от портфейла примерно.
                15% още по-добре! другото в акции/облигации (US за предпочитане)

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Protokol Разгледай мнение
                  Сам си стигнал до извода, че няма да го пуснат да хвърчи по небесата ... но въпреки това разчиташ на това ...
                  Аз съм дребна мишка и не се целя в движения от по 200 300 долара а се радвам на няколко долара в моята посока така че не очаквам да хвърчи по небесата но и да не ходи по пода котировката
                  Вся Власть Советам

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Stone_Kold Разгледай мнение

                    Как искаш да стане нещо като цената на златото се натисна от манипулатора здраво надолу.....за да подтиснат чуството на хората че става нещо притеснително и ръста на индексите след тръмплина тушира лошите неща за масите
                    Сам си стигнал до извода, че няма да го пуснат да хвърчи по небесата ... но въпреки това разчиташ на това ...
                    За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

                    Коментар


                    • И най добрия начин да оцеляваш в този свят е да имаш машини за печатане на хартия и извънземни технологий за да упражняваш тотален контрол над ситуацията в твоя полза...другото е ала бала злато хежиране акции автомати бомби и тем подобни...цех с машини за печатане и летяща чиния и може да се каже че си бог...
                      Вся Власть Советам

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Protokol Разгледай мнение

                        Не знам колко цвята ги виждаш лебедите .... Миналата година след Brexit и победата на Тръмп нищо драматично не стана с цената на златото....
                        Ако е по черен от Brexit ще ти трябва АК-47 вместо злато ...
                        Истината е , че преди година и аз бях се хеджирал със златокопачи но на тези нива ми се виждат скъпи ...
                        Как искаш да стане нещо като цената на златото се натисна от манипулатора здраво надолу.....за да подтиснат чуството на хората че става нещо притеснително и ръста на индексите след тръмплина тушира лошите неща за масите
                        Вся Власть Советам

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от SoHo Разгледай мнение

                          срещу черен лебед знам че в момента всичко взе да се нарежда или поне така изглежда НО рискове нещо да се прецака има много Мисля да го взема и да забравя за това става дума за 5%-10% от портфейла примерно.
                          Не знам колко цвята ги виждаш лебедите .... Миналата година след Brexit и победата на Тръмп нищо драматично не стана с цената на златото....
                          Ако е по черен от Brexit ще ти трябва АК-47 вместо злато ...
                          Истината е , че преди година и аз бях се хеджирал със златокопачи но на тези нива ми се виждат скъпи ...
                          За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Hermes73 Разгледай мнение

                            А къде е гаранцията че инвестирайки ги в акции през тези 20 години няма да вземеш погрешни решения и в даден момент да се занулиш?Гаранция Франция.Примери бол.
                            Някъде да с ме видял да пиша,че алтернативата е акции?
                            Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Misho ILIEV Разгледай мнение

                              Ако погледнеш цената на златото за последните 100 години преизчислена спрямо инфлацията, ще видиш, че сегашната цена е далеч над средноисторическата. Също така исторически златото може да се качва повече от десетилетие нагоре и после да пада повече от десетилетие надолу. Не виждам какво пречи златото да си пада още 5 години надолу, малко по малко.

                              Срещу какво искаш да се застраховаш? Инфлация?
                              И колко мислиш за го държиш?
                              срещу черен лебед знам че в момента всичко взе да се нарежда или поне така изглежда НО рискове нещо да се прецака има много Мисля да го взема и да забравя за това става дума за 5%-10% от портфейла примерно.

                              Коментар


                              • спрот! спрот! спрот!

                                http://www.cbc.ca/news/canada/calgar...nada-1.4015314
                                Sprott makes $3.1-billion US hostile bid for Calgary-based Central Fund of Canada

                                destroy racism, be like a panda – he’s black, he’s white, he’s asian and he’s chubby

                                Коментар

                                Working...
                                X