IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кросовете на Архитекта

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • чайка бе нещо не мога да разбера еврейче - ЕЦБ сиреч еврейската централна банка продължава да печата евраци а еврото дига . това е много интересно .- хяхяхяхях

    пъъъъъъъълна еврейска измама

    в тази връзка пак късо евро от бомбата

    Коментар


    • хахахаха кава пародия на еврейски балоняк . всичко ще с епръсне от свещеното 35853 така както вече го няма еврейски я фейсбук от 358 . хяхяхяхяхяххяхяях

      пак късо н дау жонс от бомбата на 1 мин

      Коментар


      • сосно прибирам насдакът от бомбат а. хяхяхяхяхях


        Коментар


        • късо н а сипа



          Коментар


          • тука на бомбата на 30 мин прибирам еверйските парички и пак късо на дау жон сс

            Коментар


            • късо на еврото от бомбата

              Коментар


              • охооооооо еврйчето продължава да дига дау жонс от бомбат а

                хяхяхяхяхях

                Коментар


                • късо на насдакът от бомбата

                  Коментар


                  • много приятна игра на бомби се получи при еврото хххххххххххххх

                    Коментар


                    • късо н а еврото на 1 и 5 мин


                      Коментар


                      • добрютро гълъбчета ставам и прибирам еврейските парички от бомбата на дау жонс . хяхяхяхяхяхя

                        Коментар


                        • пускам сега дълги на дау жонс от бомбата . утре като стана и ще прибирам мощно еврейски парички за закуска . защо се съмнявате в бомбите . хяхяххяхяяххяяхяххяхяхяя

                          Коментар


                          • ОПААААААААА

                            ЩО СЪМ ТОЛКОЗ НАФУКАН ЛИ

                            ЩОТО АЗ ГЛЕДАМ ДЕТАЙЛИТЕ

                            А ДЯВОЛЪТ Е В ДЕТАЙЛИТЕ

                            ПРЕДИ НЯКОЛКО ДНИ ЕВРЕЙЧЕТО НАЙ НАГЛО МИ ПРЕЦАКА БОМБА НА 1 МИН - 35522. ТОВА Е КОЩУНСТВО

                            ПОСЛЕ ТАЗИ БОМБА ОТМЪЩАВА ЗВЕРСКИ . АМА САМО АЗ ЗНАМ ЗА НЕЯ . ДУРГИТЕ СА ЕВРЕЙСКИ ТРОЛОВЕ

                            И ПОНЕЖЕ АЗ ЗНАМ ЗА НЕЯ СТОЯ И СИ ЧАКАМ . ТЪРПЕНИЕТО МИ Е ВЪЗНАГРАДЕНО . ДАУ ЖОНС ПАДА ДО ПРЕЦАКАНАТА БОМБА НА 1 МИН И АЗ ПРИБИРАМ МОООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООЩНО ЕВРЕЙСКИТЕ ПАРИЧКИИИ


                            ХЯХЯХЯХХЯЯХЯХ


                            Last edited by the architect; 27.10.2021, 23:43.

                            Коментар


                            • НЯМА ДА МИ ИЗБЯГАТЕ ЕВРЕЙСККИ ИЗМАМНИЦИИИИ И ВИЕ ЕВРЕЙСКИ ТРОЛОВЕ . ЛИЧНО ЩЕ СИ ПОИГРАЕМ ЕДНА ИГРА НА КЪСО . ХЯХЯХЯХХЯЯХХЯЯХ

                              НОВИ ДЪНА ЗА ДАУ ЖОНССССССССССССС

                              Коментар


                              • БАЛЪЦИТЕ НАПУСКАХА КЪСО ЕВРО А ТО ВЕДНАГА ВРЪЩА ДО БОМБАТА . ЯСНА Е ЕВРЕЙСКАТА СХЕМА . НО НИЕ Я ЗНАЕМ

                                ЗНАЕМ Я ЗАЩОТО САМО АЗ КАЗВАМ САМО ИСТИНАТА . МАСАТА СА ИЗМАМНИЦИ








                                Коментар

                                Working...
                                X