IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кросовете на Архитекта

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • упссссссссс нови върхове на долара . а когато доларът расте нещата стават сериозни , истината излиза наяве . идват сериозни времена . а не времена на някакви тръпчинко и кокорчо направили партия за един месец с помощта на айти машинките и айти израелските измамници . аматьори които си играят на израелски борсички . идват времената на архитекта

    надушвам го във въздуха







    Коментар


    • църрррррррррррррррр

      соросоид защо пада златото ти нали трябваше нагоре. за да се спасим от инфлацията сиреч балоня


      Last edited by the architect; 16.11.2021, 21:44.

      Коментар


      • кви са тия пошли напъни до примката бе соросоид. късооооооооооо

        от примката . хяхяххяяххяхххя


        Коментар


        • давай соросоидддддддддддддд
          искам нови върхове за доларя . така ще е до парапетя . хахахахаахаха

          Коментар


          • петролът продалжава д апада от бомбата . трейлинг стопа ми трупа повече и повече . хяхяхяхяхяхяхяхя

            Last edited by the architect; 16.11.2021, 21:21.

            Коментар


            • наблюдавате ли процеса по израелската измама . около седмица две измамника губи време да върне до бомбата на насдакът . но победата е моя . защото аз знам че измамника ще върне до нея . но той не знае че има такъв като мен .



              Коментар


              • лошо лош лошо седларов . губиш още пари . хяхяхяхяхяя . да живей петрола

                Коментар


                • абе соросоид днес пак загуби от играта с бомбите . петрола пада от бомбата . пак си вътре прибрах ти парата айде да си играем на борсички . хяхяххяхяяххяхяхяхя


                  Коментар


                  • соросоидния измамник от израел върна до примката . това е неговата измама. ама ние знам за нея и затова сме по силни от него . ние сме по умни от него . по находчиви . скоро ще си направим чаша и ще пием наволя . хяхяхяхяхяхяхяхяхяхя

                    късоооооооооооооооооо

                    Last edited by the architect; 16.11.2021, 21:05.

                    Коментар


                    • соросоид . златото ти е носител на израелска измишльотина наречена поскъпване , а то пада от свещената бомба на 1853 . внимавай в картинката соросоид . ще си направя чаша . хяхяххяхяххяхя

                      Коментар


                      • четири бомби на 30 мин на сипа . този път соросоида ми е в кърпа вързан и ще си направя чаша . хяхяхяхяхяхяхя




                        Коментар


                        • неизбежно е да падне петрола ти от бомбата. разбра ли соросоид .




                          Коментар


                          • сополсоид . пак си валат прибирам ти паричките на петрола от бомбат а. хяхяхяхяххяхях

                            Коментар


                            • ааааааааааа соросоида си правил примка за да върне пак нагоре и да прибере стопове . дааааааа ама ние знаем за израелската ти измама . соросоид . хяхяхяхяхяхяхяхя

                              ей ся ще ти приберам мазните парички които толкова си пазиш ама те са обречени . хяхяхяхяхяхяхяхяяя

                              Коментар


                              • упс нови дъна за златото под бомбата на свещеното 1853. хххххххххххх
                                а днес по израелските сайтове ни казваха да купуваме злато . хяхяхяхяхяяхяхях


                                Last edited by the architect; 16.11.2021, 20:02.

                                Коментар

                                Working...
                                X