IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кросовете на Архитекта

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • ммммммммммм сосна ми е печалбичката на дакса . соросоида не пропуска бомба за да се покатери отново .

    Коментар


    • охоооо пак дълги на дакса . тази печалбичка ще ми дойде добре днес



      Last edited by the architect; 18.11.2021, 12:13.

      Коментар


      • не съм ви казал обаче една друга тайна . напусках къси от бомбата на дау жонс щото израелчето я прецака и само бичеше от нея . е вече не бичи и пак е валат . хяххяхяяхяххяя
        Last edited by the architect; 18.11.2021, 12:03.

        Коментар


        • опаааааааааа оптимизмът на даксатъ нещо отиде . затварям си късичките на бомбата и отварям дългиииииииии

          Коментар


          • Първоначално изпратено от the architect Разгледай мнение

            стоповете ми изгоряха тук . е стават и такива неща
            ха измания соросоид не само е вдигнал до бомбата ами е изкатерил и над нея . знаааааааааааааеммммм за израелската измама . хяхяхяхяхяхяхяхяхя

            той избивал стопове бе . хяхяхяхяхяхяхяхяхяхяхяяя


            Коментар


            • много съм доволен от петролът . както ви обещах вчера , затворил ми е късите на бомбата и отворил дълги . продължавам да похапвам израелски парички . хяхяхяхяхяхяхяхяхя

              Коментар


              • Първоначално изпратено от the architect Разгледай мнение
                другари братя комунисти

                дау жон е до свещеното 358**

                казах ви . хяхяхяхяхяхяххя

                добрютро палачинки сладки

                както ви казах целта на соросоида беше да пипне свещеното 358** и да дигне . но скоро свещеното 358** ще размаже всичко нека той си играе на борсички . хяхяхяхяхяхяхя

                Коментар


                • Първоначално изпратено от the architect Разгледай мнение
                  охооооооооо обърната кратунка на дау жонс . дългооооооооооооо. хяхяххяхяяхях

                  стоповете ми изгоряха тук . е стават и такива неща

                  Коментар


                  • другари братя комунисти

                    дау жон е до свещеното 358**

                    казах ви . хяхяхяхяхяхяххя


                    Коментар


                    • охооооооооо обърната кратунка на дау жонс . дългооооооооооооо. хяхяххяхяяхях

                      Коментар


                      • еврото още дига от прецаканата бомба хубаво че затворихме. израелския измамник не е на себе си

                        Коментар




                        • първа бомба на дау жонс на 1 мин . тук прибирам парички . хтяхяхяхяхяхяхяхяхя





                          Коментар


                          • мъ той рейнжвало бе . късо на златото израеееелчееееееееее хяхяхяххяхяхяххяя

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от the architect Разгледай мнение
                              КРАЙ ИЗРАЕЛСКИЯ СОРОСОИД Е ВАЛАТ НА ЕВРОТО . СМЪКНАХ ГО ДО БОМБАТА . ХЯХЯЯХЯХХЯХЯ

                              ИЗРАЕЛСКИТЕ ТРОЛОВЕ СА В СТУПОР

                              хубаво че затворихме евраците на бомбата че гледай израелския измамник как дига от бомбата . ама ние затворихме бе лузъъъъъъъъъъррррррррр
                              хяхяхяхяхяхяххяях

                              Коментар


                              • още малко балонярското израелче ще си поиграе на борси

                                заложил съм 4 ядрена атака на 30 мин на сипа . приготвяйте се за страшен апокалипсис . на всички е ясно само като гледат израеееееееееееееееееееееееееелллллските телевизиии. каква пошлота каква измама хяхяхяхяхяхяяххя





                                Коментар

                                Working...
                                X