IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кросовете на Архитекта

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • ИЗРАЕЛЧЕТО ПИПА БОМБАТА НА НАСДАКЪТ И ВЕДНАГА НАГОРЕ . ПРИБИРАЙТЕ ИЗРАЕЛСКИ ПАРИЧКИИИИ

    Last edited by the architect; 03.12.2021, 11:00.

    Коментар


    • КРАЙ

      ПРИБРАХ ВСИЧКО ОТ ДАКСА . ДАКСЪТ Е НА ПРЕЦАКАНАТА БОМБА . СОРОСОИДА НЕ Е НА СЕБЕ СИ .

      КВО СТАААААА С ОПТИМИЗМА НА ДАКСА БЕ . ХЯХЯХЯХЯХЯХЯХЯХЯХЯ

      Коментар


      • хюстън имаме проблем

        хюстън имаме проблем

        нощеска за 1 пип точно сипа не е изтествал бомба а а веднага е почнал да бичи

        скоро бомбата ще засмучи сипа хюстън , чувате ли ме . апокалипсисът идва хюстън . ххххххххххххххххххххххх


        смятай човек . още н еса пипнали бомбата и веднага почва да бичи израелчето измамно . важното е че бомбата дава дъното . важното е че ние знаем за бомбите и можем да победим израелските измамници




        Last edited by the architect; 03.12.2021, 10:54.

        Коментар


        • даксът още пропада . хяхяхяхяхяхяя

          Коментар


          • Коментар


            • израелския свят не е на себе си

              архитектът събаря с бомбата си дакса . измамничетата ще загубат пак много пари . аз раздавам на хората

              какво ми говорите за робин худ фирми пъъъъъъъъъъъълни изарелски измамници

              РОБИН ХУД СЪМ САМО АЗ . ХЯХЯХЯХЯХЯХЯХЯХЯ




              Коментар


              • израелски оптимизъм на фондовите борсииииии

                късо н апетролаааааааааа

                Коментар


                • ух майкуууууу даксът се напъвал над прецакана бомба . късоооооооооооооо

                  Коментар


                  • добрютроооооо пиленца . нощеска бдях над дау жонс за бомбата . разказах му играта на израелчето от бомбата. още 20 бона вътре е изманичето . хяхяхххяхяхяяя

                    и сипа и дау жонс пропаднаха под 35467 и 4567

                    Last edited by the architect; 03.12.2021, 10:03.

                    Коментар



                    • ДОКЛАДВАХА МИ ЧЕ ПАРИТЕ СА ВЪВ СМЕТКАТА МИ . ОЩЕ 20 БОНА СЪМ ДРЪПНАЛ ОТ БОМБАТА Н АДАУ ЖОНС




                      Коментар


                      • ОХООООООООО НОВ ИЗРАЕЛСКИ ОПТИМИЗЪМ НА ДАУ ЖОНС КЪМ БОМБАТА

                        ВЪПРЕКИ ЧЕ СТРАШНИЯ ВИРОС МИКРОБ НАПАДА СВЕТА .

                        КЪСОООООООООООООООО

                        УТРЕ КАТО СЕ СЪБУДЯ И ИСКАМ МНОГО ИЗРАЕЛСКИ ПАРИЧКИ НА ПОДНОС .








                        Last edited by the architect; 02.12.2021, 22:44.

                        Коментар


                        • УПССССС ДАУ ЖОНС ПАДА ОТ БОМБАТА 10000 КЪСИ ДАУ ЖОНСА КРАСЯТ СМЕТКАТА МИ .
                          ОБЕЩАХ ВИ ПАРИЧКИ ОТ ДАУ ЖОНС . ЕТО ГИ ГРАБЕТЕ СЪС ШЕПИ




                          Коментар


                          • ДИГАЙ НАГОРЕ ОТ БОМБАТА ИЗРАЕЛЧЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ ХЯХЯХЯХХЯХЯХЯХЯ

                            Коментар



                            • НА СЕКУНДАТА ИЗРАЕЛЧЕТО ДИГА НАСДАКЪТ ОТ БОМБАТА И ПРИБИРАМЕ ОЩЕ ИЗРАЕЛСКИ ПАРИЧКИ .



                              Коментар


                              • ПУСНАХ КЪСИ И НА НАСДАКЪТ КОГАТО ДАУ ЖОНСА ПИПНА БОМБАТА . ЦЕЛТА НА НАСДАКЪТ Е ЯСНА ДОЛНАТА БОМБА .

                                ТЯ ПРОСТО ГО ЗАСМУКВА .

                                ЕТО ПЕЧАЛБАТА Е В КЪРПА ВЪРЗАНА



                                Коментар

                                Working...
                                X