IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Прогнозите на Делтасток

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Не съм доволна от Делстасток, ненадеждни са ми!

    Коментар


    • Делтасток отдавна предлага търговия без такси и комисиони, но само за кешови покупко-продажби, без ливъридж, за 100% от стойността.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
        [ATTACH=CONFIG]n3230858[/ATTACH]

        Идеята е привличане на клиенти.

        Повечето брокери са Маркет Мейкъри и печелят основно от загубите на клиентите. Губещите тейдъри преобладават.

        В нета излезе една статия за "най-богатия българин" който създал платформа за търговия без такси при търговия на акции (в USA), предполагам от там са се вдъхновили родните брокери.
        FinancialMarkets.Zone

        Коментар


        • колко ще е променливия спред, да не е колкото комисионната
          “The best time to plant a tree was 20 years ago. The second best time is now.”

          Коментар


          • Click image for larger version

Name:	Screenshot (19h 57m 03s).jpg
Views:	1
Size:	13.6 КБ
ID:	3230858


            Първоначално изпратено от tony1975
            Здравейте, съжалявам ако спамя темата - но гледам че е заспала отдавна.
            Наскоро мернах, че Делтасток предлагат търговия без такси и комисионни, при сметка над 2000лв!
            Какво ми убягва - звучи прекалено хубаво!?
            Last edited by tony1975; 23.08.2017, 19:58.

            Коментар


            • Само новобранците четат прогнозите на Стоян (които между другото са си абсолютно коректни).Като се понаучат,започват да гледат важната информация,която все още са неспособни да си я открият сами.А тя се намира в табличката под текста.За съжаление малцина успяват да минат в последното ниво-да нямат нужда от абсолютно никаква чужда информация и да са УСПЕШНИ.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от chevvybg Разгледай мнение
                Абе от доста време гледам прогнозите на Делтасток и по-специално двойката долар/йена. Не за друго, а така просто от любопитство. Отдавна съм се научил да не разчитам на чужди прогнози, защото са надеждни, колкото моите) Та ми прави впечатление това момче как всеки ден дава различна посока и обръща платната. Е какви са тогава тези прогнози, ако въобще не изчакваш да достигне предишната ти цел? То разбирам да сгрешиш един-два пъти, ама да констатираш вече минали събития само...
                Та въпросът ми е какъв е въобще смисълът да публикуваш това?
                Има доста смисъл от това. Първо трябва да се отчита дейност. Човека цял ден стои в офиса, все някой от шефовете ще го попита каква работа все-пак върши.
                Второ: когато публикува много мнения, все някое ще е вярно: като пише пет пъти подред че курса ще се покачи, все някой ден ще уцели. Както онзи виц за циганина дето имал две деца, и те много познавали времето: едното казвало че ще вали, другото че няма да вали.
                Е, има и някой който е толкова зле че никога не познават, но и за това се иска талант.

                Коментар


                • Прогнозите на Делтасток

                  Абе от доста време гледам прогнозите на Делтасток и по-специално двойката долар/йена. Не за друго, а така просто от любопитство. Отдавна съм се научил да не разчитам на чужди прогнози, защото са надеждни, колкото моите) Та ми прави впечатление това момче как всеки ден дава различна посока и обръща платната. Е какви са тогава тези прогнози, ако въобще не изчакваш да достигне предишната ти цел? То разбирам да сгрешиш един-два пъти, ама да констатираш вече минали събития само...
                  Та въпросът ми е какъв е въобще смисълът да публикуваш това?
                Working...
                X