IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Познавате ли хора които се спечелили от форекс ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от FxProST Разгледай мнение
    Е, в крайна сметка - FOREX хазарт ли е или не?
    ей го батко черно червено като тотото ....... бинарни опции на валутни двойки от Alpari че тея бяха водолази по едно време от тоя франк и май ше тряя да набират капитал .....

    http://alpari.com/en/trading/binary_options/

    Коментар


    • Първоначално изпратено от kubrat Разгледай мнение
      Техническият анализ си е звездобройска шашма,


      е случват се някога някой неща ей така, но само на големи графики тея intraday са като духа от лампата .......

      Коментар


      • Е, в крайна сметка - FOREX хазарт ли е или не?
        Парите не ме вълнуват. Те ме успокояват!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от vankata23 Разгледай мнение
          За жалост - в близките два месеца - нямам по-смислено занимание извън работно време. Тоя weekend вече е плануван - ще се чете и гледа. Смятам да си направя и един анализ на миналите 4 месеца на major двойките търгуване с тези чукове, звезди и обесени симпатяги.

          С каквото съм се захващал досега- успявал съм. Сигурно, защото съм много малък и зелен - още не съм си чупил главата
          Ми добре, учи се да търгуваш СП 500, а не тези глупости с форекс. техническия анализ е много по приложим, има супер дълги трендове т.е. с години и горе долу единственото което ти трябва да определиш е на къде е дългосрочния тренд- което е очевидно и на кой дип да купуваш и на кой връх да продаваш. И да тръгне да се срива като 2007 и ти да стоиш през цялото време в него да загубиш най-много половината. Като обаче през това време ще ти идват дивидентите и ако държиш достатъчно дълго в края на краищата ще излезеш на печалба. До като при форекс още от сега мога да ти кажа че със 100% вероятност ще загубиш 100%.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
            Не се занимавай с глупости. Събери още 1000 лева, отвори си сметка в някой нормален брокер и търгувай SPY без ливъридж.
            За жалост - в близките два месеца - нямам по-смислено занимание извън работно време. Тоя weekend вече е плануван - ще се чете и гледа. Смятам да си направя и един анализ на миналите 4 месеца на major двойките търгуване с тези чукове, звезди и обесени симпатяги.

            С каквото съм се захващал досега- успявал съм. Сигурно, защото съм много малък и зелен - още не съм си чупил главата
            #dagoduhatbednite

            Коментар


            • Техническият анализ си е звездобройска шашма, на практика това, което прави пазара донякъде неефективен е човешката природа. Така че ако толкова искаш да го ползваш го съобразявай с постулатите от поведенческите финанси- търгувай по-рядко, отколкото ти се иска, бързо/но не прекалено бързо/ прибирай загубите, а оставяй печалбите да растат и не се влияй от миналите стойности, т.е. търгувай по тренд, а не в рейндж.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от vankata23 Разгледай мнение
                Съгласен. Бях относително разочарован от успеваемостта, но нека видим. Успоредно с това което чета - гледам няколко графики и хоп - към момента има чудесен пример на AUDUSD 4 часа, за shooting star - хехе, човек научава нещо ново всеки ден

                Нека видим как ще се развият нещата.

                пс. Ако някой има подобен анализ за по-скорошен период - нека сподели, защото датата е само до 2011. Блгодаря.
                Не се занимавай с глупости. Събери още 1000 лева, отвори си сметка в някой нормален брокер и търгувай SPY без ливъридж.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
                  То този анализ реално ти казва че не можеш да разчиташ на никой индикатор, но ако все пак решиш да разчиташ на някой то трубва да гледаш големи времеви скали. Т.е. да не се занимаваш с дей трейдинг.
                  Съгласен. Бях относително разочарован от успеваемостта, но нека видим. Успоредно с това което чета - гледам няколко графики и хоп - към момента има чудесен пример на AUDUSD 4 часа, за shooting star - хехе, човек научава нещо ново всеки ден

                  Нека видим как ще се развият нещата.

                  пс. Ако някой има подобен анализ за по-скорошен период - нека сподели, защото датата е само до 2011. Блгодаря.
                  #dagoduhatbednite

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от michaelis Разгледай мнение
                    не чува просто daytrading на форекс е какафония ама ей на не чуват .....
                    Е негови са си парите.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
                      То този анализ реално ти казва че не можеш да разчиташ на никой индикатор, но ако все пак решиш да разчиташ на някой то трубва да гледаш големи времеви скали. Т.е. да не се занимаваш с дей трейдинг.
                      не чува просто daytrading на форекс е какафония ама ей на не чуват .....

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от vankata23 Разгледай мнение
                        Явно различми медии четем.
                        Аз за швейцарския франк - преди да се случи - не бях чел нищо по въпроса.
                        За паритет - също не съм чел нищо - със сигурност. Освен един бегъл анализ на голдман, но те говорят за далченото бъдеще и идва повече спекула, отколкото анализ.
                        Докато за 9 март - там беше бял ден.

                        пс. също бял ден беше и санкциите и руската рубла.
                        пс2. Очевидно не съм направил и стотинка от форекс, говоря за генерално движение на валутите, което в конкретни сутации е повече от ясно - все още нямам необходимите знания да монтаризирам това, но съм сигурен, че мога да ги придобия.
                        това с руската рубла да тя щеше да падне, но не чак толкова, централната банка напрай доста циркове там уж "от вънка всичко дошло" са що не пада като санкциите стоят, че и още им слагат, че и петрола прай нови дъна ?? Петрола пада като камък санкции манкции пак е бял ден, ама рублата стои като статуята на Ленин и се качва ....

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от vankata23 Разгледай мнение
                          За едни блек-джека е комар, за други статистика.

                          За хората занимаващи се с форекс - прегледах един статистически анализ, използвани са различни методихи и е направена една 4-годишна ретроспекция. Може да го намерите интерено.

                          link: http://www.docdroid.net/v3s9/scientific-forex.pdf.html
                          То този анализ реално ти казва че не можеш да разчиташ на никой индикатор, но ако все пак решиш да разчиташ на някой то трубва да гледаш големи времеви скали. Т.е. да не се занимаваш с дей трейдинг.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от michaelis Разгледай мнение
                            то тука коментари под път и над път имаше коментари и че ше се срине и чакат паритет, да но както виждаме няма паритет и няма и да има май .... нищо, че е "ясно като бял ден". А аз говорех за швейцарския франк и там бяха мнооого сигурни и отидоха под водата .... .
                            Явно различми медии четем.
                            Аз за швейцарския франк - преди да се случи - не бях чел нищо по въпроса.
                            За паритет - също не съм чел нищо - със сигурност. Освен един бегъл анализ на голдман, но те говорят за далченото бъдеще и идва повече спекула, отколкото анализ.
                            Докато за 9 март - там беше бял ден.

                            пс. също бял ден беше и санкциите и руската рубла.
                            пс2. Очевидно не съм направил и стотинка от форекс, говоря за генерално движение на валутите, което в конкретни сутации е повече от ясно - все още нямам необходимите знания да монтаризирам това, но съм сигурен, че мога да ги придобия.
                            Last edited by vankata23; 20.03.2015, 23:07.
                            #dagoduhatbednite

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от vankata23 Разгледай мнение
                              За едни блек-джека е комар, за други статистика.

                              За хората занимаващи се с форекс - прегледах един статистически анализ, използвани са различни методихи и е направена една 4-годишна ретроспекция. Може да го намерите интерено.
                              link: http://www.docdroid.net/v3s9/scientific-forex.pdf.html
                              Еврото..
                              ECB and the national central banks of the euro area purchased €3.2 billon of public sector bonds

                              Дори в тоя форум имаше коментари от сорта на "еврото ще пада".. беше ясно като бял ден.
                              то тука коментари под път и над път имаше коментари и че ше се срине и чакат паритет, да но както виждаме няма паритет и няма и да има май .... нищо, че е "ясно като бял ден". А аз говорех за швейцарския франк и там бяха мнооого сигурни и отидоха под водата .... .
                              И тиии мислиш, че с тея глупости вътре стохастик, RSI, и още някоя средна ше успееш с тва ли как ? В борсата нещо в миналото е статистика, която не ти показва бъдещето. Просто ти виждаш как са се държали в миналото чувства и емоции на пазара при еди кви си условия и, че при евентуално нещо повторно ще се случи същото но шанса да се случи си остава 50/50 шанса няма да се увеличи ......
                              Last edited by michaelis; 20.03.2015, 23:03.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от onufri Разгледай мнение
                                Много ми е приятно да чета как едни хора,които не са изкарали нито лев от форекс да обясняват на други хора,които припечелват по нещо как нещо не може да стане
                                е те преди мене са изписали сумай ти неща, аз няма да ги повтарям и цитирам ок - дано изкарвате аз ви желая успех. Особено ако сте на daytrading на форекс ми ок нека така да е

                                Коментар

                                Working...
                                X