IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Познавате ли хора които се спечелили от форекс ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от ivandimitrov1024 Разгледай мнение
    Аз знам, че нищо не знам, а те това със сигурност го знаят. Изглежда като печеливша стратегия .
    За тях естествено е печеливша. А ние отново зареждаме сметките
    http://dimitarmilov.blogspot.com/

    Коментар


    • Първоначално изпратено от milov_1991 Разгледай мнение

      ами да защото това което го знаеш ти го знаят и всички банки които командват пазара.
      Трябва да знаеш нещо което те не знаят
      Аз знам, че нищо не знам, а те това със сигурност го знаят. Изглежда като печеливша стратегия .
      http://trader-idimitrov.blogspot.com

      Коментар


      • Първоначално изпратено от ivandimitrov1024 Разгледай мнение
        Най-странното е, че печелех повече когато не разбирах нищо, а сега като имам някакви познания и не печеля както когато не знаех нищо.
        Да това е изключително интересно което го пишеш и при мен се получи същото
        Има е по добре да използваме повече вътршния си глас интуицията а да не четем толово глупости и новини
        advokatfilipova.eu

        Коментар



        • ами да защото това което го знаеш ти го знаят и всички банки които командват пазара.
          Трябва да знаеш нещо което те не знаят
          http://dimitarmilov.blogspot.com/

          Коментар


          • Най-странното е, че печелех повече когато не разбирах нищо, а сега като имам някакви познания и не печеля както когато не знаех нищо.
            http://trader-idimitrov.blogspot.com

            Коментар


            • Първоначално изпратено от night_lord Разгледай мнение
              Не не става въпрос за състезния.
              Аз играя много малки позиции злато предимно по 2-3 макс
              Когато реша да затворя позиция на печалба и като натисна Затвори и после след 2-3 секунди повърди и винаги ми взима по 3-4 лева ми краде системата то къде и са ми малки малки печалбите и като те краде всеки път по малко нали се сещата
              Никога за тия няколко секунди не ти се кача печалбата и винаги намлява
              Аз ползвам отложен ордер за изход. Така искат не искат винаги ми го изпълняват точно. Иначе при волатилен пазар е нормално, моя брокер при по-спокоен пазар рядко ми прави тази схема

              Коментар


              • Първоначално изпратено от night_lord Разгледай мнение
                винаги ми взима по 3-4 лева ми краде системата то к
                То затова се работи с ордери, а не на ръчен режим.
                Не загребвай мед от празна делва!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от bvg Разгледай мнение
                  Вижда разбира се, дори и от МТ вижда. Това обаче не е проблем освен ако не става въпрос за някакви състезания в които искаш да използваш няколко сметки.
                  Не не става въпрос за състезния.
                  Аз играя много малки позиции злато предимно по 2-3 макс
                  Когато реша да затворя позиция на печалба и като натисна Затвори и после след 2-3 секунди повърди и винаги ми взима по 3-4 лева ми краде системата то къде и са ми малки малки печалбите и като те краде всеки път по малко нали се сещата
                  Никога за тия няколко секунди не ти се кача печалбата и винаги намлява
                  advokatfilipova.eu

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Niki Gabrov Разгледай мнение
                    Прави грънци.
                    Аз мисля от утре да правя!!!

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от bvg Разгледай мнение
                      Абе защо го ядете този AVEX толкова, човека изглежда прави пари от форекс. Поне скрийн шотовете му това показват. Това е важното, че не е Омир или Шекспир на кой му пука.
                      да каже как ги прави
                      http://trader-idimitrov.blogspot.com

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от bvg Разгледай мнение
                        Абе защо го ядете този AVEX толкова, човека изглежда прави пари от форекс. Поне скрийн шотовете му това показват. Това е важното, че не е Омир или Шекспир на кой му пука.
                        Прави грънци.

                        Коментар


                        • Абе защо го ядете този AVEX толкова, човека изглежда прави пари от форекс. Поне скрийн шотовете му това показват. Това е важното, че не е Омир или Шекспир на кой му пука.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от night_lord Разгледай мнение
                            Мисля си ако имате няколко форекс сметки в които влизате от един и същ компютър или от едно и също мобилно приложение на андройд вашият форекс брокер вижда ли че вие от едно и също място влизате в с различни акаунти.
                            Що се отнася до МТ4 май там не може да се види с колко акаунта влизаш, но ако брокера използва негово мобилно приложение то тогава със сигурност виждат че влизаш в две сметки от един и същ телефон. Дори е възможно когато ти влезеш от тоя телефон и да изпълняват твойте заявки по друг алгоритъм.
                            Трябва да го разнищим това. Ако някой има опит в разработването на мобилни приложения нека да сподели
                            Вижда разбира се, дори и от МТ вижда. Това обаче не е проблем освен ако не става въпрос за някакви състезания в които искаш да използваш няколко сметки.

                            Коментар


                            • Мисля си ако имате няколко форекс сметки в които влизате от един и същ компютър или от едно и също мобилно приложение на андройд вашият форекс брокер вижда ли че вие от едно и също място влизате в с различни акаунти.
                              Що се отнася до МТ4 май там не може да се види с колко акаунта влизаш, но ако брокера използва негово мобилно приложение то тогава със сигурност виждат че влизаш в две сметки от един и същ телефон. Дори е възможно когато ти влезеш от тоя телефон и да изпълняват твойте заявки по друг алгоритъм.
                              Трябва да го разнищим това. Ако някой има опит в разработването на мобилни приложения нека да сподели
                              advokatfilipova.eu

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от AVEX Разгледай мнение
                                Кой се изложил бе човек? И кой говори на теб, ти какъв се явяваш в този форум, за дядо спасител на начинаещи...))) Без теб не могат, като гледам...))))
                                Гледай си Форумчето, няма да пиша повече...)))) Не се притеснявай!
                                Бих се притеснил ако сте ми роднина. В случая няма за какво.

                                Коментар

                                Working...
                                X