IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Познавате ли хора които се спечелили от форекс ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от night_lord Разгледай мнение
    Даже и да сте прави това е много тъжно!
    Това само доказва че в България всичко е някаква измама и че няма никакъв законен начин да се изкарват пари!
    Щом си мислиш, че да правиш пари като ритейл трейдър е измама, то трябва да си с много сбъркани представи!
    До сега разбираме, че си ушил във форекс трейдинга и си обграден от лузъри и това е твоята реална представа - въпреки, че знаеш 95% ти се се обградил от загубеняци!
    Когато искаш да стане милионер с аверите на заплата ли говориш как да направи милиони или ще правиш струваш да влезеш в кръга на някой милионер да ти стане ментро и да те научи как се правят пари? Та същото с трейдинга, намери някой който да е от клуба на 5% намери си ментор и после ще видиш света с друг поглед. Казвам го като човек бил и на двете места! Статистиката е брутална 95% губят парите си, но това е същата и в предисторическата/бизнес дейност, а не съм те чул да говориш че всички са измамници и по незаконен път правят парите си.
    Мнението не е препоръка за ПП на ЦК!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от marto76 Разгледай мнение
      +1!
      Даже и да сте прави това е много тъжно!
      Това само доказва че в България всичко е някаква измама и че няма никакъв законен начин да се изкарват пари!
      advokatfilipova.eu

      Коментар


      • Първоначално изпратено от FxProST Разгледай мнение
        Затвърждаваш ми цитирания въпрос!
        +1!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от prectical Разгледай мнение
          Колега дай да не си го мерим, че аз играя през банка където трябва бая да поработиш за да покриеш минималното изискване за откриване на сметка. Чувал съм моето момче чувал съм. Но е нормално да не разбираш. Ти си рибока които ни храни. Нямам намерение да ти обяснявам. Лек и приятен ден и продължавай да храниш по-големите риби
          Колега през FIX конекция ли си?
          Стана ми просто интересно и питам от любопитство.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от night_lord Разгледай мнение
            Защо ги пипеш тия глупости човече?
            Ако се занимаваш с компютри е нормално да познаваш и други хора които се занимават. Ако отглеждаш прасета е нормално да познаваш и други такива да обменяте опит и да си помагате.

            Да ти кажа и аз познавам един човек който печили от форекс та макар и много малки сумички това съм аз.
            Пуснах я тази тема преди повече от години защото като започнах да търся други хора и всиките които манерих са на загуба. Ама всичките.
            След като пуснах темата се запознах и още хора от този форум и те всичките са на загуба.
            Това не те ли навежда на някаква мисъл.
            Особенно и като почнаха да ги рекламират тия неща и по телевизията.
            Затвърждаваш ми цитирания въпрос!
            Парите не ме вълнуват. Те ме успокояват!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от FxProST Разгледай мнение
              Или по-точно - "Хора които са спечелили от форекс дали искат да ви познават"?
              Защо ги пипеш тия глупости човече?
              Ако се занимаваш с компютри е нормално да познаваш и други хора които се занимават. Ако отглеждаш прасета е нормално да познаваш и други такива да обменяте опит и да си помагате.

              Да ти кажа и аз познавам един човек който печили от форекс та макар и много малки сумички това съм аз.
              Пуснах я тази тема преди повече от години защото като започнах да търся други хора и всиките които манерих са на загуба. Ама всичките.
              След като пуснах темата се запознах и още хора от този форум и те всичките са на загуба.
              Това не те ли навежда на някаква мисъл.
              Особенно и като почнаха да ги рекламират тия неща и по телевизията.
              advokatfilipova.eu

              Коментар


              • Първоначално изпратено от FxProST Разгледай мнение
                И в крайна сметка "Познавате ли хора които се спечелили от форекс ?"

                Или по-точно - "Хора които са спечелили от форекс дали искат да ви познават"?
                Напълно съм съгласен с теб!
                Мнението не е препоръка за ПП на ЦК!

                Коментар


                • И в крайна сметка "Познавате ли хора които се спечелили от форекс ?"

                  Или по-точно - "Хора които са спечелили от форекс дали искат да ви познават"?
                  Парите не ме вълнуват. Те ме успокояват!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от prectical Разгледай мнение
                    ... Може и аз да не сам се изразил някаде правилно, но това ми е най-малкият проблем и като цяло съм тук само да поразпусна.
                    Гледай сега сам пишеш не си се изразил правилно, за което и аз мисля така, после пишеш, че това ти е най-малкият проблем и си тук да разпускаш - това колега е дефиницията на трола ... Пиши по правилно и по точно чети по правилно и щеше да видиш, че няма смисъл от последните няколко твои поста. Това, което ти казах, е че има ECN и ако си платиш цената спреда ще ти е нищожен и ще се изравниш с институционалните.

                    Не знам ти само говориш за печалби и доходоност и ти искаш да ги показваш, ти и се изхвърляш през какви банки играеш, за капак това с МТ ... не знам, кой избива комплексите. Пак ще ти пиша и гледай да ме разбереш, нито искам се драча с теб нито нищо - има ECN брокери, където размиват разликата в спреда с институционалните!
                    И да допълня спреда никога не е бил основа за способността на някой да печели, а неговата стратегия с положително очакване!
                    Last edited by needtoknowmore; 12.12.2015, 08:18.
                    Мнението не е препоръка за ПП на ЦК!

                    Коментар


                    • Коментар


                      • Първоначално изпратено от needtoknowmore Разгледай мнение
                        Продължаваш с комплексите.
                        Само не разбрах, как разбра че съм на MT, след като има ctrader?
                        Не разбрах какво е общото между платформата и способността да правиш пари както и брокера със способността на правене на пари? Да не би ако играеш през currnex е равно на правене на пари?
                        Как почти никъде няма брокери/банки като твоя, след като среден спред на брокера, които ти дадох е 0,1-0,2 - а при по-големи условията става различни?

                        А за доходността и резултатите, ако са на същото ниво като съжденията и комплексите на величие(самият факт за МТ е показателен) ... не съм любопитен така, че си ги дръж за себе си. Просто се поуспокой и не си мисли, че всички ядем доматите с колците.
                        Много си комплексиран приятел. Като понатрупяш печалбички се надявам да станеш малко по широкоскроен човек. Може и аз да не сам се изразил някаде правилно, но това ми е най-малкият проблем и като цяло съм тук само да поразпусна.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от prectical Разгледай мнение
                          Ох ама ти си бил през MT смятай колко си сериозен играч. Първо аз давам пример за SAXO bank и подобни. Я виж там колко е спреда. Второ да през ECN съм и спреда е около 0.1 - 0,2 от това по малко почти няма на къде, но за институционалните играчи условята са в пъти по изгодни от мойте и твойте .

                          Личи си че си само на приказки. Не вярвай на всичко написано.

                          А относно мойте резултати мога само да ти пожелая да ги стигнеш. Не съм на приказки, ако си достатъчно любопитен може да откриеш каква доходност и резултати постигам.
                          Продължаваш с комплексите.
                          Само не разбрах, как разбра че съм на MT, след като има ctrader?
                          Не разбрах какво е общото между платформата и способността да правиш пари както и брокера със способността на правене на пари? Да не би ако играеш през currnex е равно на правене на пари?
                          Как почти никъде няма брокери/банки като твоя, след като среден спред на брокера, които ти дадох е 0,1-0,2 - а при по-големи условията става различни?

                          А за доходността и резултатите, ако са на същото ниво като съжденията и комплексите на величие(самият факт за МТ е показателен) ... не съм любопитен така, че си ги дръж за себе си. Просто се поуспокой и не си мисли, че всички ядем доматите с колците.
                          Мнението не е препоръка за ПП на ЦК!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от needtoknowmore Разгледай мнение
                            От твоят аргумент за спреда, вече премина през банка и големи обороти правиш за да имаш този спред и за капак съм те хранил - просто без коментар.

                            Как от трейдинг инфраструктура реши, кой кого храни - отново без коментар.

                            Щом и през банка и големи изисквания ти трябват, смятай какво ти е нивото след като не знаеш май какво е ECN - та в този ред на мисли http://www.icmarkets.com/forex-tradi...e-ecn-account/.

                            Това величаене, че много трябва да работиш, кой те е хранил - освен на избиване на комплекси и липса на знание по друг начин не знам как да го коментирам.
                            Ох ама ти си бил през MT смятай колко си сериозен играч. Първо аз давам пример за SAXO bank и подобни. Я виж там колко е спреда. Второ да през ECN съм и спреда е около 0.1 - 0,2 от това по малко почти няма на къде, но за институционалните играчи условята са в пъти по изгодни от мойте и твойте .

                            Личи си че си само на приказки. Не вярвай на всичко написано.

                            А относно мойте резултати мога само да ти пожелая да ги стигнеш. Не съм на приказки, ако си достатъчно любопитен може да откриеш каква доходност и резултати постигам.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от prectical Разгледай мнение
                              Колега дай да не си го мерим, че аз играя през банка където трябва бая да поработиш за да покриеш минималното изискване за откриване на сметка. Чувал съм моето момче чувал съм. Но е нормално да не разбираш. Ти си рибока които ни храни. Нямам намерение да ти обяснявам. Лек и приятен ден и продължавай да храниш по-големите риби
                              От твоят аргумент за спреда, вече премина през банка и големи обороти правиш за да имаш този спред и за капак съм те хранил - просто без коментар.

                              Как от трейдинг инфраструктура реши, кой кого храни - отново без коментар.

                              Щом и през банка и големи изисквания ти трябват, смятай какво ти е нивото след като не знаеш май какво е ECN - та в този ред на мисли http://www.icmarkets.com/forex-tradi...e-ecn-account/.

                              Това величаене, че много трябва да работиш, кой те е хранил - освен на избиване на комплекси и липса на знание по друг начин не знам как да го коментирам.
                              Мнението не е препоръка за ПП на ЦК!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от needtoknowmore Разгледай мнение
                                Ти за ECN, сигурно не си чувал?
                                Плащаш си комисионната и ще имаш десета от пипа и тогава няма да имаш никаква разлика с институциналният, чудно ми е тогава какво ще кажеш, в полза що все другите правят пари, но не и ти.
                                Колега дай да не си го мерим, че аз играя през банка където трябва бая да поработиш за да покриеш минималното изискване за откриване на сметка. Чувал съм моето момче чувал съм. Но е нормално да не разбираш. Ти си рибока които ни храни. Нямам намерение да ти обяснявам. Лек и приятен ден и продължавай да храниш по-големите риби

                                Коментар

                                Working...
                                X