IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Търся стратегия за трейдване на бинарните опции!

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Бинарни опции

    Първоначално изпратено от Черкезов Разгледай мнение
    В тази тема се събират всички неуспели и фалирали търговци!
    П.П.
    Тази тема е забранена за неудачници и неможещи! Моля не пишете тук глупости, ако не сте печеливши и искате да губите времето на можещите!
    Имам според мен много добра стратегия за no touch опции обаче немога да намеря читав оператор който ги предлага, за да ги тествам. Препоръчайте някой!

    Коментар


    • В тази тема се събират всички неуспели и фалирали търговци!
      П.П.
      Тази тема е забранена за неудачници и неможещи! Моля не пишете тук глупости, ако не сте печеливши и искате да губите времето на можещите!
      Да се поучим от п-р Петров, да прегърнем дори и враговете си за да живеем в мир и разбирателство.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Черкезов Разгледай мнение
        Как ще се цака, ще я обучиш и нея!!

        П.П.
        В тази държава само аз ли търгувам на бинарни опции?
        Няма ли други печеливши?!
        Има, разбира се! От бинарни опции се правят милиарди! За стратегията, която си си харесал (1-2-5 минутната търговия, където важното е да влезеш с голям обем и да уцелиш движението в следващата една минута за да забогатееш) дори мога да ти препоръчам един страхотен форекс робот.
        За да не излезе, че правя реклама, ще ти дам линк само със вида на робота и инструкциите за работа с него, пък ти ще си прецениш каква марка и модел искаш.

        http://kristali.newage.bg/%D0%B3%D0%...BB%D0%B1%D0%BE

        УСПЕХИ!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
          Е защо да се бъхтя всяка минута, а секретарката да ме цака с кинтите. Ако съм ги изкарало изобщо на минутата разбира се ...
          Как ще се цака, ще я обучиш и нея!!

          П.П.
          В тази държава само аз ли търгувам на бинарни опции?
          Няма ли други печеливши?!
          Да се поучим от п-р Петров, да прегърнем дори и враговете си за да живеем в мир и разбирателство.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Черкезов Разгледай мнение
            А защо не? Хващаш посоката и за 1 минута изкарваш 10000 долара ако играеш с обем, след това освен да щипеш секретарката по дупето, друго не ти остава.

            Браво на г-н Минев, дал е стратегия.
            http://fbmtrader.com/2013/06/%D1%81%...6%D0%B8%D0%B8/
            Е защо да се бъхтя всяка минута, а секретарката да ме цака с кинтите. Ако съм ги изкарало изобщо на минутата разбира се ...
            Не е препоръка... !!!
            "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

            Коментар


            • А защо не? Хващаш посоката и за 1 минута изкарваш 10000 долара ако играеш с обем, след това освен да щипеш секретарката по дупето, друго не ти остава.

              Браво на г-н Минев, дал е стратегия.
              http://fbmtrader.com/2013/06/%D1%81%...6%D0%B8%D0%B8/
              Да се поучим от п-р Петров, да прегърнем дори и враговете си за да живеем в мир и разбирателство.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Черкезов Разгледай мнение
                Ще трейдвам на 1-2-5 минути и 1 час.
                Ще бъда благодарен да разбера какви стратегии и индикатори използвате!
                Вече се завърнах в голямата игра!
                А защо на 1 и 2 минути, докторе ?
                Не е препоръка... !!!
                "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Shar Разгледай мнение
                  Хаааааххахаххахахахаа, охоохохоохох. Ейй оправи ми деня.

                  Сега по-сериозно .
                  Лесно е. Инсталираш си у дома една една виртуална рулетка, като заместваш полетата Черно и Червено с Бай и Селл.
                  И почваш да "трейдваш"....не на всеки 1-2-5 мин, а на всеки 3 секунди мъка, мъкааааа.
                  Смей се още, аз познавам един дето за 1 година си построи на първа линия хотел. Мислех че на форекс играе, но то се оказа бинарни опции.
                  Да се поучим от п-р Петров, да прегърнем дори и враговете си за да живеем в мир и разбирателство.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Черкезов Разгледай мнение
                    Ще трейдвам на 1-2-5 минути и 1 час.
                    Ще бъда благодарен да разбера какви стратегии и индикатори използвате!
                    Вече се завърнах в голямата игра!
                    Хаааааххахаххахахахаа, охоохохоохох. Ейй оправи ми деня.

                    Сега по-сериозно .
                    Лесно е. Инсталираш си у дома една една виртуална рулетка, като заместваш полетата Черно и Червено с Бай и Селл.
                    И почваш да "трейдваш"....не на всеки 1-2-5 мин, а на всеки 3 секунди мъка, мъкааааа.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Черкезов Разгледай мнение
                      Ще трейдвам на 1-2-5 минути и 1 час.
                      Ще бъда благодарен да разбера какви стратегии и индикатори използвате!
                      Вече се завърнах в голямата игра!
                      Да не получи пенсията по болест ???
                      Only God Can Judge me...

                      Коментар


                      • Търся стратегия за трейдване на бинарните опции!

                        Ще трейдвам на 1-2-5 минути и 1 час.
                        Ще бъда благодарен да разбера какви стратегии и индикатори използвате!
                        Вече се завърнах в голямата игра!
                        Да се поучим от п-р Петров, да прегърнем дори и враговете си за да живеем в мир и разбирателство.
                      Working...
                      X